Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

post-226-0-70538900-1326767911_thumb.png

Забележете кои подробности споделя и къде :tooth:

Тате, татеее...купи му речник.

Acer края на 2010 Aspire 5943 G модел наи новия корпус, G серията, с Dolby home therater sistem 5+1 s bass tuba, intel core i5 450m na 2.4ghz но е с боост и рабои на 2.66 4ядрен,3mb L3 cache

Ati mobility radeon HD 5850 up to 2651mb Hypermemory иначе е 1 gb работи на full HD. RAM 4GB DDR3,640 gb HDD ima vuzmojnost do 1 tb 15.6 големина.С оригинален Windows 7 home .и остатък от гаранцията още 1 година.Допълвам.Лаптопа върви с чанта,зарядно,кутия с всичките книжки и книжка за удължаване на гаранцията с 1 година от ACER. Лаптопа има HDMI Батерията на П-мод държи до 7 часа а при гледане на филми към 5-6ч.Четец на всякакви мемори карти и bluetooth.Камера 1.5 мегапиксела може и повече да е.Пръстов отпечатак за заключваме ма Линдолса и на папки и фаилове. Общо взето има всичко.Извинявам се за снимките лаптопа е малко мръсен в наи скоро време ще го снимам по добре.(проблеми с снимането (няма с какво ).Снимката от доло е за доказване на оригиналния линдолс.Лаптопа е геимарски и това е причината за бартера(продажбата).Почти няма следи от употреба

.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старо, но златно. Намерих един файл с изцепки по случай опита за затварянето на Замунда преди година. Имената ги скривам за всеки случай.

** bez trakeri i kompa 6e prodam

** и в гръцката митология няма такава драма... :tooth:

** Ай ако ги затворят ще си направя харакири.

** НЕ НА ЗАТВАРЯНЕТО НА АРЕНА И ЗАМУНДА !!! ПРОТЕСТИ , КРЪВ И ЗРЕЛИЩЕ ЩЕ ИМА ПРЕД НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ !!!

** Не можеш да накараш Слънцето да спре да свети...... :tooth:

** че то ако няма замунда и арена или всички възможни сайтове за теглене на музика,филми и т.н. за кво ни е интернет-а?!?

** ще ми вземат най-хубавото :)

** ТАКА НЕ МОЖЕ!!!!!! - ГДБОП И ЦВЕТАНОВ ДА ПОМИСЛЯТ ЗА ВИДИНЛИИ !!!!!! НИЕ СИ НЯМАМЕ КИНО А КАБЕЛАРКИТЕ ПУСКАТ И ВЪРТЯТ ЕДНО И СЪЩО (:)))) :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Как да си инсталирам Flash player на Iphone 4s?Немога да гледам клипчета във vbox7 и в някой други сайтове ми иска...Опитах се да го инсталирам,но като вляза в сайта на Flash player не пише от къде да го изтегля...

търси Oplayer
Здравей,изтеглих го този плейър.Сега какво да направя?Как да пусна клипчетата?

:liar::tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах с няколко програми за навигация и с нито една не може да хване сигнал, ако няма интернет през wifi. С интернета успява да намери сигнал и горе долу да опреснява местопожение (Garmin), но като цяло е доста бавно, т.е. през 10-15 метра става обновяването на позицията. Това нормално ли е? Версията на софтуера е 4.3.3 и е джейлбрейкнат с Greenpois0n или jailbreakme.com, но не си спомням.

При вас има ли такива проблеми и за колко време ви намира сигнал?

Edit: след като не успях да намеря теми с проблеми като моя, реших да погледна в сайта на Apple и се оказа, че той нямал GPS :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш гаранция бягай в глобул smile.png ако не, пробвай с хард рестор.

Абе хора само аз ли не знам как се прави хард рестор? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди рестора направих Jailbreak с redsn0w и ми се инсталира некво приложение Cyberia, но и него го няма.Трябва ли да направя пак тая процедура по Jailbreak, и как се ползва това приложение Cyberia?

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аре бегай бе, откъде ги копат тия бре??? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старата песен...на нов глас:

Знам че темата не е такава но имам проблем с моя 4с,забелязах че когато звани се чува само от десния говорител ,влязох в настройките и до дадох да е по средата но пак се чува само от дясно.Ако може някои да ми помогне ще бъда много благодарен.

Нек'ви нови настройки? :get-crazy:

Добре а вярно ли е , че с инвизибъл ставал много гумен на екрана, за отзад не ме интересува но отпред искм да ми е нормален тъча, гладък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие на тема:

Тарся фаила за навигон на балгарски-благодаря,на колегите,,
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново! Пак имам въпрос. Имам Iphone 3 G. Искам да попитам този модел има ли обратна камера и ако има да ми кажете как да я включа!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:yikes: Този е максимум на 14

Мииинимум :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да се намеся и аз в темата. след запитване в мтел ми отговориха че тел.ми 4-16гб фз при подписване на нов едно годишен договор след изтичането на сегашния двугодишен може и да ми отключат телефона обаче нее сигурно!!!! затова се бръкнах с 250 лв и вече е фо. от епъл. е това политика на фирма ли е? или убочение на персонал????????????????????????????
Нокиа ц6 ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ + подарък от мен калъф и 2ри скрййн протектор кутия,усб,зарядно,слушалки,книжки . В много добро състояние с изключение на копчетата отпреде които са леко затрити иначе всичко друго си му работи ! БГ МЕНЮ СКАЙП ФЕЙСБООК , АНГРИ БЪРДС И ДР

има остатъчна 1 година гаранция които се интересува да ми пише за снимки

Продавам iPod 2 генерация, 8 gb, jailbraek (хакнат), wifi

Избрани обяви, от "отвъд"...

:get-crazy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От четене на прекалено много некадърни постове, вече аз самият започвам в някои ситуации да се двоумя дали думата, която искам да напиша се пише по начина, по който инстинктът ми подсказва, или по някой друг начин... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От преди 5 минути:

Здравейте

Не знам дали някой от вас е пробвал да си инсталира Installous на Hackulo.us

Аз днес попаднах на него и направо се шашнах - няма нещо, кооето да ви трябва и да го няма хакнато!

Пробвайте - няма да съжалявате!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е тема на годината, за 2012 :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От преди 5 минути:

И досега да си мълчите че има такова приложение, човека да ми отвори очите.Авие приятели ми се пишете. :tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даааа бе Гоце. Ние да си джейлваме заради едната Cydia и един мобилен субстрат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,като си пусна maps ,и ми изписва да си включа мобилния интернет или wi fi,след което ме намира къде съм но само на вън,а като вляза вътре в апартамента не ме намира,трябва през wi fi.С 5.0.1,бейсбанд 05.16.05,ФО

Заглавие: Iphone 4 Verizone отключване?

Здравейте, интересува ме такъв Iphone може ли да се ползва с наще оператор. Това е което знам за него 16 gb

Version 5.0.1, Model firmware 3.0.03 И ако да къде може да се направи.

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи би ли ми казал на тоя тел(Mini Iphone, РОЗОВ с, две сим карти ,сензорен екран) мога ли да сложа тази навигациа да си е сваля?

коментар под торента: [iPhone] iGo My Way Europe: GPS Navigation v 1.3.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие: безсилна пред технологиите????

Здр. приятели обръщам се към вас защото аз вече се отказвам и се отчайвам пред този Iphone4..

Та вече 2ри ден съм с него и не разбирам нищо искам да го свържа с компа ама не става немога да прехвъля нищо нито музика, снимки.. уж чрез USB connector не иска и не иска пробвам с Bluetoth пак не става не иска нито да отркива нито да приема нито да свързва.. моля ви ако има някой който е на "ти" с тези неща да пише аз вече се отказвам... нито да синхронизира ОПИТВАМ СЕ ЧРЕЗ bluetoth да се свържа с друг телефон не иска ....а бе нищо вече съжалявам че си го купих.. тела e Iphone 4 version 5.0.1... и телефонът ли трябва да е свързан с интернет за да се осъществява връзка или..компютъра ми е с windows 7 помагайте моля ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся програма, която ще позволи на екрана от телефона да излиза на компютъра ми, например чрез Wi-Fi - нещо като HDMI.

:scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нашенски

....вече ми помогнаха и съм с регисрация

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...