Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Тема :

Re: Продавам/Заменям iPhone 2g 16gb в ПЕРФЕКТНО СЪСТОЯНИЕ

r3ac7 ]Аз не казвам че не е отключен. Има разлика между фабрично отключен и отключен с някоя програма като blackra1n например. Фабрично отключените ги отключват директно от Apple. А 2G фабрично отключен не е имало. Ако греша нека някой ме поправи. Успех с продажбата!

pApit0]

Имам приятел ,който има 2G 16gb и е ФО !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Скоро смятам да си вземам ново тамагочи, та имам въпрос относно машинките които обсъждате тук.

за да си вкарам мп3 във телефона пак ли се плаща $ :-X или става както си знайм с жицата от компа и газ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

несе инсталира като иа свала от апп сторе как да си го инсталирам скаипа права каквото триабва и неиска?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, отскоро имам Iphone 3G, донесоха ми го от Франция, като е отключен от тамопния оператор с код, само за да се ползва с други сим карти, иначе е заключен.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подпис:

21v.png

Не знам защо, но като чета това "стихче" няма как да не се сетя за нашата добра леля/баба/вуйна (май беше по едно време :Wink: ) - Sladichuk. Само последната дума може да се замени с "метлата" или "фадромата". :D

P.S. Всичко е в кръга на майтапа. Не искам да обидя, нито да се заяда с никого, най-малко пък със Sladichuk. ^_^'

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй, не се нучиха тези "зайци"

Zdraveu bombastyk,

Vidiah che si publikuval link za programata pCam Cinematography za iPhone, no linka ne raboti. Ima li vuzmojnost da mi go kachish niakude ili da mi mi ia pratish po mail?

Predvaritelno blagodaria!

Eto moia mail: fori.bojilov@gmail.com

Pozdravi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:Dsubzer0, абсолютно съм убедена, че

Не искам да обидя, нито да се заяда с никого, най-малко пък със Sladichuk
:rolling:

ПС. Честно казано, аз съм си го харесала това отдавна за "забележки", ама се въздържам, да не ме обвини в плагиатство и кражба на подпис chayanne .. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"...че във форума надвесена от снощи,

ме чака зелената с метлата."

:banplz: :rofl:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

проблема е такав че iphona неще да влезе никаде сварзано с интернет, дава ми грешка пробвах с reset но не става, значи тела ми е жилбрейкван и сам с фирмуер 3.0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз махнах cyrecorder,iBluetooth ,а другите неща са : iFile,sbsetting ще видя неска как ще е батерията. Ще ви споделя по-късно как е минало :cool:

Edit: Незнам майче малко повече издържа.

-- Чет Дек 10, 2009 8:37 pm --

Отидох на училище със 90 % батерия сега е 82 % без да съм пипал нищо.

Ако съм на теб - досега да съм направил рестор поне 10 пъти. Пробвай бе, човече - следи след рестора какво качваш, и какво влияе.
Абе човек,като направя рестор ми са качват всичките неща автоматчно.Някакъв бак ъп праи :Wink:

Първия в историята с автоматичен бекъп от сидиа :imwithstupid: :rolling:

И пак Гогата Де Ла Перник(gorgior):

...единствено когато го сложиш в хладилника и след това почва да намира мрежи...

мерси

А пробва ли да го свариш в тенжера под налягане или в микровилнова да го завъртиш за 10 миути. Има голям ефект по някога. =))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е удобно може ли Music,Video и Safari иконките с шапцици
Заповядай , ако ти харесат .
Веднага се коригирай, и изпълни желанието на човека качествено! Излагаш ни!

Веднага влизай в ролята на чичко хирург,слагай им "шапцици" ! :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега като не се сещам как се правеше рестор.Ще потърся из целият форум ако не намеря ще ви помоля,за помощ отново.
Майтап си правя бе,как да не знам хахаха от итунс.Айде отивам да го правя
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BenJi

Регистриран на: 30 Сеп 2008, 19:35

Мнения: 28

Re: HOWTO: Интернет на iPhone през USB кабела (Windows only)

Тва става ли за iPod Touch 2nd Gen 3.1.2. джейлнат или да не се мъча ? А да и линка на първата страница не ти бачка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офертата не е за изпускане:

http://iphone-bulgaria.com/forum/viewto ... cba348ab59

хахахаха gorgior много се смях! Как го нахранихте човека. :lol: Темата наистина е много забавна :rofl:

та имам един Alcatel ... :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм забелязал такова нещо.Може и да е пишело ама незнам.Иначе вашите дайте пример по колко време издържат като играете и като не играете :lol:.

:chopwood:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Май имате люта зима :mrgreen:

Много дръвца цепиш :lol:

Помощ нещо :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Гвинея е, реколта 2001, но те имат бъг и вървят по 10 бона парчето, но за 1-2 3GS-а го давам, че бързам.Не ми се чака до другиден :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях я.На кой колко му издържа батерията.Ония се прави на тарикат зареждал и не му са реснала статистиката.

Ей тоя не се спря да ръси простотии... :chopwood: (емотикона "чук по тиквата")

Пешо ми май ще е нужна помощ като гледам. :lol::lol: :mml:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът неще да се стартира

Моделът е 2г 8гб,

Днес го занесох на сервис и ми смениха Firmware-а с на 3г и работеше отлично но незнам какво стана и в момента не иска да се стартира. Иконката на Apple в началото изглежда, че нормално си зарежда и след около минута започва да мига и все едно зарежда нещо но вече повече от 10 мин не става нищо няколко пъти го рестартирах и пак не започва да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оттатък...:

Някой знае ли как да си оправя субтитрите на филмите . С мак съм и си пускам филмите с VLC но проба е че субтитроте ми излизат неразбиараеми .. Някой знае как да ги оправя.. Плс собственици на макове хелпвайте!! Ако нещо предложете и някакви други програми за гледане на филми за мак които стават и няма да имам такъв проблем......

naidenoff]А някой да даде субтитри за този пост

:rolling: :rolling: :rolling:

-- Днес, , 03:58 --

profusion

Re: Какво зарядно да избера?

Aurinko e_cell правят евтинки неща от тях си заслужават протекторите за телефони, помня че бях доволен. Другите неща са им леко китайчести...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ресторнах го и се оказа, че се е отключил и джейлнал след рестора o_O ...сам с някакви магии дето му правихме с Гогата на който благодаря за онлайн съдействието и търпението!

Най-новия метод за отключване и джейл. С рестор :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И, с магиите на Гогата бре! Що го подминаваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...