Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Има ли някъде място, откъдето да черпим информация по това кога се отключват различните модели iPhone?

Аз съм с 3Gs модел е MC136LL и бих искал да разбера кога ще бъде фабрично отключен за да го ползвам със който и да е оператор и iOS без unlock/jailbreak

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

УиУи-маУииии...това от нашия форум ли е??? Сигурно сме форум за земеделски инструменти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPod Touch 4G: То Обединеното кралство идват парвите позора на функции. [Актуализиран]

Тя е във всеки случай на базата на слухове и непотвърдени слухове за възможни доставчици на следващото поколение Ipod, които следва да бъдат представени през септември Apple събитие, посветен на музиката.

За нас нещата, най-вероятно са тези на А4 процесор, жироскопи и предната камера за Шеговит. Лично аз имам много силни съмнения по отношение на основната 5MP камера с видео HD, но ще видим ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От описанието на телефона в dice.bg.

• iPhone 4 е 34% по тънък от iPhone 3GS

• Мултитаскинг - работа с няколко приложения наведнъж с новата версия на софтуера iOS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи как да го разбирам..линка който е пуснат за моделите,е че ако не си намеря номера значи е ФЗ ?:-/ ,става дума за 2G 8gb,3.1.2.05.11.07/на племенника ми/и е с модел:MA712LL...и не знам от къде идва а исках да му го ресторна,а естесвенно не знам дали има запазени SHSH,та исках да му сложа 3.1.3..но да не му го оплескам на детето ?:-/ ..

Ноу комент...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

locked ?:-/ ?:-/ помощ!

не мога да разбира 4ете viewtopic.php?f=11&t=3809&start=0 :tooth:

Можеш ли да направиш видео? ?:-/

От Германия ли си? Щом не разбираш добре български, този форум ще ти е по-полезен

аз сам БГ моят 3ГС искам да изтрива германия език помага ме :D

=)) =)) =)) добро се справош с бг езък.

Можеш ли да направиш видео ?:-/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя маркер се появява произволно. Преди колко чуках върху картата и нищо. Сега зумирах да се види цялата земя. Като чукнах някъде в България се появи маркер и чак тогава зумирах до моето местоположение и го запазих. Пробвах пак без зумиране - от първия път не стана. Като започнах да чукам по целия екран и се появи.

Ей т'ва чукане чаках......

дисплея няма драскотини, отзад стандартните драскотини.
:)

Абе, Тошко по кой стандарт са ти драскотините? По БДС или по ГОСТ??:rolling:

Пич, извинявай за спама, ама ми стана смешно.:mrgreen:

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

img0008zx.th.jpg

iPhome 3GS wi-fi, tv супер-дупер ментак. Забележете каква иконка има? :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както виждате има много проблеми, въпреки захват с лявата ръка, която отива за покриване на антената. В ключалки са по-ниски, но остават свързани с третия. Припомняме ви, че Firmware 4.1 включва нов метод за визуализация на неравности, и след това вижте три линии с тази нова версия на IOS е пет неравности с предишната версия.

И ако някой си мисли, че тоя ползва транслатор, ето и нещо съвсем нормално написано пак от него!

хаха? абе някои не знае има проблем за версия 4.1 и 4.0.1 Antenna :B

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://img821.imageshack.us/i/66164593.jpg/ Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бля, бля, бля.... Понякога ми идва да се гръмна. Горе написаното ми идва по затормозяване, колкото книга на Кастанеда:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся под наем iPhone за два дни,за тестване на приложение.Подписва се договор и се заверява нотариално.Цената е по договаряне.

:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ебей е пълно с........ реплики ментаци в ебай!

Последно?!? :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвет, към потребител с 2G:

Tom Tom не би трябвало да ти върви, понеже нямаш GPS на телефона.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

#11:22 FOXBG> Здравейте! По някакъв си начин ми се изгуби екрана на Айпада и сега само се чуват гласови команди - моля, помогнете

#11:23 FOXBG> Някой да има представа какво трябва да се направи

#11:27 FOXBG> има ли някой?

#11:30 uomoto> Отварял ли си го

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Та за магаритата и кой колко се изхвърля, имам Ауди,крадено ли е незнам 115 коня,плащам данък за 90........Шибнал съм му един Хайфоникс 4000 вата при реални 2000 на 1 ом, кондензатор 5 фарада,доколкото знам,самото земно притеглене е 1 f.За кросоувъри и Alpine,няма да пиша,че станаха дълги постовете ми!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЛС от 30.07.2010г. 19:19 ч.:

Sladichuk®, удобно ли е да те ангажирам за секунда?

Взех един iPhone 4 ФО и в момента съм в готовност да го unlock-na. В момента съм с iTunes 9.1.1.12 и се чудя да изтегля ли най-новия?

Питам, понеже гледах ,че с новия iTunes има проблеми след това с jailbreak със Spirit , a пък в същото време не знам дали стария ми поддържа iPhone 4 (IOS 4)?

Мерси предварително !

Вече да не ми викате "Како"! Новото обръщение е "Касандра", или "Пития"... :rolling:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам дънна платка+комборд за айфон 3г , 16Гб ,baseband 05.13.04,bootloader 5.09, firmware 4.0.

Работи перфектно, единствения проблем е намирането на безжични мрежи(WiFi проблем). Bluetoothe работи ако някой го интересува. Отключен е с ultarsn0w. Мога да му кача програми по желание на клиента стига да иска.

Очевидно езикът ни, с всеки изминал ден се обогатява с нови значения на думите.:sarcasm:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що бре Гога, в iFile си има кошче от където може да се възстанови изтритото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...