Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Ех, mupo, прецака викторината, пък на теб какина награда не ти трябва... :rolleyes:

post-38295-1282134456,1496_thumb.jpgCapture11.JPG[/attachment:3q68c8w1]

Capture9.JPG[/attachment:3q68c8w1]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

:crown:

няма на4ин,ще се вазползвам от наградата си :rolleyes: Само не разрах,имам право на 5 гре6ки в едно мнение или 5 мнения с безброй гре6ки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос, в тема за iBluetooth:

Заглавие: iBluetooth

Някой да е срещал това и да знае повече за него, че не искам да го инсталирам

63cea584b5b371b7.PNG b2bade368c079494.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alxx написа:

Конструктивно ще е да благодариш поне, щом очевАдния отговор(рестор) - не ти идва на ум.

d236cgc написа:

Ти изобщо четеш ли, преди да побързаш да правиш забележки ? ОчевАдното за теб решение, не ме устройва. Ако исках веднага да правя рестор, нямаше да си правя труда да пиша по темите. Относно благодаренето, ще благодаря, ако или когато има за какво. И не си мисли, че можеш да ме поучаваш !!!

:eek: човек с 4 мнения vs 1104

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто си чака реда в какиния списък, с отскок влезе в него още от първите си 1–2 мнения...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пътник, откъдето и да го погледнеш :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не намирам някаква тема за общи простотии от всякакви веселяци, да не пускам нова тема (намерих го в нета, може и сами да чекнете, за да не правя каквато и да е реклама):

Apple iPhone 3GS 32GB Never Locked + **service :eek: БЕЗПЛАТНО!

1,599.00 лв.

*** има удоволствието да предостави на всички свои клиенти закупили мобилен телефон, пакет от четири услуги „**service" БЕЗПЛАТНО!*

"**service" влючва:

- Прехвърляне на телефоният указател от стария на новия телефон.**

- Прехвърляне на снимки, музика и видео от телефон на CD.**

- Тест за изправност за батерия.**

- Тест за изправност на телефона .**

* Пакета от услуги е на обща стойност 33 лв.

** Поради спецификата на "**service" някои услуги от пакета могат да бъдат извършени само, ако техническата характеристика на телефона го позволява, като необходимият престой е до два работни дни.

Услугите се извършват в търговският обект на фирмата с адрес София, бул."*******" **, като разходите за транспорт са за сметка на клиента.

:Wink: :eek: :lol: :eek: :chickencatch: :hump: :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

pi4ove v4era svurazax iphone kum kompa 4rez itunes i natisnax "restore" i zapo4naxa problemite

sega ve4e kato go svurja mi pokazva USB kabela i logoto a iphone zaklu4il li sum go ?????

PLS HELP

:redface:

И още по-интересното е в кой раздел е пуснато това мнение... :roulette:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя е направо за колене. Няма шанс да стане човек... :surprised:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това оттатък ли е :eek: :rolling: :uzi:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AAAAA, pe6o666, ама това като някаво съмнение и укор ли да го приемам... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е: не би ли трябвало, когато направя нова бележка да имам на иконката червено кръгче с 1, все пак да ми напомня, иначе пак ще забравя?

Сам си се хиля сега на глас!

ПП

отивам да си търся програма ToDo.....Така де, "който забравя да си записва и записаното да му пребъде напомнено!" :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sladichuk, не съм си и помислял че намаше да го пометеш този индивид :Wink:

Може би трябваше да кажа:

"Това няма как да е при нас" :mrgreen:

Шока от прочетеното ми изигра лоша шега :)

Вижте на какво попаднах там:

iTunes se ebava s men ?!!!!

?:-/ Абе нещо не е фред тази програма. Бях си сложила през нея няколко мелодии за телефона . И днеска реших да си сложа една песен да си слушам и той ме пита нещо : Erase the Library or Cancel . Дадох аз първото и то взе 4е ми изтрий мелодиите за телефона а пък качи песните . Какво правя грешно ?

Май ще започна да влизам по-често там за да си доставям душевен оргаНИзъм с глупостите :mrgreen:

Този "фред" дали е Флинстоун :rolling: :roulette:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес взех един iPhone 3G втора ръка. Малко е изстрадал и е отварян. При включване на телефона се появява икона на батерия със съвсем малко заряд оцветен в червено. Отдолу има знак за щепсел, стрелкичка надясно и знак за напрежение (светкавичка). Предполагам, че телефонът е изпускан. Аз го отворих съвсем внимателно, следвайки указания, които намерих в нета и не видях да има нещо счупено или прекъснато. На какво може да се дължи този проблем?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли откъде може да ми го оправят фабрично ? И колко пари ще ми струва ?:-/ ?:-/ ?:-/ (сф)
Какво точно искаш да ти оправят?

'Фабричните' оправяния се правят във фабриката - т.е. в Китай. :lol:)

Мерси MadM@X!

Вече патува към мен един 3GS 16GB и ако всичко изглежда наред ще стана и аз горд собственик! Дано ми хареса :)

Между другото един бърз въпрос: Телефона е ънлокнат и със сидия. Сега трябва ли да го активирам през iTunes и ако да защо? В смисъл какво печеля, ако го активирам, и дали е задължително?

Мерси

Как не го мързи intruder , да се занимава с такива...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че става дума за Fluid

И да, имам го :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не аз се старя, да пиша грамотно, дори в тертатката, не слагам точки и запетаики или главни букви на новите изречения, деа знам и аз що така мързи ли ме или к'фо
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плс някой ако знае за такава програма да даде линк (име) или да я качи , мн я искам!!! =)) :x :x

Става въпрос за проследяване на разговора . Например ако някой ти звънне да можеш чрез map-a да разбереш в кой град в момента точно и на кой адрес се намира човека, който ти звъни. Ако някой е срещал подобна програма да каже !! o_O =;

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Купих си телефон който е iPhone 3G 8GB към глобул и не може да работи с други оператори а на него има качени много програми и не искам да ги загубя като направя рестор. Има ли някакъв начин без да правя рестор да отключа телефона към всички оператори. Фирмуеъра е 3.0

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос:

Как да премахна Screen протектора ?

Някой може ли да ми обясни =;

Благодаря ви предварително :(

Отговор:

Взимаш:

1. Чук

2. Лопата

3.Кирка

4. Трион

Нищо от тези неща НЕ използваш. С нокът отлепваш протектора и готово.

П.П. Следващия въпрос какъв е? "Как да си натисна Хоум бутона?"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гогата здраво ги е "погнал" :( По Пернишки. С чук, лопата и кирка :rolling: Само така Гога, отатък е станало "мазало" :judge:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...