Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

-Намаляване на използване на паметта;

-Намаляване ап време товарене;

-Fix бутона "Топ програми" не е работа дървеница;

-Fix понякога "Помощ" не може да показва грешки;

Гугъл транслейт твори чудеса...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами...вземи си бележка :rolling: - гЪзен, негонен бяга...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ко да си взема кат незнам копче!:poke:Затова няма новости вече от моя страна или ще моа ги давам на английски. То не е за едно да помолиш някой доброжелател.:tease:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие: Може ли да се сложи Apple iPhone OS на Pocket PC?Публикувано на: Пет Дек 11, 2009 4:52 pm

djrzek

Тази тема ме заинтригува откакто видях едно клипче в YouTube [нямам линк]. Идеята е доста добра... за разнообразие и ако някой има представа от това нещо, нека сподели... Същевременно и аз ще бъркам да разуча

silverfox

Не се напрягай да "бъркаш".

djrzek

Защо? ...не е ли възможно?

Cardhu

Операционна система не можеш, но вида на менютата и прочие можеш да докараш като на Iphone.

stanler

човече като прочетох въпроса ти се смях 5 минути.наистина се развеселявам в този форум

vladimirov

Може да се подкара linux и android, за iPhone OS не съм чувал. Мисля, че има сериозна разлика в хардуера.

seclub

Няма стабилен начин да стане, по принцип даже и да ти тръгне друго ОС няма да може да ползваш всичко на 100% както с фабричното...

vladimirov

Може, може. Има няколко проекта където си върви линукс пълноценно. Отделно тези с андроида не са много различни като хардуер и се подкарва. Отваряш телефона гледаш какво са сложили вътре, теглиш и после пишеш драйвърите за каквото е нужно. Всичкото е open source, само много време и мерак трябват общо взето. (и да разбираш, разбира се ); Нищо чудно че подкарват какво ли не по тия покети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето един от изтрещялите ненормалници:

разменям акaунт с 360 точки в lockerz за nokia 5800... с точките можете да се вземете psp 3000 + game, ipod touch 3g 8gb, nintendo wii и още доста неща... за връзка skype: Martin Tritakov или е-мейл: roy_icc@mail.bg. Ако имате други интересни предложения кажете. :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато отворя iPhoneBrowser или iFunBox папката Applications липсва как да е отворя? :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах къде е разликата Free/Pro :) Има кофти бъг, когато Мак-а е заключен, не можете да се логнете.
Не виждам разлика между FREE версията и PRO версията?

Вие виждате ли?

Тук да няма ехо ;)

И Джони се нервира и се "клонира" ;)

e5960e59d0c92f55.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем

Здравеите със iPhone 3gs съм версия 3.1.2 16GB със blackra1n е нешто ми заби WI-FI-to и му дадох ресет нетлорк и сега, като го вклучвам и стига до главата със iPhonite и дотам не се вклучва някои може ли да помогне ?????

Ето я и Главата с iPhonite 017694932-thumb.jpg

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Re: iPhone 3G 16 GB, начинаеща, нуждаеща се от интрукции :D)

Вече от доста време имам телефона, но до сега не съм се занимавала да правя каквото и да било по него :) За мое съжаление дойде и този час... Моля ви Обяснете ми като на идиот, тъй като изчетох доста темички, но не намерих това, което търсех, а и да съм - съм го подминала най-вероятно, по простата причина, че всичко ми се струва написано на много сложен (поне за мен) език. Не съм идиотка, но явно са ми нужни точни инструкции как да ги направя тези неща...

Та... Искам да си сложа безплатно Някоя друга готина темичка, Skype и Някоя друга игричка Най-желана е Need For Speed :) Казаха ми че от App Store-a всички игрички са FREE Но защо аз от там не мога да си изтегля нищо... Ахаха

П.П. Знам, че въпросите ми може и да са идиотски Но с риск да се повторя, ще кажа, че не съм идиотка Просто Ви моля за помощ да ми напишете стъпка по стъпка от къде да си ги изтегля тези неща и как :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гогата пак кърти:

@ vasil67 Знаеш ли какво е : мънчко, беличко с малко червеничко? - Снежинка в цикъл.

А ти явно си снимал осмомартенския банкет на снежинки, които са зациклили по едно и също време. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно защо не съм го забелязал досега :rolling:

Всички линкове работят! Ти какво искаш по точно да ти го донеса във вас ли?

Брат, ако тежи викай да помагам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с компас-а и мапс и ГПС-а
Къв е тоя ГПС!?
притеснявам се да не ме БАН-нат за това пиша на БГ
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мятах картите, говорих и със звездите. Ето какво ми казаха те, и на какво залагам. Спал съм и с врачка, да знаете.

1. ЛЕД дисплей няма да има

2. Светкавица няма да има

3. Слот за карта няма да има

Основания да казвам това имам, но няма да ги споделя с вас, плебеи.

Дзвера изби рибата :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де инсталирам го през Cidya казва ми да ребоотна - правя го .... и после нищо нито имам иконка нито като цъкна два пъти напред или назад ми се сменя песента ... с две думи -- Hell , it`s not working :)
И 'що ти е тя икона? Ти четеш ли или просто ей така си пишеш?

За да сменяш песните се ЗАДЪРЖА, а не се цъка "два пъти напред или назад" (това не разбирам какво е "напред" и "назад").

Hell yeah, you are dumb!

Брат mupo се изнерви :mrgreen: Редактирано от mupo
Добавих и неговия цитат.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Конверитано от ipod4o

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте трябвали на 3g/8gb от глобул на 3.0 е да запазвам файловете в Cydia и ако трябва как да го оправя?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам iPhone 3GS 32GB 3.1.3. Modem Firmwere: 05.12.01. Телефона е НОВ, ползван е 10 дни в Англия с карта на Orange! Заключен е към всички дилъри на Apple (Orange, O2, AT&T, Globul и др. В България работи със ГЛОБУЛ! ПЕРФЕКТНО състояние, пълен комплект , без забележка!!! Цената на апарата е 1100 лв.
Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сега какво предлагаш, да се съберем на Сабат и да хвърлиме боб, та белким някой познае какъв ти е телефона и какво си му правила преди да го влючиш?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...