Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

И в нашето форумче е пусната обявата за супер редкия уникален iPhone 4, но бисера е от отвъдното... :D:tooth:

Давам 10 лв. за да се снимам със супер редкия за профилна снимка във ФБ!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Е това в уникална идея за форума:) сас този браво.Тъкмо имам вапросче има ли програма която да ти показва кое приложение колко е голямо като МБ или ГБ-байти

Пак оттам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

[22:40:43] Count Geoff: твоя ли е 4ката?

[22:40:52] da

[22:40:55] ama

[22:40:56] shte e prodawam

[22:41:15] shte si zema HD2kata

[22:41:58] nqma razshirenie brat

[22:42:01] samo towa me qdoswa:(

[22:42:16 |Count Geoff: какво нямало ?

[22:43:27] razshirenie

[22:43:27] smisul

[22:43:32] nit moga da go overclockna

[22:43:34] procesora

[22:43:36] nit takiwa poweche neshta

Е друго си е да овърклокнеш :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Pencheff : (10 юни 2011 - 15:32) Отивам да гледам един iphone 3GS 8GB в заложната къща на приятел

Pencheff : (10 юни 2011 - 15:32) Телефона е оставен от немски шофьор минаващ транзитно

tooth.gif

Все едно авто-джамбазин в Горубляне убеждава млада шофьорка:

"Гаранция ти давам, че е читава!!! Тя колата е била на немска пенсионирана ветеринарка инвалид. Километрите са само от магистрала, щот нали знайш, то там и между селата са само магистрали, а съединителя е изтъркан от протезата на бабата ..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бисер, за 'бисери" :tooth:

Привет!

Имам iPhone4 OS4.3.3 и когото дуруг телефон се помъчи да се свърже през Bluethooth с него на отсрешния апарат се изисква въвеждане на ауторизиращ код, а самия iPhone изобщо не регистрира присъствие на друго устройство с активиран Bluethooth.

Някой има ли представа какъв е тоя код? Пробвах с 4 нули, с 6 нули като на нокия- не се получи. Никъде във форума не открих и дума за това.

Благодаря предварително!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално падна в тоалетната но го изсуших и всичко си работеше нормално (маи батерията падаше по-бързо но не съм сигурен) След няколко седмици падна и му се напука дисплея но пак работеше и наскоро взе че тотално сдаде багажа и не иска да се включи.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да подчертая: в заглавието пишеше "За всички модели" :blink:

Така... може да няма кой знае каква разлика но при мен се чува почти 2 пъти по-добре.. Значи операцията е следната:

Махаме капачето на антената(черния малък заден капак, но преди това пуснете музика от Ейпъла си. Ако махнете капачето и няма разлика НЕ ГО БУТАЙТЕ!). Където е страната на тонколонката има залепена една черна мрежичка - много е гъста плетката и бързо се зацапва и се чува по-тихо. Отлепяте я внимателно с игла или топлийка и на нейно място залепяте по-рядка(аз залепих от слушалка на Нокиа 6300, за тея които нямат панели или излишни части - дамски чорапогащник е идеалния заместник :):rolleyes: ) и сте готови(задължително трябва да ИМА мрежичка, иначе се пълни с какви ли не боклуци и ще трябва смяна на говорителчето) Това е операцията. Надявам се да съм бил полезен и да е имало резултат и при вас :):Wink:

По повод излитането на iPhone4 в космоса:

Коментари

#1. viktor milanov2011-06-13 19:03:08

i izvun kosmosa da otide izvunzemnite sa mn napred s materiala nadeli 6te se sprat na taq grozna gledka :D

#2. VS2011-06-13 19:35:53

te sa s iPhone 6

:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В... стариа ъпдайт с новиа няма къде да въведеш Celluar data и трябва да слювалиш една програма от ......

Мъка... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Узер съм, но не съм от разбирателите. Ябълката ми е MacBook от белите Inter core duo.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно е странно, че искам да преинсталирам, но имам вирус на 3 години, казва се Георги и дори и Мас-а не издържа :-)

Получават ми се някакви грешки, камерата ми не работи от една седмица....

Да ти е жив и здрав "вируса" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи машинката нещо й стана първото от няколко дена до батерията има някакво катинарче и около него някаква стрелка около цялото..а и акселеометъра нещо не работи ,също така като го ресвам [home+start]много бавно преди по-бързо ставаше

Ех, тия инструкции за употреба...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apostol83 : (17 юни 2011 - 00:09) ам нормално ли е вече 2-3 пъти да ми забравя пасса на Wifi то ?

Apostol83 : (17 юни 2011 - 00:13) е да ама преди да го джейл уифито не падаше сега и паса си забравя

algor : (17 юни 2011 - 00:13) топни Айфона в чаша с разтворено Гинко билоба за нощеска и утре няма да имаш грижи...ще помни всичко

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

tzvety69 : (17 юни 2011 - 00:21) Понеже съм нов може ли един събет

tzvety69 : (17 юни 2011 - 00:21) Съвет*

tzvety69 : (17 юни 2011 - 00:22) съжелявам, че съм толкова тъп

tzvety69 : (17 юни 2011 - 00:22) Забравих си въпроса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FoxDie : (18 юни 2011 - 03:57) Здравейте! Искам да се обърна към някой, който е по-запознат с това дали мога да махна по някакъв начин тези Inbox-и от mail клиентът ми,.,., ужасно много ме дразнят

Pencheff : (18 юни 2011 - 04:21) ами аз грам не съм вещ ама пробвай remove metadata oпцията на на installous

Pencheff : (18 юни 2011 - 04:22) активирай, респингни, влез си в инбокса и виж кво се случва

FoxDie : (18 юни 2011 - 04:27) отговор: не работи :S

:huh:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПРОДАВАМ ИПХОНЕ 3ГС 32ГБ ТЕЛЕФОНА Е В ОТЛИ4НО СЪСТОЯНИЕ НИКАКВИ ДРАСКОТИНИ ОТ ПРЕД А ОТ ЗАД САМО ЛЕКИ ДРАСКОТИНИ по ЯБЪЛКАТА ТЕЛЕФОНА ИДВА С КУТИЯТА УПУТВАНЕТО АППЛЕ СТИКЪРИ УСБ АДАПТЕР АБСОЛУТНО СИ4КО БЕЗ СЛУ6АЛКИТЕ (ЗА6ТОТО СЕ СКЪСАХА) +СИЛИКОНОВ КАЛЪФ

ПРИ4ИНА ПРОДАВАМ ГО ЗА6ТОТО ИСКАМ ИПХОНЕ 4

Прауд то би бългериан :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен защо, но винаги когато чета подобни неща ми идва да се гръмна... или да гръмна автора им?!? По-скоро второто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След разгорещена дискусия за това как точно да бъде направен Jailbrеак, и един куп неуспешни опити от страна на колегата се стига до това:

Може ли в тази професионално оформена тема да попитам потребителя @godbg дали изобщо има инсталиран iTunes на компютъра?

И отговорът:

Хах еми никаде не прочетох, че трябва .. :D

:yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е мечта .... опитвах се да си кача андроид на айфона но не стана и го продадох

не понасям iOS ужасна е косервативна все някакви джейлбрейкове някакви подписи .. идотия пълна

истината е само в АНДРОИДа

"мноо си прос бе саше" :)) нищо лично' date=' просто цитат. Абе толкова пари си дал за айфон и да не можеш да си инсталираш на него един Андроид.. Е*аси боклука викаш, а? Добре, че си го продал, аз бих го удрял в земята... безобразие.. и тоя iOS за нищо не става, някви тъпи апликации в тоя стор, половината, от които не са за резолюцията на моя телефон, ама кво да ти говоря.. като няма кой да ги удобрява преди да се качат, така е... :-S [/quote'] :goodpost:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да знаете дали в кутията на imac-a има thunderbolt кабел или той трябва да се закупи отделно,защото не съм запознат.Моля без безсмислени мнения и тъпни никой не се ражда научен. Благодаря предварително !
Няма го! Трябва да си го купиш, иначе при един токов удар и айМак-а е изгорял с тези ел.мрежи в БГ. Бързо бягай в iStyle или при най-близкия риселър на Apple да ги питаш дали имат.

Един колега писа, че thunderbold било гръмоотвод и от неговата тема съдя.

БТВ: Може би Apple трябваше да си остане марка с по-малко клиенти и по-скромно да го дава, че да не се налага да чета такива тъпизми като тези в тази тема.

Колко си прав, младежо :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sujalqvam Che pisha na latinica,no pinene dori kirilica be moga da si svalq na tozi,utre shte pisha ot 3GS-kata Iskam tozi da go jail-na I t.n..... Mersi za otzivchivostta,shte pisha utre che s taxi latinica da ne me othvurlqt or foruma ( oshte vednuj se izviniavam za latinicata iPhone-ri
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...