Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

включва се в дупаката на зарядното!
naughty3.gif
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

izviniavaite mnogo no dali 6te moje edin link za Europe 4e sum leko glupav... Mersi
:sad:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това момче - "Homoto", е кардинално объркано в представите си...добре че го "хвана липсата"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш все пак да си 100% сигурен, свали си умрела, вържи телефона и дай опцията да ти ги запази на компа, за желаният фирмуер, като за сорс посочиш не Apple, а Сидия - ако се свалят успешно, значи ги има записани и там :blush: ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мхм ' date=' ама попринцип хубавите телефони си ги копуват хора който вазможност ![/quote']

;) Преводач?

От чата:

  QueEs  - (13 октомври 2010 - 03:13)  
Избрах филтар Хакер :Д
blackmore - (13 октомври 2010 - 03:14)
mi, ako si haker:)
QueEs - (13 октомври 2010 - 03:15)
е нали го хакнахме хакери сме сичките :Д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обява:

продавам iphone 8gb цена 230лв Град Пловдив.За връзка 0******* и скаип *****.Телефона има някои друг изгорял пиксел.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из дебрите на чата...

iverson123 - (13 октомври 2010 - 22:14)

някои да има жъзможост да ми влезе в компютъра да ми помогне с даунгреид им попринцип знам как става обаче нестава и затова питам някои които разбира

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

след ресторе на ФО iphone 4 с 4.1 ,как се активира ?
JediMonster : (14 октомври 2010 - 15:03) Имам един малко тъп въпрос! намерих един Айфон 4 на една пейка ш един парк ... махнах му паролата със рестор сега като сложа сим карта ми дава no service . Имали верятност да е защитен по IMEI?

JediMonster : (14 октомври 2010 - 15:15) Ахх забравих да кажа джейлнах го със Limera1n всичко му работи само това NoService ;)

здравейте някой можели да как беше тази програма дето може дасе движат иконите нагоре и надолу

:);)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее john, добави твоя отговор към последния цитат! Просто кърти tooth.gif

Пръст.апп

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички! Реших да ползшвам темата на колегата' date=' за да попитам нещо, тъй като съм новак и общо взето съм в неговото положение. Преди няколко дни и на мен ми донесоха Iphone 3G от Англия, който е заключен и не може да се ползва с бълг. карти. Четох из форумите редица статии и мнения при което стигнах до заключението, че най лесно ще мога да го отключа чрез ziphone, прито от сайта си изтеглих 3.0 и си инсталирах iTunes 10 от сайта на Apple. iTunеs засича телефона, но изписва, че е с невалидна СИМ карта. След като стартирах ziphone 3.0 обаче програмата започва да търси телефона и изписва, че не може да се свърже с него, понеже няма някакви драйвери за устройството или не са инсталирани правилно.

:biggrin::)

Дирим фенерче за въпросният' date=' пробвах няколко - включително и PhoneTorch -

някои просто не се инсталират, други се инсталират но не тръгват, трети баф ли ги...

Да поясня... Искам да свети светкавицата отзад, а не екран-гиби... като на ифоня...

PhoneTorch се инсталира, тръгна, обаче двата LED-а не светят като хората ми едно мижаво црвено!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:naughty3:

Харесва ми да купуват евтини неща

Днес

Видях на мобилен телефон:NO.4 Airphone

О, е толкова евтина

Вярно iPhone 4?

Или клонинг?

Мога да закупите този телефон ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това последното е реклама на китайски ментаци, преведено с гугъл транслейт. Подобни теми трябва да се трият незабавно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои да знае защо ifunbox-а не може да ми открие текефона?Пробвах с няколко версии явно не е от това :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

продавам iphone 3G 16GB бял и iphone 3GS черен 16GB на цена 1000лв. 0883 33 70 75

ОФФ:

Още няма за съжаление терабойтови iPhone-и :wacko: ...

:huh:

nasko1936 : (15 октомври 2010 - 22:13) Имаш ли скаип ? да ми помогнеш или направо да ми го дигнеш до 4.0

nasko1936 : (15 октомври 2010 - 22:14) със teamviewer или нещо подобно

john_digweed : (15 октомври 2010 - 22:17) Няма да ти дигам нищо!

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност обаче, печелят "Бисер на деня" :)...както и ти:

Ръководството кати книжка ли е ?

Не! Като супа е. Взимаш лъжичката и кускаш,кускаш до като не го изкускаш цялото. Същотото се отнася и за правилата на форума, които си подминал!

:blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из бисерите на чата:

бихте ли ми казали от каде мога да си истегля прилойения за моя iPhone 3gs
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anton user_popup.png - (18 октомври 2010 - 15:02) alxx гледам в темата си писал, че не може да се активира с глобулска карта щом е американски. Какво значение има ? Да не би в на поточната линия да локват всеки телефон за оператора, в която страна ще го продават ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4-ката мие първия Айфон и просто съм изумен, това е толква опростен и едновременно напреднал телефон, който вика че има по хубав смартфон от 4-ката за момента, там HTS-та или други или здраво шмърка китайски пастели или не пипал през живота си айфон.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а что такое прошивка и зачем она нужна?тока не бейте, я правда не в курсе

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам си Ipod nano 5g някъде от септември миналата година(донесоха ми го от щатите)

Първите няколко месеца си бачкаше перфектно.След това се случи един инцидент... Накратко след тежка Нова Година се завърнах с оповръщана машинка :)) .Позачистих го(не съм му вкарвал още вода спокойно) ' date='изчаках няколко дена да поизсъхне и реших да видя какво ще излезе. *******************************************************

Иначе пиша основно за да се посмеете с чуждото нещастие и да се убедите колко са издръжливи тия нещица. Като цяло не съм много на зор да го оправям, просто сега ми хрумна.[/quote']

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко правописни грешки, просто не е истина... :D:yahoo:

Няма да съм в София иначе с одуволствие щях да замезя и да обменя опит с старите пушки. :naughty3:

Редактирано от tonygti
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случки от "онова" място:

Потребител Х:

Здравейте,

незнам дали тук е точното място за въпроса ми,но к'во да се прави ...

Такаа... iPod'а ми (Apple iPod Classic 30 Gb ) спря да свири буквално!....

Нашият стар познайник uomoto умува по въпроса:

Не е тука мястото.

Без да вкараш слушалки чува ли се звук?

Потребител Х:

Брато,нищо лично ама ти виждал ли си iPod Classic 30 GB ??? Къде по-точно видя високоговорител,че без слушалки да се чува звук?

П.с. ОМГ ХАХААХАХА

Както каза Гогата: "извор на мозък" :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:D

Факт... :blink:

Бе не знам и аз, може и да си въобразявам, ама след последният ни разговор на живо по въпроса, обърнах повече внимание и имам чувството, че когато ми е свободна около 120МБ телефона работи най-добре, най-мазно, на-плавно, най-бързо и прочие ... :naughty3:

п.п. Явно съм забравил да ти кажа, че моя телефон, още от както го взех, има радио! :yahoo:

"Ти му окаш: кюти, оно рупа ли рупа" B)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...