Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

:rolling: :rolling: :rolling:

Ради, животното на главата ти не го ли даваш бонус към синджира :rofl::rofl::rofl:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

е ..... то пък само един гол синджир ........дай поне опашката м/му :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Re: продаам Ipod 3G 64gb :( nov сас слу6алки калф4е тонколнки ..
давам ипод 3г 64 гб нов сас слу6алки тонколнки сцреен протектор си има от парвия ден има и гумено калаф4е на БЕЛКИН давам го сас слу6алките тонколнките усб-то сцреена и калаф4ето на белкин :) има си и кутиика ест :) skype: snaiper4o tell : 0888261843 пари : 550 лв мое и коментар4е и бартер4е :) плс пи6ете и сериозни хора ;) TNX ot sf sam :) мое се прати сас куриер а ве си4ко моге :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

абе еи прустак 699 $ че и специална цена В Америка струва 499 поне го сложи на 599 селянин прост
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам чисто нов, НЕРАЗПЕЧАТАН, още в целуфанчето iPad (Wi-Fi Only) 16GB.

Купуван е от Мишигън, още седи в ........

:clap: :rolling: Еххх, тоя Фрицъл ти е изпил мозъка :rolling:

Предлагам да съберем подписка и да я занесем в министерството на организираната престъпност - която не я управляват те, значи е нелегална... Баси хората ;) !

Ако за книгите се плащаше, нямаше да затворят сйта, а щяха да си го присвоят, както направиха с куп други работи!!!

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

най-тъпия въпрос: как да разбера дали ми е jailbreak-нат телефона

има cydia ама тва май не е фактор

а и скайп върви... което ме навежа на мисълта, че не е

аааа, репото в cidya за ултрасноу ми е достъпно (очевидно) значи все пак ми е jailbreak-нат

:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gorgior

Ох на теб ти е смешно ама аз през сълзи от радост съм го гледал как стартира без блекрейн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1-н въпрос аз вече съм с 4.0 но нямам Cydia смисъл Restor-нат е тел. тъй като е от globul с орг. карта мога ли сега да кача Custom ?

Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе чета ви отдавна и реших да напиша и аз нищо!

Нови модели нови простотий!

Като пуснаха 3GS почнахте да драскате,че гърми...,че се награда бързо,че Wi-Fi не работи...!

.........

Е то си е така, я да падне колкото и малко да е под хилядарка, те ще с аи нови партиди дотогава, продавам 3гс-а и с не много пари отгоре както сега да кажем още толкова за колкото ще го продам 3гс-а ще дам и го взимам.
Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво да направя, че пиша така, че несъзнателно си закодирвам мисълта в думите и само аз си я разбирам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....... Не съм го пробвал лично, защото нямам джейлбрейк( не знам как се прави :blink:)...

Хааахахахахахахаахаха, по принцип или на 4.0 :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

#22:06 dimple> Моля помогнете ми да намеря начина да активирам телефона си след блякрейн...

#22:07 dimple> знам, че имаше начин

#22:07 dimple> ФО е и е тъпо да го ползвам с ултрасноу

Аз ли не вдявам...:think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук има много дълбока уловка, усещам го! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

немога да вклуча изобщо машинката братми е истрил нещо и неиска да вклучи.. излизами само иконката и по4ва да зарейда и до там....? тел е 3G
Инфото за телефона ти е недостатъчно и това няма да доведе до отговори,каквито очакваш! Прочети правилата за задаване на въпроси за да можем да помогнем! И моля те,пиши по-грамотно!
извинявам се еми пуснал съм го да се зарежда но дори и компа неиска да го засе4е като го вклу4а ми показва само логото и незарежда казаха ми 4е са истрили нещо и дотам.. незнам какво да правя те е с черен капак 8гб е но др незнам
отзад пише 8гб номера е а1241 fcc id:bcga1241
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е,че след като се ъпдейтне бейсбенда новата ОС дава грешни команди на WiFi и чипа прегрява(става по мощен с новия бейсбенд). От завода с какъвто бейсбенд излезе с него трябва да се работи. Има начин да се пренебрегне този проблем, да се редактира някой .plist файл,за да се намали мощността на WiFi и да не прегрява... Някой чувал ли е за това?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

murphy74> Здравейте! Има ли някой с iphone 3GS? Интересува ме как се местят иконите? С задържане в/у икона не става.

murphy74> Държа иконата натисната но нищо не се получава при 3 ж става но не и при 3 ЖС затова се обръщам с въпрос към хората имено с такъв телефон

murphy74> е значи и на германос е развален и на глобул също и там ходих да пробвам на техните

murphy74> задържам иконта и чакам

murphy74> като я пусна се отваря приложението в/у което съм натиснал

murphy74> да няма някъкъв пениз?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за Quickoffice Mobile Office Suite за iPhone

Съжалявам за глупавия въпрос, но...ако инсталирам последната качена версия и съм с версия 3.1.2. и 05.11.07. ще си блокирам ли телефона??

:rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Духа ли в дупката за слушалките?
Да- това с духането беше първото което правих:))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anyone who hates iTunes has never used the BlackBerry Desktop Manager.

7:21 PM Jul 1st via web

==================================================================

#17:06 kirlqta> Кажете след джейлбреак със спирит как мога да отключа iphone 3gs

#17:10 kirlqta> 3.1.3

#17:14 Yakuza> да

#17:14 Yakuza> repo666.ultrasn0w.com

#17:39 kirlqta> ем хуу ама като го въведа в сидия не отключва нищо

#17:42 Yakuza> е инталирай ultrasn0w де

=========================================================================

Неол-чо дава линк за Terminator Salvation:

Заповядай:

Свали

v1.0.7

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо ??? хахаххха...

ГПС-а пък ми губи връзка адски често даже по-често няма от колкото има има в тема как да се оправи това, но е през ВинСЦП, а аз намам ВиФи и от тук не мога и ГПС-а да си оправя.

Някой, нещо?

Нео готин линк е дал :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам фабрично заключен 3ГС, нов буутром, иос 4 и не съм запазвал никакви стари настройки. Има ли начин за джейлбрейк и ънлок с турбо сим?

Благодаря!

Може, ако турбото е с InterCooler. :))
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,днес след пореден разговор.Наи неочаквано разбрах,че чуствителноста на допир точно при долната лента с икони ваобще не функционира.дефакто немога да ползвам:phone, safari и така на татак. някакви идеи.Ще съм благодарен на всяка една такава. P.S. телефончето е 2g

Ужас.:think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...