Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

значи на скоро си взех iphone проблема е че слагам карта с памет и той неможе да е разпознаели нз какво е като я сложа нищо не ми се появява

помагайте че вече нз какво да правя. >:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вероятност, Джони, линка да не бачка - опитвам няколко пъти и ми дава, че няма връзка с главният мозък ...

Освен да опитам по-късно,или... ?!

Благодаря.

Момчето "крЪти миФки", няма какво...:rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха не съм имам го инсталиро.
:rolling:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам един проблем, малко сам слабо орянтиран днес ми подариха един ипфоне 16гб. Работи си сичко е наред но искам да го отклуча но не знам от каде и да започна версията е 3.1.3 (7E18) Не знам дали е упдате до 3.1.3 но мисля че така е фабричен.. моляви
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тукощо говорих с един англичанин който продава айфон 3гс за 300 евро но след малко му казах че имам по малко пари и му казах за 350 лв и той каза добре :):):):) невероятно !!! плащане чрез Western union money transfer и доставка през fedex за два дни е в България :):):):)

"Докато има балъци - уиски с фъстъци!" :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потребителски отзив, в сайт за продажба на iPhone unlock software:

Unlocked my 3G, 3.2(firmware)

just as you claimed.

VERY, Very Happy, thank you.

Manuella, USA

_________________________________________________________________________

Здравейте, игорях си жака за слушалките като го претоварих с акомулатор от скутер... Глупавият аз какво си мислех! Слет като преди няма и месец си сложих чисто нов кабел, реших пак да се "изгавря" с телефона като се опитам да пусна музика на скутера на един приятел... в последствие телефона се рестартира и от жака замириса на изгоряло. Има ли смисъл да сменявам кабела или е заминала някоя платка?

Ако някой има такова кабелче моля да пише. Дано не е сериозно...

П.П. - Помогнете че без музика не се живее!!!

Без майтап - също!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доставя си душевен оргаНИзъм така :rolling:

Че и нас въвлича ;)

пп. Гога, нема ли да спреш бе брато?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ъПсурТ! Там е изворът на мЪдростта...(яли са м@ди) :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

само да попитам какво по точно го прави (сменя ли го окасява ли го защото има някой чипове който заспват така да се кажи и като им се окасят 2 крака си се сабуждат)

Някой да рискува с превод ??? :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не знам да се смея ли, да плача ли ?! Този не може да е българин!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен от кудия , знаеш ли от къде да я смъкна и през итунес да я инстална , че нямам безжичен.И къде в менюто после е тая функцея ?

:rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

jjoonn

Регистриран на: 05 Май 2010, 19:25

Мнения: 1

ще си взимам ipod touch и.....

голяма ли е опасноста да гръмне щото четох че гармели

...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коментари

юнак гюро - 07:10, 6 май

до тъй наречения"сталин"-това са законите на дивата природа,най-силния става водач на стадото(при по цивилизованите "стада" не е точно тъй,но при нас все още важи закона на джунглата).Прави асоциации с природата и ще стигнеш до големи прозрения.На прима виста ми хрумва една такава-ако се оприличиме на лайна(защото всички ставаме на тор в края на краищата)всяко лайно като го ровичкаш мирише,особено смърди след преяждане и препиване.Но ако това смърдящо говно е изсрано на подходящо място то става тор върху която падат семена и започва нещо да покълва и да израства.Въпрос на време е да разберем дали това което ще порастне е полезно или ще се окаже бурен или трън.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност на мен философията на юнак гюро не ми се струва смешна, а твърде реалистична, въпреки пиперливо–грозната "смърдяща" аналогия, която е сътворил (вероятно след някое предгергьовско препиване и преяждане)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чиста истина е, но да спориш през интернет или да наливаш акъл, без да знаеш в какво - само по себе си е бисер. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:doh:

Това е съдържанието на съобщението:

*************** С риск да стана досаден може ли линк за този Саурик да прочета за какво става въпрос...downgrade може би? ***************

:banghead: :suicide:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано фикснат WIFI бъга че ще ги изрина с розовата ми базука на Rihanna заедно с Джобс и целия им Джиниъс Бар
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol23, по повод iFixer:

Доколкото разбирам, това приложения пуска драйверите на Apple, необходими за разпознаването на iPhone от компютъра, за да може да се направи джейл без да имаш инсталиран iTunes (с неговите драйвери съответно)...

Прав ли съм?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От същия, поводът е виетнамския "прототип" от темата "Всичко за OS 4.0":

По-скоро са направили първото концептуално менте, на база на това, което са видели от Гизмодо :) ...

Не се спира този младеж...:rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...