Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Регистрация:Вчера, 18:24

Град:parvomai

:biggrin:

Този е чужденец и щях да му помогна ама няма да ме разбере понеже не мога да му обясня на parvomai-ски.:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Здрабейте!!!

Мога ли и как да искарам субтитри на български в CineXplayer for iphone???? Те излизат но..........не стават за четене

А това, дали става за четене? :D

Оттатък, яко разбирачи:

Някой може ли да ми обясни как Ipod определя местонахождението без GPS чип?
локализира по сигнала, питаи как айфон ти казва с точност до 20-50 метра къде си без джпс или едж

:blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си купя мобилен телефон, моят приятел ми препоръча този телефон: http://www.everbuying.com/Airphone-NO-4-Dual-Cards-Quad-Band-Wifi-Java-FM-Touch-Screen-Cell-Phone-Black-p-30663.html

Изглежда добре, това е стил, като iPhone 4, но тя е с много атрактивна цена, така че аз бях много изненадан, както и много нерешителен, той е истински iPhone 4? или намаление на цените?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЩЕ МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА НАМЕРИ ЛИНК ЗА Джейлбрейк НА 4.2.1

ЗА ПРОГРАМИТЕ airra1n или pinkra1n дето може да се свалия или да я качите тука програмата(в сайта)

БЛАГОДАРИЯ ВИ....

:blink::yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

zdavei te kupih si iphone 4 ot mtel i neznam kak da si ka4a video klip i filmi molq za pomo6t. Interesuvamse dali 4ete xdiv i x264 . blagodarq predvaritelno.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.....някакъв магазин или сервиз от където мога да се купя
:biggrin:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нашият бивш френд @vla, "превежда ли превежда":

iPhone 4 Отключи да се спазва след Verizon iPhone стартиране?

Той е бил доста последните няколко дни и хората все още се питам за iPhone 4 отключване на по-високи basebands. Вижте какво сме намерили докато perusing MuscleNerd на Twitter сметка, iPhone Dev Team може да се чака за iPhone за Verizon стартира следващия вторник да прокарат своите отключване на IOS потребители.

Това чуруликам е изпратено от MuscleNerd в отговор на някой го попита дали той е в очакване на вързани JailBreak да бъдат освободени. iPhone хакер MuscleNerd отговори му казва, че от момента на освобождаване е по-подходящ за слуховете iPhone Verizon изтече вчера.

Да не се повиши надеждите ви, но ни споделят това, което мислите за чуруликане MuscleNerd е? Чувствайте се свободни да оставите коментар по-долу.

Мъка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е, май е "маке", което е още по - тъпо. Няма елементарни познания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това не го знаех. Питах сто човека и него лично, но нищо! С тоя Гугъл транслейт обаче е мъка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма! Комбинацията от Google Translate + проблемът който има (да не дава Господ) е кофти, но ...!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пищи на скайп или ми звънни да се разберем : )

Неволна грешка, разбирам, ама просто си представих картинката, как пищят по скайпа :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май френдо uomoto му "сипаха":

Тук ясно се вижда,че Verizon съобщава ,че на 11.01.2011г. има събитие в Ню Йорк.

Всеки очаква Apple да направи това изказване в Купертино ,където и се провеждат събитията им.

Та събитието ще е за iPhone от Verizon.

Verizon e оператор (който не знае).

Вече няма да има iPhone от AT&T

Също така иам слух,че от 03 февруару (другия месец) ще се предлагат Apple продукти от Verizon *( iPhone ).

професоре, почети преди да бръщолевиш небивалици! жърайзън работят на съвсем друг тип мрежа от ат&т, техния айфон ще е само за върайзън и няма да е съвместим с оператори работещи на нормална гсм мрежа. това,че върайзън ще предлагат айфон не значи че ат&т няма да имат вече

аман от "професионалните" ти постове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

* Автоматично повторно маршрути бързо, ако сте пропуснали ред

Превод?! Някой?! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора днес научих, че location service извън БГ точело от оператора.... малко не ми се вярва. Незнам наистина кажете
:blink:
Здравейте колеги и приятели.

Купувам изгорели iPhone / iPhone 3G / iPhone 3GS / iPhone 4

за резервни части,но е хубаво да са целия комплект телефоните защото фирмата в която работя има доста добри контакти с Apple и си набавям частите много евтино и тука колегата много им разбира ако трябва да се ремонтират нещо кадърно.

Цената е по договаряне разбира се в зависимост от това какво има в комплекта и колко е цената на ново такова.

За контакти тук на ЛС или скаип-xxxxxx .

Телефон няма да давам който иска ще го дам на Лс.

Пуу, б@хти - хем връзкари, хем разбирачи...

Догодина очакваме филм сниман с iPhone 5 в HD. :p

Б@хти, четворката какво ли снима...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Firmwire: v. 1.3 (Няма джейлване, защото влязох в iTunes и директно направих update на firmware)

От тема за iPod Classic...:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Невидима заплаха

...... взех си протектори тия дето са невидимите за екрана и гърба

Интересно, а от "видимите" за екрана има ли? :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да но на мен не ми ясно нищо искам да кажа че в4ера май изтрих дори и операционната ситема

:guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От друг сайт, играта е Real Racing 2:

Здравейте, много бих искал да подкарам както това така и много други приложения и игри за моя SciPhone i68 4G но не знам как става това джейлбрейкване и ми трябва помощ за itunes. Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен! Да ми напише skype си на лично саобщение и ще го потърся веднага щом го видя!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...