Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

бартеросвам Лаптоп за мак

Искам да имам мак-лаптоп в замяна давам тоз уин-лап ---
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Държа лаптопя да има ваирлес - чакам педложения тук и на мобифон - 0878/850838 от софията съм

:tooth:

Редактирано от r3ac7
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не стана. Първо тръгна да си инсталира нещата и след като бе готов при стартирането спря пак до Ябълката.Стой си тя на екрана и не мърда! Мамка Й
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния въпрос: Как мога да разбера всички приложения' date=' които съм инсталирал на телефона, както и всички фиксове и изобщо всичко което съм Инсталнал от Сидия?

Благодаря предварително.[/quote']

Най-вероятно на по чашка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моля ви помагаите' date='блокира ми телефона след като се опитах да си прехварля музика от аитунес,дали аз натиснах нещо не знам но ми се показа картинка с кабелче,което ми паказваше че трябва кабела да се сварже кам аитунеса и сега си стои така картината нямам достап до телефона,пробвах изклучване и вклучване не става нищо.ако може някои да ми помогне ще сам мн благодарна.благодаря ви[/quote']
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

======================================================================

john zdravei date pitam edin priatelima edin tel i izpisva iphone zatvoreno kak moga dagootlu4a

======================================================================

:rolleyes:

Субтитри да има някой ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Извор на мозък"...:

http://mnogozle.com/video6759_nai-umnoto-bulgarsko-momiche-.html :beaten:

Тая ме утрепа - гледайте я!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мине не мине година и този клип пак почва да се върти в нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите ! ..... начи искам да попитам дали някои може да ми помогне .... инсталирах си итус ... и влезнах в iphone и там пи6е6е да го ъпгреидвам до 3.1 и аз мо дадох ъпгреид и се развали не6то сега ни6то немога да права само някакжи повикваниа само клавиатърата за набиране ни6то и ми показва да влеза във itunes .......
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие яко се другирате а ? :drunk:;):D

Гугъл транслейт...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите ... на ск0р0 си взех iphone 3g 8gb 3.1.3 versi0n Firmwave 05.14.02 ..... След п0ставянет0 на сим картата ми горе на обхвата първ0началн0 ми излиза Searching... а след 5-10 мин.. ми изписва No Service ... кат0 цял0 т0ва ми е пр0блема ....

Д0ста теми изчет0х имаше няк0лк0 пр0глема кат0 м0я ... н0 нищ0 съществен0 нищ0 несе п0лучава .... няк0и ак0 м0же да п0м0гне....ще се радвам мн0г0... :-/ o_O o:| Аааа-аа... и същ0 телеф0нат е 0т Англия ...

Здравейте не съм ползвал до сега ifunbox.Искам да попитам как да си сменя определени икони' date='които аз искам' date='става въпрос за иконите на phone и camera.Благодаря предварително.[/quote'']
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го разбрах това с Блекрейн...

Някой да му се е случвало подобно нещо? Нужно ли е да пусна малко ток директно в батерията' date='че да я събудя?

Или да сменя с друга нова батерия?[/quote']

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

chukolna... пак ще излетиш...

o3Mo  :	(15 септември 2010 - 13:04)  той ползва iToons там нещата явно са малко като при анимациите влизаш през печката излизаш през пералнята 
x1n3t1x : (15 септември 2010 - 13:05) да и направо в кревата при маикати ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте' date=' искам да попитам дали има място във софиа където мога да отида (примерно някой официален магазин на ейпъл) и да ми направят телефона от ФЗ на ФО, без ултрасноул и джейлбрейкове?[/quote']
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам едно въпросче: може ли от .ипа да премине в мп3 и как става?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха..., може бре, как да не може. Аз в .avi го правя, той за .mp3 пита.:naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8-X Аз имам 2g и искам да му ъпдейтвам софтлера!!!Но как??? ?:-/
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише ми че е версия 4.0 как да разбера коя е?
Редактирано от Ndoe
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се може ли да ми кажете кои е този powar бутон и кой е този home бутон ще съм ви признателен много благодаря :)

:Wink:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...