Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Дано не бъркам, но изречението май трябва да е :

Отговорено и е по най-бързия начин.

Мисля че си имате работа с девойка :whistle: А може би и "руса" :) :flowers:

Или ги обърках с goetschl, то единия търси термометърче, другия програма за комари. :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм , няма лошо. Все пак не всички сме се родили научени, а и не всички сме се родили руси :chickencatch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обърка ги бро :mrgreen:

Май още не си изтрезнял :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трезвен съм като "калинка". Аз ако не бях, нямаше да ги объркам :) Виж за довечера не знам, колко Йордановци познавам :) :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трезвен съм като "калинка"

Внимавай с пиенето зад волана, да не ти избягат "точките" от гърба. :):lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Докато сме зад волана:тези дали приеха да не се взимат книжките за превишена скорост :)

Някой дали е в час?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той е жив :lol:

Здравейте приятели!Имам големи проблеми с 3G то си.Като имам СМС и телефона забива-мога само да го оправя чрез рестарт от хоум и power бутона.Това е така всеки път.Реших да направя ресет на настройките.Сега не съм го пробвал,но SBSETTINGS не работи(защитата му на EDGE и 3G) и ми прави трафик.Миналият месец платих на едната карта(която ползвам с него) 79 лв само за GPRS,а аз съм го ограничил и не го ползвам.Моля за помощ :) !Какво да правя,че ми писна.Днес за малко от нерви да го хвърля през прозореца.Благодаря предварително!

-- Днес, , 08:12 --

Имали браъзер като опера мини или мозила за iphone ако има ще сам благодарен ако ми дадете лекче.

а и нячкой линкче за flash player ако има де да може да си гледам клипчета от vbox мерси предварително.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не, тая тема си е за тук откъдето и да я погледнеш. Скоро и на онова място не е имало такъв герой... :mad:;):lol:

viewtopic.php?f=34&t=4751

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kaбела на колонките имат един кабел, като единия край е ЮЗБ за компютъра, юзб за колонката и третия изход е джак за музика, той как се използва?

Правопис??? Терминология??? Без думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...джак за музика, той как се използва?

За пиене бе дуде, за пиене. Питай Adamov той знае как.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

R.I.P Sebastian.Bach, на друго място се прави на важен :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

София в профила ти СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА!!! Ако те види - ще получиш същата закана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно интернета през оператора - Аз съм на М тел и преди малко звъннах на *88, говорих с оператор и човека каза, че до 2 часа ако искам могат да ми спрат GPRS-a и няма да мога да влизам чрез тях. Колко е вярно не знем все още :-/ , но ако стане - цялата работа с джейл-нещото е ненужна.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се дали има някой, който има стар, събиращ прах компютър. Ако има тогава този стар компютър или лаптоп би ми свършил идеална работа. Не ми трябва, за да играя игри, само искам да си включвам китарата в него, защото моя компютър умря. Ако някой ми подари стария си компютър ще бъда много благодарен.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как ще загубиш контактите си,като те се запазват на сим картата ,а не на телефона ?Ще загубиш само нещата на тела.. И преди да пишеш ти трябват точно 2 секунди да напишеш и натиснеш Search ! Ако всички нямат време да търсят и започнат да питат за неща вече писани представяш ли си какво ще стане ?

Ееехх... :rolleyes:

-- Днес, , 13:20 --

Можете ли да ми кажете как да отворя тва SBS?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Пубертета" отатъка, яко ги тресе :mrgreen:

Явно трябва да се преименуват на "iphonepuber-bulgaria.com" - Забранено над 18 години :fighting:

Първо този англичанин просто предполага и второ - вероятно си прочел в темата за 7 часовата разлика между нас и Пенсилвания (САЩ) и искам да те светна че англичаните си имат собствена държава която се намира в Европа :biggrin: и разликата определено не е 7 часа и трето - пиши по грамотно, не че аз пиша много грамотно но твойто е прекалено :rolleyes:
ей gogosim **** гаден ще ти **** ***** ве ще си пиша както си искам ! бас фащам че съм по грамотен от тебе ! лапе тъпо ! :@

а някой по нагоре беше написал че не е получил тениска 2 месеца да не се безпокой аз не сам я получил от един :) а и си прожери на settings дали си си написал адреса ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лелеееееееееее :rolling: :rolling: :rolling: :roulette: :chopwood: Поне се забавляват подобаващо... :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм подстрекател,ама не можете да го баннете
ще банна майка ти боклук не се обаждаи

Незнам защо вече не са го БАН-нали. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А за да не гледаме в чуждото канче, да си се върнем към нашето...

Ето и СЕНЗАЦИЯТА НА МЕСЕЦА...

Кратка загадка, за която обявявам награда– ако някой разкрие как става номера за по– малко от 2ч.(колкото ми отне на мен чрез прилагане на жесток кръстосан разпит, съчетан със средновековна инквизиция на потърпевшия и лекция по правилата), ще бъде награден с персонална какина авансова амнистия за 5 (пет) броя нарушения на правописа... :rolleyes:

Ето и конкурсната тема: Синхронизация на кракнати приложения през iTunes БЕЗ AppSync. Верният отговор– след 2 часа...

post-38301-1282134456,5895_thumb.jpgCapture.JPG[/attachment:3sk3txc4]

post-38301-1282134456,5589_thumb.jpgCapture1.JPG[/attachment:3sk3txc4]

post-38301-1282134456,5242_thumb.jpgCapture2.JPG[/attachment:3sk3txc4]

post-38357-1282134456,5043_thumb.pngCapture3.JPG[/attachment:3sk3txc4]

post-38357-1282134456,4626_thumb.pngCapture4.JPG[/attachment:3sk3txc4]

post-38431-1282134456,3888_thumb.jpgCapture5.JPG[/attachment:3sk3txc4]

post-38301-1282134456,3335_thumb.jpgCapture6.JPG[/attachment:3sk3txc4]

post-38295-1282134456,2907_thumb.jpgCapture7.JPG[/attachment:3sk3txc4]

post-38295-1282134456,1496_thumb.jpgCapture8.JPG[/attachment:3sk3txc4]

Capture10.JPG[/attachment:3sk3txc4]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предавам се! И аз не мога да открия равностоен "бисер". :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

file.php?id=942

Или има качен AppSync, но го търси чрез търсачката на телефона, а не в Cydia, или е качен ръчно пачнатия installd файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...