Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Здравейте,търся си Iphone 3GS 32GB ФО. Нямам нужда от аксесоари освен слушалки+ сертификата за качество,който си върви с него.

:yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Аз пък ще попитам защо на скайп?

Толкова ли не може да се постнат снимки? Да не би да са снимани докато гаджето ти ги държи гола?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ще карам направо имам спешен проблем с iphone 4 (реплика) появиха се някви бели черти след падане!Кажете ми как да ги махна щото наще ша ма убият :male19: :male19: :male19: :male19: :bad:

:yahoo::tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

denis96 : (26 юни 2011 - 11:14) Това представлява Айфонаа.. заключих си го и сега искам да го рестор... но незнам дали е фабрично отключен

denis96 : (26 юни 2011 - 11:19) Етоо.... Направих го така, че да ми иска код при отключванее... заключих го после натиснах да го отключа и неможаа.... Iphone is Disabled - try again on 1 minutes.... като обърках стана на - 5min.... после 15min - след това 60min.... и накрая пак от начало......

.

.

.

denis96 : (26 юни 2011 - 12:01) този модел: MB489 не е ли ФО ?

denis96 : (26 юни 2011 - 12:02) Заключих го от настройките.. там където иска код като искаш да го откюлчиш........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че въпросния Ipad 2 няма слот за карта с памет, т.е. ако след време искаш да си увеличиш паметта няма начин, така ли? С колкото памет си го купиш с толкова ще караш цц.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Култово, едвам го копнах "отвъд":

Здравейте' date=' пише ви притежател на iPhone 4 32 gb , купен от Мтел през март тази година. FW 4.3.3

Преди известно време писах за проблем с моя телефон в тази тема viewtopic.php?f=11&t=28969 относно лекичко насичане при някои операции на телефона.

Вие ме посъветвахте да направя рестор през ДФУ или просто да ресторна със shift + restore.

Ето какво правя:

Сега ще ти опиша стъпка по стъпка какво правя:

Включвам айфона в компютъра. Изключвам го. След като се е изключил задържам пауър бутона за 2 сек, после натискам и хоум бутона и ги държа 10 сек, после пускам пауър бутона, докато компютърът не изписка, че е засякъл ново устройство. След това айтюнс ми съобщава, че е намерил айфон устройство в recovery mode и трябва да направя рестор, за да го използвам. Аз давам ОК. След това изтеглям от тук viewtopic.php?f=11&t=11390 последния от редицата firmware - - 4.3.3 (4 GSM): iPhone3,1_4.3.3_8J2_Restore.ipsw - Modem FW 04.10.01

После се връщам в айтюнс, задържам шифт и натискам копчето restore. [b']Дава ми да избера файла на firmware, който съм изтеглил преди малко. И започва рестора... минава бързо... и накрая давам set as new iPhone и това е...

Пробвах и само със шифт+рестор без ДФУ - същата работа.

Греша ли някъде? Защо не ми се получава?

Пробвах на другия компютър, където дори нямах инсталиран айтюнс.

Ресторна ми го през ДФУ точно за 7 минути, а само със шиф+рестор - за 6 минути. Поне за сметка на това сега не ми помни регистрацията в айтюнс....

А работата със засичането в същата.

Добре, тогава защо като правя рестор през ДФУ, става адски бързо и след рестора ми помни акаунта за iTunes? Нормално ли е?

Нещо май не ми се получава рестора.

Не мога да го ресторна като хората и съответно да си оправя това мое "насичане".

Някой може ли да ме посъветва какво да направя и въобще правя ли всичко както трябва. Вече се съмнявам и в това.

"Загадката на каналето"? :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От чат-а:

(30 юни 2011 - 15:58) Нуждая се от малко помощ...Искам да инсталирам appsync на един приятел на телефона,но тези от Глобул не са му сложили Cydia!Немога и iFile да кача,някой знае ли някакво решение без Cydia или Cyder?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз изтрих cydia та от телефона си и сега държи повече батерия :) пробвах го със cydia и сега без cydia само инсталирах installous a oт cydia та и сега изтрих има огромна разлика :)

Капацитет :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно gps-a на 3G:

GPS работи но ти трябва интернет, затова е A-GPS
:unsure:
Един приятел е международен шофьор из Европа и се интересува какво устройство да си купи, за да може да хваща интернет по пътищата? Да не е през оператор, че е много скъпо. Навънка няма безплатен интернет както тука в БГ и му е голям проблем. Има лаптоп. Ако някой знае нещо моля да сподели!

Въпрос от човек с големи претенции за разбирач и търговец на IT джаджи. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно gps-a на 3G:

GPS работи но ти трябва интернет, затова е A-GPS

:unsure:

Това изобщо не трябва да те изненадва. Мой колега спори с мен, че нито един iPhone с изключение на iPhone 4 няма изтински GPS и изобщо няма GPS антена и изобщо не се свързва със сателитите. Предложих му да му покажа без SIM карта как iPhone 3G и 3GS ще се локализират, но той отказа защото нямало смисъл, те нямали GPS антена и щели да се локализират чрез оператора дори и като няма SIM карта. А по-принцип се води, че е начетен и разбиращ инженер и радиолюбител. От тогава насам се шегуваме с друг мой колега (iPhone-ист :) ), че ползваме навигации като TomTom, написани за телефон който няма GPS антена и няма възможност за свързване с GPS сателитите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумници, с ФО съм, ъпдейтнах го вчера до 4.2.1, и искам да питам с коя версия на redsnow да го джейлна и да е untethered ?

:unsure:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По повод бъдещата tactile pixel technology:

Хипотетчино си представям ако "iPhone 6" се бъгне по време на разговор и те удари едно такова електрическо поле в ухото, инстинктивно изпускаш телефона на земята и той се чупи! :tooth:

Люска, без лоши чувства - къртиш :D

П.П. Какво ли ще е усещането, ако разработят приложение iF**k? :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие на обява в сайт на Шенцзенски производител на ментаци:

Wholesale -

Product Name: 3pcs/lot compass 3.5 inch capacitive 4G screen wifi quadband dual sim talking tom cat cell phone

Item Code: 111511428

Category: apple-iphones-3gs

Важно е да си говорим с котарака :tooth:

Edit: Култово! Отвъд:

WTF е аз май четох някаде че някой оператори може ли да ти го флашнат към тях но разбира се това няма да стане в БГ.

Иде реч за Върайзън-ски айфон 4. :blink:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Bruno Mars had a GRENADE and Taio Cruz had DYNAMITE and they threw them at Katy perry who exploded like a FIREWORK the bang was so loud the Black Eyed Peas forgot THE TIME while Rhianna had memory loss and ran around saying WHATS MY NAME and then Eminem looked around saying I’M NOT AFRAID then Willow Smith started to WHIP HER HAIR which scared the Far East Movement and they sarted to fly LIKE A G6 and Keri Started ToLose Control then Nelly woke up saying it was JUST A DREAM

:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Въпрос, в темата за актуалната MacOSX Lion:

Ще тръгне ли на Asus Eee pc 900 ?

Култово е :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Itunes един път го откри , но не ми излизаше нищо.. нямам бекъм с точно тези снимки който ми трябват.Помощ :(((

Кой по-точно, Виктория или Дейвид :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следния проблем iphone 3gs води се че е фабрично отклучен но не е сигорно но ови немога нищо да направя нито да го ресторна нито нищо пробвах какво ли не DFU , recov.. не става и не става ... windows Xp , windows 7 update на нет и тн на макс ... каквото и да правя ми дава една грешка 1015 .. някакви идеи ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бързо го делна, не можах да му се накарам :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко по радио Energy:

-Алооо Крисиии, Румбата съм от Г.Оряховица

-Кажи румба

-Искам да пиздравя всички мобилни оператори с Bingo Boys "No comunication" :))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купувам буквичката "О" от играта на Лукойл спешно!

цена: 100лв.

:D блаженни са вярващите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купувам буквичката "О" от играта на Лукойл спешно!

цена: 100лв.

:D блаженни са вярващите!

Буквичката "О" като "Остана без лиценз" :D

Редактирано от rumboni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм в щатите в момента и мисля да си купя ATV,искам да попитам кой е в момента последния излязъл фърм и дали ще мога да го джейлна ако ми го продадат с него?

Абе брато, имам един RAPTOR, 600cc, 4X4, 2004г.

ако го искаш това ATV, да ти го пращам, ако не, да ти търся

новия модел, ама е доста скъп, бе!:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лаптопа е без забележки.

Батерията държи повече от 1.5 часа.

Не е изпускан ' date='удрян и какво ли още не.

Няма драскотини по екрана. [b']Не е ремонтиран никога.

Отварян е само за да му се смени процесор.

....

:unsure:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...