Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

За тези които не знаят http://bgiphone.com/showthread.php/4302-Samsung-Omnia-iphone какво е "ипхоне".

Ипхоне е индиански вожд от племето Апачи.

Води се далечен братовчед на вожда Поухатан чиято дъщеря е известната Покахонтас.

Редактирано от trader
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странен словоред :think: :doh:

Back up from Restore
При мен този метод не сработи. (VIVACOM)

П.П. Михаела ли си или Михаил?

...отговора:

Хаха, по принцип съм Димитър..
Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рама си го изяждаше веднага и апъл винаги държат на стабилното са решили , че е по добре да не рискуват със старите тешефони.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от форума на датаБГ

А уголемяването на страницата в Сафари става все едно отваряш влагалище.
:D:D :rolling: Редактирано от MI6O
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol23, мисълта ти тече гладко и леко като на Димитър Пенев, ама на мен ми е трудно да я следя :)

Аз също ще опитам в Понеделник с моя 3GS и ще пиша веднага какво е станало. Ако ли не ще го отключа с ключ - ТРЪБЕН.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде бях чел, по хамериканските форуми, че е хубаво на всеки 6 месеца да се прави профилактика на апаратите, с отваряне, почистване, преинсталация - ако е необходимо и т.н., както се препоръчва и при компютрите (настолните, а и лаптопите)... То iPhone си е мини компютър, нали така ... :) ?!

Аз лично мисля да спазвам това правило, за да нямам (дай Боже) скоро такива проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:helpsos:, тук и специалистите доктори биха се затруднили с диагнозата!

Редактирано от delmondo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За него няма диагноза :rolling:

пп. :

.... ела да ти дам моето nano да пробваш, но ако ми изтриеш музиката - ще те обеся с главата надолу!

Малко от днес :rolling:

Здравейте!Искам да попитам има ли игра за айфон като на хтц с топчето което трябва да се вкарва в дупцица?
Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето доза смях от един PDA форум

symbian написа:

търся евтино PDA с голям VGA дисплей...ще го ползвам само за GPS навигация...Търся нещо до стотина лева.

и на него са му отговорили icon_cool.gif :

CERTomaz написа:

Аз имам такова - 800х600 екран с 32 bit, 30ГБ памет, 3.2 Мпиксела камера, 4 бандов GSM, 3G, HSCDPA, GPS, Wi-Fi, Bluetooth 2.0, инфраред, уин. мобайл 6, със слот за карти ALLinONE, батерията е литиево полимерна 4000 мАх - кара по 3-4 дни при пуснат GPS и Bluetooth има и още квот се сетите, абсолютно пълен комплект е - въздушна пушка, спален чувал, колело тип планинки бегач, гумени ботуши, шапка идиотка, швейцарско ножче, тиган тип сървайвор с опция за чук и тесла, златен ланец като на боби турбото и походен химически кенеф, също така допълнително закупени аксесоари са водолазен костюм, грамофон за лек автомобил, запалка на бензин и газ, една тенджера свински джулан и самун добруджа, имам и плетени чорапи - не пускат дори на пране над 40-50 градоса, протектори за екрана, от банциг са, направени са от слюда, перфектни, тва е - дреболиите няма да ги пиша - там зарядни, кабели за връзка с сяква техника като РС , двд, тв, аудио система, автомобил, ХФ и т.н., за 100 лв го давам, но цената е твърда icon_wink.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахахаха :rolling:

П.П. Certomaz е от "наще 'ора", добре го е наредил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да бе - да .... ще ти дам 100 лева, а няма комплект за помпене на гуми - я си го дръж :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно ни е мъчно за спам темите... Дали не е време да оформя нова?.... :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за "тъпия" въпрос, но преди ги инсталирах като ги "привлача" във iTunes но сега ми излиза червено кръгче с наклонена черта, което означава, че немога да вкарам съответните .ipa фйлове в liberty_то на iTunes. Моля Ви за помощ/
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

d038d3dd1b5e5b84.png

MacBook polycarbonate, 1 цикъл за 4 месеца. Трябваше да си взема iMac.

Последно редактирано от VooDooSound : Днес на 15:30 Причина: Тъп съм :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Konstant, ако това е новият iPhone, аз лично ще ти купя един на теб за подарък. Ако обаче не е, искам да дойдеш на следващата сбирка да ти ударя един чембер. Имаме ли сделка?

П.П.

Пръстите ми са като камък

:clap: Оххх, ще се пръсна от смях :rolling: :rolling: :rolling:

Ще може ли,линк.

Блатозаля.

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говори за iGO:

Здравейте!Докато разглеждах програмата се натъкнах на опция за радар-детектор (мисля,че така пишеше,в момента ми е трудно да се сетя,защото оттогава не мога пак да намеря тази опция).Но като я намерих естествено сложих отметката :) Някой знае ли за какво става въпрос?Пробвах да я тествам срещу радар,но не пиукаше...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от ХДБГ

Първоначално публикувано от Basaev Покажи съобщението

Няма сила която да ме накара да дам пари за нахапана ябълка. За мен всеки, който го прави, трябва да си смени личния лекар. Това е като да ползваш употребяван презерватив. HTC - то е друга бира. Интелегентно, с вкус, не е консервативно и т.н. Истината е в жълтата раса.

:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...