Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Убийствено изказване:

Почти тъй си е. Т.е. "оригиналът" наистина си е друга бира... а именно - по възможности и удобство не може да стъпи и на малкия пръст на джейлбрейкнат телефон.

gorgior: Туй трябва mitku да го е писал. :biggrin:

alxx: Аха :D

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Нов филм ще ни позволи да се гледат филми в 3D без специални очила sull'iPad и iPhone!

В 3D ни завладява все повече и особено през последните години в киното виждаме все повече и повече филми, които се излъчват в три измерения. За правилното мнение, ние винаги сме необходими специални очила, но скоро това би могло всички се свърши с новия филм да бъдат пуснати през есента за нашите iPhone и IPAD!

:blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам Iphone 3Gs 16ГБ /Хонг Конг, фърмуер 05.11.07, версия 2.0/, не е джейлван, само му пуснах снежеца за да тръгне с Мтел; как да премина към последната версия /4/ за този модел ?

Благодаря ви предварително!

Прекалих ли с тревата или...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пууу, едвам го копнах, Виктор го изтри със страшна сила :D :

Оттатък:

По никакъв начин неможете да ме изплашите било то с триене на мнения или изтриване на акаунт.

Ще си правя акаунти на пук на вашата безобразна дейност като модераторски екип!

Хем нагъл, хем кух.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старо, ама злато:

Adamov:

Ти си на 12, кво очакваш....

Някой си:

Поправи се веднага! На 14 съм И какво от това. На бас, че разбирам от телефони повече от тебе?

:blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ауу, Папи ми изби ченето с тая обява:

Продавам iPhone 2g 8gb

FW 3.1.2

отключен с ultrasn0w

jailbreaked с redsn0w...

Лъчко и той(на въпрос за батерията на 2G):

Да си отключвал с UltraSnow 1.2?

:blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ицо Найденов, на въпрос "що не ми работи единият говорител?" :

Дефектен е, Носи го в сервиз. Звука трябва да е от двете микрофончетата, а съраунда излиза през камерата. Басовете са скрити под батерията. А когато се обаждаш на някого, викаш силно и се молиш да е достатъчно близко, за да те чуе.

Майката му е викание.....

Не знам ама на 4-ката има и 5+1 звук. Не е нормално само от едно място да има звук?

Акселерометъра (който следи за ориентацията на телефона) командва работата на dolby digital prologic 5+1. Необходимо е да застанеш гледайки в посока Изток и да държиш телефона напълно хоризонтално. Има няколко приложения които предлагат нивелир и могат да ти помогнат за тази цел. След като заемеш тази позиция, влизаш в sound настройките и докато си там, бавно клякаш до позиция "голяма нужда в гората". В този момент (ако нямате запек) ще можеш да активираш dolby digital prologic 5+1.

Леш... :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А... Саше , второто е "интерпретация" на известното изказване на Тони преди време, на въпроса -"Как работи Блутута на iPhone" :naughty3:

А ето и продължението:

Туше...Просто направих сравнение с 3G Iphone' date=' При него звука излиза от двете спикърчета...ама сега е ясно... B-)[/quote']
А иначе това беше някаква шега нали? Смисъл наистина ли има 5.1? :)) И друг въпрос винаги съм се чудил дали като излиза звука само от дясно е МОНО или си е СТЕРЕО?
Не' date=' не е шега...... наистина има 5+1. Но.... е много важно да се спазват инструкцийте за активиране. >:)[/quote']
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравеите има следният проблем с ,айфона ми 3г закупен от Глобул с fw2.1 ъпдеитнах до 3.1.2 отклоплючих го с blekrein и мо качих cidia и бг. меню , сега искам да ъпдеитвам с 4.2 през айтун но нешто не се получава започва да тегли соф. и накрая когато остават 1-2мб спира и ми исписва че времетоми е истекло. Моля някои компетентен по въпроса да ме светне по въпроса как да направя ъпдейт

благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам:

1.Ipod touch 2nd 8gb generation с не работещ LCD екран (той работи , но е спукан и нищо не се вижда)

:blink:
01.12.2010 - Промоция: Всички калъфчета по 5лв.

Силиконови калъфчета за 3G/3G S - 6лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човече не зная защо не ме разбираш и мислиш, че бъркам, не е мн трудно да знаеш кво е джейл, ънлок, рестор и ъпдейт ( задължение на всеки е преди да пише във форума да се запознае с правилата и основните термини, което аз умело направих)

РР:Това е отправено към Shaman :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със iPhone 4 FW 4.2.1, закупен от Глобул преди около месец, закупен е без карта, затова ми го отключиха към всички оператори (ползвам го с Мтел, не съм го jailbreak-вал)! Ако го jailbreak-на, unlock-a ми ще се загуби ли?

:blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен затова сменям 3Гс-а с Дизайър, просто айфоните който винаги ще ми харесват :Х

На три ракии,две уѝскита и четири бири :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DanteIX, оттатък, по повод "съпорта"(който има според него) на моделите за които няма нов fw:

питай някой с 2г неджейлнат , дали не му тегли системни ъпдейти телефона от време на време, а и софтуерния бъг не мисля че се влияе от гаранционния срок на устройството

К'во ли е пушил, преди да го напише...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех да но все някой ден трябва да излезе това отключване. До колкото четох от Геохот май скоро ще пускат такова но все още не искат да го пуснат рано и да е бугаво.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуу, едвам го копнах, някой лош зелен го изтри :tooth:

[quote name=нЕма се пУашиш Ивчо, ще ти мине :)' timestamp='1296746618' post='92228]

Здравей те!!!

Търся: Talking Tom Cat

2942689g.png

iTunes

Колко съм зле тя е безплатна.... Ако може някой да ми изтрие поста. Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

777d.png

MuscleNerd ultrasn0w oтключване *моля* не забравяйте да обновите до 4.2.1 състав! Знам точно какво да направя' date=' за да се избегне актуализация на BB![/size']

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ми в нито една тема неможах да намеря да е обяснено от до как се инсталира Cydia

И аз тва викам “маѝко мила“,адаш!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

кредо?

«без хуйни».

От руски сайт...:tooth:

Успях с jailbreak за iPod 2G MC-модел който беше с iOS 4.2.1

1. Свалих TinyUmbrella 4.21.07 http://cache.firmwareumbrella.com/downloads/tinyumbrella-4.21.07.exe

иска инсталирана Java да бъде пуснато от firewall и при мен поиска да затворя Skype

2. Пуснах програмата и след като детектна iPod-a натиснах бутона "Save SHSH" и след няколко минути извади 3 SHSH-та за 4.0, 4.1 и 4.2

3. После вкарах iPod-a в recovery режим с бутон от същата програма "Enter Recovery"

4. iTunes хвана recovery режима, при натискане на recovery бутона държах натиснат и левия Shift (интересно без да пипам в host file) и ми отвори прозорец да покажа пътя към firmware. Аз предварително бях свалил 4.0 и му казах каде е. iTunes го захапа без проблем каза ми че се върне на 4.0, дадох му OK и стана. Единствено не поиска да върне запазените неща от backup-а ми но не е болка за умиране. Но пък ми качи всички apps дето бяха в iTunes.

5. След като свърши с Restore отворих Safari и отидох на www.jailbreakme.com и там е абсолютно елементарно.

За сега нямам проблеми ако изкочи някой ще споделя

:blink:

Фенът на Apple

Вдига си iPhone-а, звъни на другите трима в конферента връзка, определят си среща. Влиза в своята нова iБаня обурудвана с iДуш (iБаня - iКеф, селската iБаня - голям iКеф... лирично отклонение...), и си взема душ, докато слуша музиката от неговия iPod, свързан към неговия iАпарамент, което прави възможно слушането на музика, както и на последните подкастове навсякъде в апартамента... Докато се къпе, жена му не може да умие чиниите, щото iБойлер-а е базов модел и няма достатъчно bandwidth на топлата вода и му звъни по iнтеркома в iБаня-та да шерне малко топла вода. От Apple са обурудвали продукта си с плътен мъжки глас, защото според статистическо изледване на корпорацията жените прекарват повече време в банята и съответно това ги прави целева аудитория на продукта iБаня. Ниският мъжки тембър, обаче води до стрес нашият Apple фен и той си изтърва iСапун-а на пода. Но вместо да се наведе в компрометираща поза и да започне да опипва пода, докато го намери (защото главата му е цялата в iШампоан), той използва чисто новичкия си плъгин към iБаня-та - iСапунЛокатор, който с помощта на няколко супер хипер дупер бупер модерни и готини iАлгоритъма като "метода на мехурчето" и GPS връзка установява точното местонахождение на iСапуна... След банята, нашият фен се забърсва в iХавлия, обува си iГащи-те и заедно с iЖена си се качват в iКолата си (гореспоменатия iCar), след което се отправят към мястото на срещата, упътвани от iGPS, който кръжи в орбита около iЛуна-та, която пък имала формата на ябълка...

:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам праща явно само като се опиташ да пратиш смс до себе си само тогава се гъбарка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...