Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Здравейте , абе изтеглих си послвдната версия , която сте пуснало и я инсталирах сичко точно , но като я пусна се появява looking for GPS signal и нищо повече . Ако някой може да ми помогне да пише на лс или скаип vikchooo ... , трябва ми спешно навигацията и ако някои помогне ще съм много благодарен . !!! МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

нищо не разбрах, сега пуснах сидията дава ми някаква грешка... нещо ми говори за редшоу . да го връзвам ли с блекрейн или ??? изобщо не разбирам

........... ??

:):roulette:

petio.dimitrov> как се казваше програмката която смъкваме от лентата с часовника?
Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Re: Ще продавам iPhone 4 - доставка от Англия

Здравейте, в момента съм в Англия и ще имам достъп до първите iPhone 4. Тъй като явно официално няма да се продават близките 6 месеца в България, смятам да купувам от eBay без договори и да ги пращам до България чрез Еконт и новата им услуга. Дали ще има отключени е мистерия, обикновено има (говора за 3Gs като излезе). Ако някой се интересува и има средствата, може да е един от първите притежатели на телефона в България (да не кажа и Европа като цяло). Няма да е изгодно в никакъв случай, защото само доставката до България ще е малко над 100лв., а пък доставката до мен от eBay UK и самият апарат не са малко :p . Плащането ще става по PayPal.

телефон:

или ЛС

Успех.

P.S. Ако стане работата, ще трябва да смените името на раздела B-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахах, ма тоя си вярва... :rolling:

Божееее, че и съвети дава за преименуване на раздели... :p Ужас... добре, че не съм го видяла първа... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епа ази и от с.Горно нанадолнище могу дъ си ползувам иБей-ут бе! Оно като е у английско че ме мисли тука за урунгел!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При представянето на официалната iOS4, зад иконите има специфични сенки, създавайки илюзията за икони в пространството, или така нареченият, 3D ефект. Дали е възможно да се постигне този ефект и сега, без да е необходимо инсталирането на iOS4? И ако да, как?

Купи си 3D очила :(

:rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз сега ще го търси и мисля да си кача ОS 3.1.2 но нещо немога да се реша дане стане да ползвам функицийте на Ipod , мuро направо ме кефив човек с тея познания за тея I-историй

:doh:

Отдавна не бях виждала толкова неграмотно писане! Имаш ли завършен 3–ти клас или просто си на 7–8 бира пред телевизора ?
Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коментар в чата на bnews.bg:

Asen do ъ! - 18:04, 12 юни

Otnostno kulturata mi 100% sam obeden 4e imam mn pove4e ak1l ot teb i sam mn po kulturen ot teb ;) Taka 4e prosto mi nalapai krenvirsha :unsure::)

Asen - 18:03, 12 юни

Tva s latini4ata nikoga nemoga da go razbera kav e problema be hora??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рано тази сутрин в чата. Хахаха...

#00:01 Grievous> влез в Settings

#00:02 shematakr> да има и сетингс

#00:02 Grievous> после където пише Mail, Contacts, Calendars

#00:02 Grievous> ами влез

#00:02 Grievous> и най-отдоло

#00:02 Grievous> намери ли го

#00:03 shematakr> при мен маил контактс са отделно

#00:03 shematakr> а календар нямам

#00:03 Grievous> с коя версия си бре

#00:03 Grievous> 1.1.х

#00:04 shematakr> 1.1.1

#00:04 Grievous> верно ли

#00:04 shematakr> ми така пише

#00:04 shematakr> що

#00:04 Grievous> въх

#00:04 Grievous> а телефона какъв е

#00:04 Grievous> ми това е една от най-старите версии

#00:05 shematakr> Айфон къв да е

#00:05 Grievous> в момента актуалнатаа е 3.1.3 и 4.0

#00:05 Grievous> знам, че е iPhone

#00:05 shematakr> нали попринцип нетрябва да се ъпдейтва този телефон

#00:06 Grievous> требе требе 1.gif

#00:06 Grievous> кажи какъв е сега

#00:06 shematakr> 8гига баита е

#00:06 Grievous> то 1.1.1 освен тенеке друго не може да е

#00:06 shematakr> прилича на тенекия

#00:07 Grievous> хехе

Не очаквах да попадна на iPhone с v1.1.1. Със сигурност си има и Installer. :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оооо скоро в сервиза пристигна 4GB с 1.1.1 за смяна на дисплей. Просто беше за снимка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен скоро попадна едно 2Г за ъпдейт. Първо останах изненадан от прекрасното състояние и изумен от архаичната версията 1.1.1 на софтуера. Качих го на 3.1.3.. Аз колкото и да го пазих моето 2Г , щеше да изглежда трагично в сравнение с това. Трябваше да го купя за музеен експонат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не е това, аз за това дадах това URL за малко повечко инфо. Няма значение де защото и тава приложение няма функцията която ми трябва :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от един друг форум

Apple дава(ше) повече визуално удовоствие спрямо конкуренцията, и в софтуер и в хардуер. Красив дизайн-- на всяка цена. За сметка на функционалност и за сметка на удобство и производителност на работа. Противно на разпространените разбирания, Apple е малко скарана с ергономичността.

Подобен компромис мен не ме устройва-- поставянето на формата над функцията не е философия, с която съм съгласен. Добре би било човек да знае, че прави точно този избор, когато се хвърля към каквото и да било Apple-ско.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във раздела на iPad.

Заглавие...

Проблем синхронизация ифон 2г

Значи вкарвам кабела сичко ок... почва да прави бак-ъп след това почва синхронизацията и спира ... помощ
опа моя грешка объркал съм разделите щото Ипад Ифон и с еднакви имена обръках sad.gif
Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Телефона е пълен комплект ФО,версия на софтуера 3.1.2, modem firmware 05.11.07,купуван от магазин в София.Има остатъчна гаранция от 18 месеца.Състоянието му е много добро.С минимални забележки по задната страна,дисплей перфектен.Джейлбрекнат с блекрейн.Има инсталирани навигации, както много приложения и игри .Цена 730лв(с коментар).Без бартери. Обявата важи само за София. За контакти: yayato2@gmail.com тел: 0887197894

Телефона е 3G...:hmmm:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той написал, че може коментар. Сигурно ще се съгласи да свали 300-400 лева :):D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кво и е на цената??? Преди седмица шътнах едно 3G за 680 лева и не беше първа младост... На @tonygti, все му са смешни обявите на хората... Ама който последен се смее...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се сдържах, материалът идва "оттатък":

Регистриран на: 15 Дек 2008, 21:52

Мнения: 932

Продавам гривна-Направена от TUBORG капачки

Гривна се състои от около 44 капачки,като 25 30 капачки са достатъчни да обгърне ръката ви.

http://vbox7.com/play:14fcc994 Ето и клипче.

Снимки на skype или ЛС.

Цена-10 лв

С еконт-за ваша сметка.

За контакти:

тел:0885729724

email:liob@abv.bg

skype:cena_05_niki

Град:Пещера,Пазарджик.

:doh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хахахха

Аз пък продавам ланец направен от туборг капачки 10_1_2.gif

Цена по договаряне или бартер за iPhone 3GS

2240546O.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето още:

-Най-нова"A"class реплика!

-2 симкарти едновременно активни

-Пълен комплект:

телефона,кабел за компютър(USB),зарядно,хендсфрии и 2батерии.

-Tелефона поддържа микро сд карти памет,Bluetooth,Камера 1.3Mpix, FMрадио,JAVA и още много други екстри.

Език: Английски Френски Италиански Испански Португалски Полски Немски Български

Работна честота: GSM 850/900/1800/1900MHz

LCD размер: 3,2 инча, 16000 хиляди цвят; PX: 240 × 320px

Мелодии: 64 акорд; Ringtone формат: MP3, MP4, Midi

Музика: Back Stage MP3 игра, MP3 пръстен тон, еквилайзер.

Видео: 3GP, MP4, авто хоризонтален екран, скорост / пауза

FM радио: FM стерео, могат да играят навън със слушалка

Камера: 1.3Mpix. Макс формата на картината до 640x480

Рим: подкрепа за разширяване Micro SD карта до 8GB

Прехвърляне на данни: U диск / кабел за данни / изход Bluetooth стерео

Режим Снимка: JPG, GIF

Телефонни указатели: 300 групи, входящи мелодия, MP3 като мелодия, глас отчитане телефонен номер и директории

Съобщения & мултимедийни съобщения: 200 съобщения, MMS

График включване / изключване: начало подкрепа автомобил / близо, да зададете дефинирана от потребителя снимка на проекта / затваряне

Будилник: 5 групи, може да създаде от понеделник до неделя на случаен принцип, пръстен подкрепа аларма

Размер: (L × W × H): 114 X 60 X 10MM

Тегло / опаковка: 117 грама

Време на разговор :120 - 280 м

Време на готовност :200 - 320h

За повече информация: MP3/MP4/Handsfree/SMS група изпращане / Диктофон / WAP / Ръкописни вход / Радио / Bluetooth / GPRS изтегляне / MMS / Memory разширен / Е-книгата / Очаквайте разговор защитна стена / Dual SIM двойствен режим двойна Bluetooth / тежестта индуктор , плъзгащи се отключи, гласов контрол, единица конвертор, правомощията обмен, Календар, Бележки, Будилник, светoвно време

Почти същия като ифона самоче не подържа итунес, разменям го за запазен 2гс 8 ГБ +50-100 лева отгоре

скайп за връзка : ardi2909

Tелефона е чисто нов с леки драскотини на задния панел, дисплея е в пълна изрядност. Дава се с карта памет 4 гигабайта. И гумен калъф

От София съм.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...