Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

здравейте иксам да попитам има ли програма като винамп за компутара която да мога чрез фаил менагер да си добавям песни в нея и само те да се въртят мерси.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Едвам го докопах :mrgreen: :

Заглавие: Re: Изпращане на контакт като SMS Публикувано на: Вто Сеп 08, 2009 10:36 pm

Гости

Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 12:11 pm

Мнения: 34

Местоположение: Varna

Skype: dimiter_lazarov

Устройство: iPhone 3GS 16/32 GB

Версия на фирмуер: 3.0

Мupo е катил, ама от това, което е написал нещо немога да се ориентирам.

Нещо не намирам Messages.app - аз имам нещо дето пише само Messages, но то явно не върши работа, защото след като избрах Paste на другия ми телефон нищо не се случи.

Или може би сега се сещам проблем сигурно е в другия телефон!

P.S. Сега да не вземете да ми обяснявате какво не съм разбрал, и къде съм сбъркал.

Сега колегата Бок ще го накаже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това не е просто за наказание, то е за пожизнено лишаване от право да докосва iPhone... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, как да казвам аз, простосмъртната на един БОК какво да прави.... :biggrin:

P.S. Mupko е най–добрата душица между нас, катилите, пък и има чувство за хумор,едва ли ще го затрие... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слава богу, че няма шанс да го спечелят. Както винаги ще излезнат със свалени гащи. А и само футболисти ни трябват във форума, че малко идиоти си имаме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, хубава работа. Всички знаем, че mupo не е такъв, и затова предлагам да се затрие и остави от "Нещо не намирам Messages.app...", където е гвоздеят на цитата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Miro-Ispania

Заглавие: Re: Премахване на Call Forwarding при FW 3.0 Публикувано на: Чет Сеп 17, 2009 7:40 pm

call forwarding за 3.1 излезна ли??

:datsphatyo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В тема за 3GS:

Защо не си смъкнеш версията на фърмуера до 2.0 с fuzzyband да си смъкнеш и baseband-a и после да го качиш отново до 3.0.1 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От онова място... :):lol::lol:

Търся да закупя Iphone 1g или 2g.Ако някои предлага някои от тези 2 модела да ме потърси на 0886128244 Стефан или skype g-un17 , за цената ще се пазарим и зависи от състоянието :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте след дулга борга с 3г да го отклуча еми се бъгна телефона дори в итунеса немога да влезна дава ми грешкс на сим картата а то няма ако някой може да помогне ще му бъда благодарен
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших да запазя куриоза от вчера за най-нагъл потребител, преди да бъде почистен. Жалко е, че има и такива хора сред нас:

В Request Игри:

Здравейте, бихте ли ми дали следните игри?

Страхотен форум, между другото!

Dulcimer 1.3-Copron58

iSkyDive! 1.0-kidmoneys

Attack from the Dead 1.3-kidmoneys

BASS FISHING BATTLE!! 1.1-kidmoneys

Catapult 1.5-kidmoneys

Zombie Headshot 1.2 patched-kidmoneys

Sully's Flight 9.08-gregoryhouse

AirCoaster 3D + Track Editor 2.1-regalis

Motocross 1.3-kidmoneys

Bowman 1.0-VNMagicTeam

Glyder 1.0-Arce_game

Silent Revolution 1.0-elguz191

iFoosball 2.0-kidmoneys

Equilibrio 1.0-kidmoneys

Days of Thunder 1.1-kidmoneys

Guitar Play and Share 1.5-VNMagicTeam

Castle Smasher 1.01-kidmoneys

Rev Counter 1.1.0-kidmoneys

и след като bombastyk изпълни request`a му старателно:

Момчета бе аз само пробвах дали наистина давате игрите мерси.

Ако има нещо ше ви моля да давате, аз тия ги имам отдавна.

В Request Програми:

Здравейте, понеже ми е скучно търся някой по-разчупена програма на Айфона да си кача, търся нещо от следния асортимент:

* Симулиране на бъркане в нуса, има човек и нос и аз със пръста да бъркам вътре.

* Едно лайно от което да гоня мухите със шибалкаа

* Да държа пеперудата във въздух =да не падне, отдолу да има крокодоили ако има възможност

НЕ ВИ ПРОБВАМ МОМЧЕТА, МЕРСИ.

иматели нещо с голи жени напримерно памела андерсон да е под тетриса и като подреждам кубчетата да се съблича, и да я видя гола и да ми каже името после като охка??

чичо ти защо се настрои против мен? много можете да научиет от мен вие решавате дали ще ме загубите или спечелите!!!

дайте игрите

момчета знам историята на ейпал мога да ви я кажа ако ми дадете игрите иначе ще загубите вие знаете го по-доббре и от мен вие решавате дали ще спечелите или загубите

ако може дайте игрите че е късно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си е писал възраста, но човек и на 13 да е и на 30 като си е прост, прост е! Съжалявам, че не го разкарах при тази издънка, но като гледам колко е нагъл и това ще дойде скоро!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото може да е прост на галош ама идеята за тия програмки изглежда интересна:

* Симулиране на бъркане в нуса, има човек и нос и аз със пръста да бъркам вътре.

* Едно лайно от което да гоня мухите със шибалкаа

* Да държа пеперудата във въздух =да не падне, отдолу да има крокодоили ако има възможност

Жалко, че несъществуват. Щеше да пада смях... :rolleyes::Wink::):lol::lol::lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че въпреки всичко, юзърът е още тук и обидите не са от позволените неща в правилата на форума???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да следваме правилата, ти ги нарушаваш с пълна сила, като си си махнал задължителния аватар за потребител с ранг "Следва БАН".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз нямам представа за тфа питам а моге ли няква яки игри че вече нз кво да играя много моля

Майкооо този е с последно предупреждение за БАН и продължава с глупостите си... :lol::lol::lol:

П.П. Сигурно не за дълго... :mrgreen:

Заглавие: Един iTunes на друг ама не баш...

А тоя направо преби рибата с това заглавие. :lol: :mrgreen: :jumpeveryone: :rofl: :rolling: :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Опитвам се да пиша четливо, за да не ме погне онази с метлата!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами интернета как се свързва, през картата ли, с друга карта интернет няма ли да има, освен с тази, която си го купил?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се сдържах :)

имам един вапрос .... има ли вариянт да ползвам интернета на телефона които е уаерлес ... дали мога да го стартирам на компа няква връзка да се направи...благодаря
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Въпросът ми е много кратичък...

Има ли фалш плеър и може ли да се гледат примерно клипчета във вбокс-а? И ако има (което мн ме съмнява) от къде да си го кача...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Capture.JPG[/attachment:2mr9af7p]

Ама не си дефинирал за какво прегрешение да събирам кухи черепчета, от които да си пия биричката... :rolling: :rolling: :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bobkata88

Регистриран на: 31 Май 2009, 17:00

Мнения: 5

Продавам iPhone 3G S 16GB Като Нов, Бял, Пълен Комплект

Телефонът е кодиран към английски оператор и е със софтуер 3.1, което зна4и 4е за сега може да се използва само като ипод. По принцип не бързам с продажбата и мога да чакам да излезне софтуерно отключване, но все пак може да давате смислени оферти тук. Имате възможност да го купите на много по ниска цена сега и след като излезе ънлок да си го оправите. Цената която му тарся е над 750лв.

Давайте оферти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:rolling:

И понеже видях Антъни какво е закупил на жена си ми се прииска да съм му жена :rolleyes:

:mooning:

-- Сря Окт 28, 2009 7:25 am --

vladko23

Регистриран на: 27 Окт 2009, 23:18

Мнения: 1

Купувам iPhone 3GS

Купувам iPhone 3GS.До 500лв.Няма значение дали е краден или се дава само телефона.Даваите оферти.Ако нямате оферта не пишете в темата

За контакти скаип: vladimie28255 или във темата

Аз до колкото чухнякъв MeDevil работи по iBluetooth 2.0 и ще излезе скоро из интернет

П.П.:MeDevil е създателя на iBluetooth.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЛС:

Ей луд мн ти са моля да ми помогнеш ако трябва щте ти платя да видиш какво стана че тоя ифон ми е мн спешен за утре ;( ;( ;( ;( пиши в скайп : ********* ;( ;( ;( ;( ;(

Без коментар... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...