Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Наистина отатък е станало мармалад....на ден излизат по 4-5 поста за бисер! И gorgior ги цепи направо :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

naidenoff Положението отатък вместо да се влошава, става безнадежно.

Гога, има ли на къде повече от това :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе Мен точно там си пускам темата но нямам идея защо в програми. Няколко request'a съм пуска и жсе там отиват. sorry

-- Пет Яну 15, 2010 1:06 am --

Извини ме ама се загледах и съм изял съчинението.Иначе не се шашкай бисери диаманти няма значение ИДЕАЛНИ СМЕ. Да ти споделя това което се опитах да ти кажа. Request'a си го поствам тук

Програми/Applications (искаме програми/request an .app) но така и не се появява там а отива в главната страница на ПРОГРАМИ. Може би аз бъркам нещо при изпращането............. баси мамата нямам идея. Ти си играча тук и най вероятно знаеш къде ми е грешката. Споделия бе мен

Мега Бастун съм, зацепих все пак!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да си гледаме в нашата паница, а не в на хората, какво ще кажете?

Това, че тук е "По-различният iPhone форум!" не ни дава право да плюем по другите без значение дали се справят по-добре от нас или не.

Мисля трябва да има колегиалност, а не да се цепим на наши и ваши, все пак сме една и съща общност.

Продължавайте да си пускате бисери и куриози, но поне не давайте определения за този или онзи потребител/форум/сайт и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така. Недейте да се възгордявате толкова. Ние не сме някакви богоизбрани. Просто тук се поддържа по-строг режим, с който много от потребителите не са съгласни, но се вижда с просто око резултата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:salute: Шапка Ви свалям за правилата...ако се направи анкета за най-стриктен форум, ще сте на първо място :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък предлагам да дадем някой лев, да купим "еди кой си" форум и направо да го имплантираме при нас като раздел "Хайде да се посмеем - бисери и куриози.." :smile:

Шегата си е шега... Верно е добре да минем без обиди.

За онова, което казах за коленето на предишната страница си поръсвам главата с пепел и жупел... suicideh.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро си взех телефона, втора ръка, и някои неща все още не са ми ясни. Главния проглем ми е, че вместо да ми изписва мобилния оператор ми пише "Pedal". Как да го сменя ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам това до колко е бисер, ама вече половин час стоя и се смея... :rolling:

Гледах,гледах,и се чудех к'во стаа тука.ама нищо не разбирам.отскоро имам айпод тъч 2Г,може ли някой да ми хелпне как стаа инсталирането и промяната на иконките?

Тук аз му отговарям:

:rolling: Ми кфо да стаа бе браточка... то си е веселба тука. Само, че теб като те види кака след малко ще ти се стъжни живота... :mml:

И естествено отговора, който дойде след 2 минути... :Wink:

Кака вече видя, и докато твореше долното, Тони те предупреди какво следва.

Ако само още веднъж си позволиш да зададеш подобен въпрос, за пореден път без да си чел каквото и да е било, особено предходните страници на конкретна тема, както обикновено правиш(проверих всичките ти постове до момента), и без дори да коментирам даже правописа, лично ще те банна пожизнено без каквито и да е било повече предупреждения!

Светкавично заминавай на предучилищно обучение ТУК, и докато не наизустиш всички теми там, не се мяркай в темите! :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Zdraveite az sym malko noob vse oshte i iskam da popitam zashto se pravi tozi jailbreak ? Vchera mi doide ipod touch ot usa i sega se borq s nego . ne moga da se registriram v app store svalih si nqkolko neshta ot bgiphone , opitah se da gi kacha prez itunes ama neshto ne iska kazva che ima nqkakyv error :? shte sym blagodaren ako nqkoi mi pomogne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ddooggoo

Гост Регистриран на

Sat, 16 Jan 2010

Местоположение

YTALY

Мнения

2

Репутация

0

iPhone 3G i9

kakvo e tova ?

Целия е за тука, и мнението, и профила. :)

Ако ще си мерим това, което ти имаш по волята на природата, и затова носиш панталон, а аз нямам, но съответно–пак си позволявам да обличам такъв, не си прави илюзията кой ще е загубилият!
Djemal Kyulyumov wrote

at 8:03pm on December 17th, 2009

VeLik SI BE RACHKOV >>>>

Коментар за Краси Радков, относно профила му във Facebook. :rolling:

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.......си поръсвам главата с пепел и жупел...

Айде да е само с пепел, без жупел, че иначе ще трябва да викаме ББ да гаси, и не се знае какъв ще е резултатът, и отразяването в пресата после....:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.В Сидия ми излиза ъпдейт за джейлбрейк до 3.1.2.Може ли да го направя оттам.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отскоро имам Iphone и немога оште да го разуча.USB Drivers ми създават голям проблем. Ако някои знае как да си ги запиша и от каде да си ги сваля моля да каже... или най-простичко да ми обясни с 2 думи как да си свуржа IPHONE с компа???
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

zdraveite tursq undead pinball ili nqkoi drug pinball i ako ima forum4e s obesnenie kak se slagat igrite na iphona 4e sam malko novak o6e (jailbreaknat mi e i pro4ie) ama nz kak da gi slo6a thx predvaritelno
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След четири дълги години, прекарани в опити да забременее, една жена прибегнала до използването на приложение за iPhone, което да й помогне най-после да зачене. След множество неуспешни опити, дамата почти била загубила надежда да има деца от своя любим. Благодарение на своя iPhone обаче, тя успяла да забременее два месеца, след като си свалила приложение за плодовитост. Жената използвала безплатния софтуер Menstrual Calendar, който изчислява кога е най-добрия ден, в който може да се прави секс, с цел забременяване. Тя изпаднала в екстаз, когато разбрала, че приложението наистина й е помогнало в трудния момент - семейството обмисляло оплождане ин витро или осиновяване. Дамата е споделила, че се надява да използва софтуера повторно. Кой знае какви други чудеса могат да вършат приложенията за мобилни телефони?

Източник: PhoneArena

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple iPhone 3GS 16gb + USB cable = 799lv

telefona e vuv perfektno sustoqnie

ispolzvan: 2-3 sedmici

po ni6to nese otli4ava ot 4isto nov

vnos ot America - bez kutiq

razbolkiran- raboti sus vsi4ki mobilni operatori

Ako jivete vuv Sofia mmojete da ogledate telefona predi da go zakupite.

Za snimki i pove4e informacia kontaktite sa otdolo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А кой е този Купертино, че да наложи на Гео кво да прави?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дадох телефона на детето да се играе със него и ми го врна така че виждам само една част од екрана и не знаем как да намалим големнината на екрана за да виждам целиа екран. Ако няакои има саштия проблем нека пише как го е решил.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го нацелих но видях от къде е :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сърбин е Бранко, но пише доста по-грамотно от много българи. А как пие, ако знаете :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да се сдържа:

Сдобих се и аз наи сетне сас iPhone 3gs 16gb бял. Телефона е чисто нов искам да попитам мисла че ми изникна проблем но не сам сигорен от доло като го погледнете се виждат че има 2 говорителчета но на мене ми сжири само едното и това ме претиснява но един приател ми казва че лавото е само говорителче а дясното микрофон а не говорител но на мене се осхте не ми се вярва и затожа искам да сам 100% сигорен дали е така и да знам да хода ли сас гаранцията да го дам за ремонт или да ми го сменят. Дано да има отговор колкото се може по скоро. Благодаря ви предварително.

А като си представим, че това е само началото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е 2 ръка и в началото качваше до 50-60% за 10 мин и после до 100 % след 2-3 часа а сега едвам за 6 часа и повече :guitarred: Това нормално ли е понеже държи нормално от 2 до 3 дена в зависимост как го ползвам. При вас за колко зарежа ? а също така докато зарежда зарядното пищи 1-2 минути после спира и така...немога да го отворя май е капсуловано
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...