Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Продавам два лаптопа. И двамата са неразличими от нови

:yikes: Да се смееш ли, да плачеш... Аре ще се смеем. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

"Здравейте!

Как мога да намеря Айфона от лаптопа?

Мога ли да вкарам втори Айфон в акаунда, за да го следя къде се намира?

Не намирам никаква друга опция, освен Айфона да намира сам себе си.

Мога ли да прибавя друг акаунд с друго устройство и да го следя?

Благодаря!"

Леле мале?!

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, може ли някой да ми джейлне айфона през ТиймВюър, много ще съм ви благодарен
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв.

Тва животно (бейсбанда) е един чип дето ти прай връзката със спътник да ти върви навигацията.

Същото тва животно което е на версия 0615 не бачка никаква навигация , а тази вградената локализация дава големи отклонения.

Предварително -МОЛЯ ПАК ЗАПОВЯДАЙ

     

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има такова нещо ,днес бях в магазин на Мтел в Пловдив в м-н Карфур и имаше залепен голям плакат на който пишеше ако палтите сметката си м/у 13 и 16ч всеки ден ползвате 5% отстъпка, странно но факт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ме подсети за тази статия, която май и по-рано съм поствал, но и двете разсмиват доволно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Алекс @рол2пуфф, посинях от смях бе :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А докато посиняваше от смях, беше ли на чинията ?tease3.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е : problem s ipod gen 1 sled jailbreakk

Описание : imam problem s ipod gen 1 sled jailbreake mi dava usb kabela kak se svarzva s e edin disk na neego pi6e itunes i ne iska da napravi back up molq vi pomognete mi!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обява:

"продавам КИТАЕЦ4/С ЛЕК ПРОБЛЕМ/ -

телефона е с телевизия,3сим карти,радио,блутоод...стига да успея след няколко опита да ги активирам за да ви докажа че работят А ПРОБЛЕМА Е САМО В ТУЧА...."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От форума на на дата.бг, много силен, чакам да видя дали ще оправи ТУЧА и го взимам... Все пак 3 сим карта а? :naughty3: :naughty3: :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, аз съм го капарирал, не се блъскайте :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета инсталирах Навигон-а, бачка си, но ми изписва, че няма GPS сигнал question.png Какъв може да е проблема? От къде се пуска GPS-a?.

Edit: Явно просто в апартамента не е засичал сигнал. Отидох на терасата и веднага ме откри гадинката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове, Напраих един гаф и направих рестор на него. Сичко точно, проработи АМА изчезнаха всички номера, някой от който много важни!!! Ако има начин да ги възстановя МОЛЯ споделете. Спешно е!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам дали някои е гледал Тв в Неделя,но по някоя от Националните медии излъчиха филма Терминала с дублаж.Мисля че които го е гледал ще разбере за каква комедия става въпрос

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Избрани коментари под "новината": Извънземните идват през ноември tooth.gif

Е не са ли прави маите! - Извънземните идват през ноември. Една година водим мъчителни преговори. Накрая ги вбесяваме както трябва... и настъпва 21.12.2012 ...

Сега вече ми се изясни!___Даваме на извънземните роми за превъзпитание. В продължение на една година извънземните полагат неистови усилия да ги превъзпитат. Накрая, когато лековерно допускат, че са се справили, от кораба изчезва важен кабел. Това вече наистина ги вбесява... и настъпва 21.12.2012 ...

ELATE POVE4E!!! :D :D :D

И друг път извънземни са спирали на Станкова чешма да си пълнят дамаджаните, но чакат да минат овцете защото ги е страх от кучето :)

Ако са лошо настроени и по напреднали сигурно са пуснали мощни компютри да изчисляват как най ефикасно да ни унищожат...ето какво е върнал компютъра за следните държави В Сърбия - пускат се няколко милиард долара над страната... след 24 часа има останали няколко самотни милионера... след 48 часа 2 милионера...след 52 часа единия милиардер се вече отървал от единствената си конкуренция... Ликува самотен на Цеца "Пиле" и плаче сам за велика Сърбия и славните времена... В България....компютъра изплюл изключително прост начин.... да се убие едно дете в циганска махала и 2 деца в българска махала - 24 часа 0 българи... В Америка - да се направи маркетингова кампания за ушким специални дрехи с който си безсмъртен... можеш да скачаш от балкони да се гърмиш нищо ти няма... да се направи добър отдел за работа с клиентите... след 24 часа половината население го няма а другата половина звъни на клиентския отдел да пита що не работи и да си иска парите обратно... клиентския отдел се извинява и казва че ще заменят костюма с нов, на който всички дефекти са отстранени -след още 24 часа население няма... С голямо учудване компютъра сам се изненадал, защото след унищожаване на тези държави открил че има бързо решение за унищожение на останалия свят.... Решението било следното.... След унищожението на Америка, България и Сърбия света гледа новини и е силно притеснен и изнервен... Въвежда се изкуствена дотация над цигарите, алкохола и кокаина - безплатни стават за всички!!!!! След 68 часа няма никой останал! Наистина братя мой сме смешни погледнати от космоса - много хляб има да ядем...

Иииии накрая моят фаворит: yahoo.gif

И какво сега..Затрих се цяло лято да правя буркани,те ли ще ми ги ядат!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От андроид форума, големи смешки стават там:tooth:

“Значи, като ти казва, че няма регистриран телефон към акаунта, си влез в настройките в Маркета и си добави телефона.И не пиши идиотщини като ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ Е*АЛО СИ Е МАЙКАТА, а нормално и ориентиращо заглавие“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...