Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Здравеите днес си купих IPHONE но незнам модела китаиски ее със сигурност ,вупроса ми е следниа как мога да си кача скаип навигациа и такива не6та вече опитах но като влезна в папката не ми дава да инстална има ли значение какъв формат са програмите и куде триабва да ги сеифам в тела и триабва ли ми ниакаква програма ?Има ниакаква качена навигациа но като опитам да иа подкарам изписва ми NO GPRS ,NO GPRS SENSOR HAS BEEN SET UP SET UP NOW ?благодариа предварително :biggrin:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

много се извинявам за нахалството си но може ли да ми дадета на английски защото нищо не разбирам нищо от японски . предварително благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сардонията в отговора е доловима най–вече за хората, които ме познават лично... :)

B_A_D

Заглавие: WiFi връзка м/у iPhone и Notebook

Много се извинявам ако темата е обсъждана и преди, но в търсачката не открих кой знае каква информация от която не става ясно, за това реших да ви попитам. Как става връзката посредством WiFi м/у iPhone и Notebook ?

[ Детайли ] Публикувано на: 21 Ное 2009, 21:44

Sladichuk

Заглавие: Re: WiFi връзка м/у iPhone и Notebook

Ужас.. :yipes:

И за правописна грамотност, и за айфонска такава, да не говорим за форумна ориентация...... 3 пъти ужас... :yipes: :yipes: :yipes:

"–Пенчо брe......."

[ Детайли ] Публикувано на: 21 Ное 2009, 21:57

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , имам проблен с итюнес .

Когато кача в итюнес приложение свалено от ТУК или от иТюнесСторе не ми дава да щракна Sync Ipod.Всичко друго е направено

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тема: Pitane iphone

zdraveite na vsi4ki.az sam savsem presen ot edin den imam iphone 3G i neznam za kakvo stava vapros.ne moga da razbera za6to moga da zvanq na vsi4ki operatori samo na GLOBUL ne moga da zvanq,a priemam obajdaniq.oba4e sam sas ispanska sim karta.mojeli dami pomognete?

Само ти помогнах да влезеш в мечтаната тема за бисери!

Поздрави! :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее ти ме изпревари бе, тъкмо поствах същото... :rofl: Особено заглавите е направо велико... :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оххх,ще откача да се смея :rofl: :rolling: :roulette:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема тряваше да я оставят във важни, или топ 5 от най-яките за годината roulette.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно телефона ти да е стоял в близост до магнити? Не че възможността е голяма ама все пак да попитам..........

Не, не е стоял до магнити, ама то и да беше стоял сигурно по-малко проблеми щах да имам от сегашните......
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Pегистриран на: 22 Ное 2009 22:46

Мнения: 1

Местоположение: Bulgaria

Skype: Kuncholino

Устройство: iPhone 2G

СИМ: Фабрично заключен

Версия на фирмуер: 3.1.2

Извине те ме , може ли някой да ми опише как мога да си кача на Iphone? Благодаря Ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1ви пост - ?ла ме р?тни.Добро начало :clap 2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как може да му се връзвате на тоя? :lol: От 1км. си личи, че е ПРОВОКАТОР :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко стана от първия път. Свързах телефона към компютъра, избрах ъпдейт от iTunes, после пуснак BlackRa1n и натиснах бутона, телефона сам се вкара в DFU режим и след което се отключи, инсталирах си Cydia и от Manage>Source добавих http://www.blackra1n.com и после инсталирах BlackSn0w (6kb) дори и не ми иска да рестартирам телефона и накрая даже си ънинсталнах BlackRa1n. All done.

iPhone: 2G 16GB

Windows: Vista

П.П. Човека е по форумите от доста време, ама с тоя пост "изкръти мифката". :lol:

Заглавие: ЗАБИХ СЕРИОЗНО....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие:

Удавен iPhone

Съдържание :

След месеци съвместен живот,през които си го пазих като очите,тъпата ми приятелка ми изпусна iPhone в морето...Не успях да го изключа на време,примигна 2 пъти и изгасна...Сега не се включва,а като го сложа да се зарежда се появява ябълката се едно се включва,но изгасва след секунди.В Apple казаха,че само сменят гаранционните,не отварят телефоните за да подменят части...Така че бихте ли ми препоръчали някой сервиз,в който биха могли да го оправят и евентуално някакви идеи колко ще ми струва и какво му е точно?Мерси предварително!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Устройство: iPhone 3GS

СИМ: Глобул

Версия на фирмуер: 3.1

Програмката работи безотказно точно теч аппове трябжа да са платени

:nocomment:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Регистриран на: Чет Апр 02, 2009 11:26 pm

Мнения: 3

Местоположение: sofia

Устройство: iPhone 2G

Обява.

Телефона е с видими следи от употреба

Другия

Чух се с колегата по телефона, много е коректен ,а мобилният апарат е в много добро състояние !!!

Май не става дума за един и същ телефон :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

B_A_D изби рибата(и жабите)!!!

Според мен mupo даде най-правилното решение. Ако е качен unlrasn0w - ФЗ , blacksn0w - ФО !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема ми стана една от любимите. Голяма активност има в нея последните дни. Добре е да има по някой "гений" от време на време, че да има смях... :rofl:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човекът ,който ми го качи до версия 3.0.0 така и не ми каза дали е ФО или ФЗ ,но каза че ще разбере,ако след като ми го качи веднага тръгне и много скоро след това беше готово,така че мисля че е Фабрично отключен.Преди това бях с Turbo Sim.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

pi4ove 6te vi kjaa 4e predi 2 dena si vzeh 100% kopie na iPhone i e 1:1 sas originala s izkliu4enie 4e touch screen-a mu malko po trudno se natiska .. no ne 4ak tolkova sas 2 karti e i mn priqteli si prodavat originalnite i si kopuvat 100% kopiq .. tva klip4e po gore nqma ni6to ob6to.. moq e 1:1 sas originala i e pervekten ne e kupen ot balgariq a direktno ot kitai :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заменям iPhone 3GS 16GB Factory Unlock за

100% kopie na iPhone
! Ще се договорим колко трява да ти доплатя само!

ПС: И куриерските услуги са за моя сметка! :roulette:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък! Той да не е луд да си сменя "това неговото" с "това твойто дето за нищо не става"! :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавия:

Проблем с iphon 3g
Имам ПРОБЛЕМ с iphon 3g 16GB прецакахго

Съдаржание:

Здравеите имам iphon3g 16GB, които го бях дал преди 3 месеца да го отключат, защото беше заключен кам оператор, та вчера милата ми женица да земе да го включи в ituna да си качила някви снимки (лелелел ще я .......)и то си направило ъпдеит (поне аз така мисля),така пак се заключил и иска оригинална сим,

Тук почва интересното реших аз днес да си го оправя сам по прочетох тук разни теми и си викам даваи свали от тук (viewtopic.php?f=9&t=1213&hilit=%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5+%D0%BD%D0%B0+iphone3g) всичко както е указано и почнах влезнах в recovery моде и почна recovery операцията но към края изписа ерор и тжа беше сега немога да изляза от този recovey mode режим какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...