Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Не е джейлнат. Единственото, което направих е да мина от 4.3 към 4.3.2 чрез iTunes, ама това беше преди 4-5 дни и не съм имал проблем.

P.S.

Пада ли ми гаранцията на телефонът при ъпдейтване на фирмуера чрез iTunes?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Абе не е от форум, но не мога да не го споделя с вас... По- рано днес си купих пингвин ( калъф ). Похвалих се на една позната, а тя си помисли, че съм си купила от онези т. Нар. Пингвини, които ги рекламират след 00ч... Сещате се... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм изтрил соста на Iphone4 дадох reset нотиснал съм по погрешка явно,тоест сега неми зарежда нищо след рестарт на телефона ,мога ли да направя нещо сам по този въпрос?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам iPhone 2G 8GB iOS 3.1.3 (Fake iOS 4.3.1) Jailbreak, всичко работи перфектно! зарядно и кабел.

Цена: 200лв.

Град: Пловдив

Скаип:

изгорял ето 1 снимка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички' date='както вече прочетохте заглавието продавам Nokia E71 или я разменям за Apple iphone 2G...

Телефона е [b']ПЕРВЕКТЕН няма никакви забележки работи безотказано.Камерата снима отлично свири много силно без да пращи.

Телефончето ви идва с...

А, на бас: има ли трети клас или не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговор на въпрос на колега от бмв форума дали да си купи реплика.

"колега и аз обмислях да си зема реплика но след доста четене и мнения на познати се отказах.

Един приятел имаше реплика която издържа 1 година някъде. Четох че след кратко време репликите почвали да дават много бъгове - за пример се сещам че часовника показва 58:30. Доколкото знам и сервизите за реплики са в дефицит.Преобладаващата част от репликите са китайско производство. Гледал съм че има и читави реплики които дора са по добри и оригиналния iphone но те са корейски. Така че ако до тук примерите и мненията на колегите не са те отказали и все още искаш ифон си търси made in korea."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С доста усилия успях да го накарам накрая да я даде тази грешка и както каза "Aveliky" стана с "Greenposi0n" но е нещо като Thired :(

На всеки 5 -10 мин ми иска рестарт и пак остава в "recovery" mode ?

Случвало ли ви си е ?

Тоя айфон, май се е "изморил" от опити...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:blink:

пп: kotiqta всъщност е Cydia :tooth:

Да, бе:

Четох много никъде несрещнах видео материал как да направя тази Цуния програма...

:tooth::wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това пропусна, пак от там:

...Cyndia ( също незнам от каде да го отворя и какво представлява )...

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ВАЛЕРИ ВЛАДИМИРОВ

ami da gledash kamelia e pravoproporsionalno da karash mustang shelby GT500...:) mislia che useshtaneto e ednakvo.....moje bi zashtoto me sam gledal kamelia na konsert i me sam karal mistang:)))

преди 14 часа

Из дебрите на гьонсураттефтер.цом :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехх колко мъка имаа... (въпрос, от къде е купен iPhone 4 32GB ФО) естествено от "онова" място :D

От къде е купуван и какво има към него?
от купих Греманиа :)

Въпрос от обява:

ot koi grad si.

И без никой да му отговори:

izvinite vaob6te ne poglednax :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак от обява. Вече и на сладури почнаха да се наричат... :tooth:

Браво бе' date=' сладур - за 20 дни и драскотина си успял да му направиш, и 780 лв. искаш :))

За 500 лв. го взимам![/quote']

Въпреки козметичния проблем' date=' телефон с гаранция за 500 лв е несериозно сладур :) Благодаря за щедростта :)[/quote']
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Водачът е "майстор" или "пазителите" са с по две леви ръце?

Тази нощ, N-броя патрулки, едва са стигнали самотен беглец...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е моя проблем е че при теглене от ап-стор, като дам инстал ми дава саобщение INVALID ADDRESS...а този акаунт си с точен адрес - флорида, и пощенски код и т.н.(само за улица съм написал Malashevci #317)...

:tooth:

Apple has recently changed the way it validates addresses, making those addresses generated with address generators such as FakeNameGenerator invalid. Users are experiencing this error with their US iTunes Account.

A quick and easy fix: Use Apple’s own address

:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, незнам...даже и да я направят като изям една мазна баница отгоре и с микро дупчиците на клавишите гледай кво става! :tooth:

Еми няма да ядеш баници, ще ядеш пържоли :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щот ще ти се падне кофти бройка...особено 4-ките са доста. И ще ти омръзне. Виж при някой познат магазин за телефони или заложна къща.

900 и кусур лева за един телефон...и то по време на криза. Бати кой ли ги купува тия телефони
На 23 г. съм. Вместо да дадам тия пари за телефон , бих ги дал за двоен езиков курс
аз лично съм много доволен от 4ката. досега не е гърмял, не е губил обхват и даже мога да провеждам разговори от него
правиш наи голямата си грешка да земиш от мтел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смях, смях, ама това последното хич не е за шега.

Из дебрите на чат-а:

x3mbiker : (18 май 2011 - 09:17) Привет. Някой може ли да ми каже, след като джейлбрейкна iPhone4 заключен към мтел, ще трябва ли да го ънлоквам за да го ползвам пак с мтел?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно разделителната способност пиксели/инч на iPhone 4:

326 е, но от определено разстояние! Мисля, че беше една педя от дисплей-а... Ако се вгледаш от близо пак ще забележиш, че графиките не са толкова изваяни колкото от 1 педя! ;)

:blink:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от два дни иам iphone 3 и вчера се опитах да кача една игра но незнам как да я инсталирам.изтеглих я от саита и я качих в картата памет и до там.моляви помогнете.благодаря предварително

Ауу...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто ме заболя корема biggrin.gif

ИванРистевски: имам iphon 4 iso 4.3.1 и baseband 04.10.01

ИванРистевски: заклучен е

Pe6o666: какво е iphon?!?

ИванРистевски: ипхоне

ИванРистевски: iphone

Pe6o666: яснооо

ИванРистевски: четеж низ форума 2 седмици

Pe6o666: пич, ако не пишеш нормално, ще спреш изобщо

ИванРистевски: може да се jailbrekne не мозе да се отклу1и јасно

Pe6o666 : кажи ми че си правиш майтап

ИванРистевски: трябва ли да си направя бекап или не е нужно след като немам нищо на него

ИванРистевски: трудно ми е с пишенето

Pe6o666: виждам...

kalaikata: Как може да си в bgiphone.com и да питаш кво е iphone

kalaikata: Колеги това трябва да влезе в бисерите на саита

kalaikata: То бива то може ама пак чак толко да си босс.....

П.С. @Pe6o666 респект за търпението smile.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...