Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Обява за продажба на iPad:

уникален айпад със леки козметчни забележки версия
Телефончето има забележки по дисплея и е с поужилен корпус
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Здравейте този часовник доста ми хареса но се чудя дали не е фейк намерих това в ебай http://www.ebay.com/itm/Newest-style-Iw ... 20c547efe1 нещо можете ли да ме посъветвате?

'Ич... :tooth:

Здравейте съфорумци може ли малко помощ..!? вмомента съм с 5.1 и искам downgrade на 5.0.1 кога трябва да сейфна SHSH blobs преди да мина до 5.1.1 или след като сложа 5.1.1..!?
:nosepick:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така че общо взето андроид става само за тоалетна хартия за некой сумист а и-нещата еми вие си знаете праите си кефа........ Така послепис: 1.имам правописни грешки мързи ме да си ги оправя, 2.Андроид е за мангали, 3. Моля всичко фенове на андроид да направят следните неща:1.звмете си андроидите и си ги наврете там където вече сте свикнали 2след това скочете от некои мост 3.а преди моста си вземете тъпия андроид и го праснете от десетия етаж И ОЩЕ НЕЩО МН.ВАЖНО ако оцелеете след моста моля дайте си адресите примерно тука та да мога да ви спукам от бой. Приятен ден!......послепис на послеписа андроид ще смуче к*ра на apple .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

оххххх :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали не си е негово мнение? :D

Някой знае ли, кога най-накрая, ще излезе Jailbreak за iPhone 4S с 5.1. ?!?

Минаха 2-3 месеца вече, на тоя телефон не му ползвам и 20% от функциите по този начин. Нямам нито една игра качена, 2-3 приложения и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нов съм,тъп съм,от скоро имам 3GS 16GB IOS 4.0,изтрих си скайпа и сега не мога да си го инсталирам,иска ми IOS 4.2.некви указания,помощ моля!!!
Компютъра е в добро състояние, с току що преинсталиран уиндълс, и с чисто нова клавиатура, много запазен, почти не съм го ползвал.Батерията държи 1-2 минути.

:get-crazy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има ли приложение, което докато правиш видео да заснемаш хубавите кадри?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из вести.бг:

На два пъти - месец след операцията и през юни 2006 г., е имало вероятност за отхвърляне, но и в двата случая процесът е бил напълно спрян с помощта на силни имунодепресанти.

Медиците във форума, да не се хилят много :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

продажба на IPAD 1 64GB + 3G -550 лв

отлично състояние, батерията държи такса за една седмица.

2 пластмасови капаци назад оригиналният Apple черно случай на.

в София, 550 лв.

Продавам iPhone 2G в отлично техническо състояние.

Телефона е много пазен, не е изпускан, няма наранявания.

Не знам с кой фирмуер е.

Телефона се намира в София, но изпращам и с куриер за цялата страна.

Цена 150 лв.

Колекционерски телефон - пълен комплект.9367d90923c969ed50b55c80783fad37_920x0.jpg

К'во ли друсат някои хора? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз :D

Здравейте , колко ще ми струва да ми се оправят изгорелите пиксели по дисплея?? благодаря.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ъ

И аз съм на твоето мнение , Татко ми каза че в някой вестник пише че Витоша вулкана се е събул!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от скоро съм с iphone4s, та преди малко забелязах след като ми звъннаха че само от единия говорител се чува мелодията... има ли няк'ва опция която да ги стабилизира и двете да свирят или да ходя към глобул?

:tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от 5:30 до 7:00 часа. В 5:30(!!!) започва представянето на Corona untethered jeilbreak, в което ще вземат участие @pod2g, @p0sixninja, @ planetbeing. Всичко това ще се случи от 11:30 до 13:00(!!!) часа в Амстердам, а в България от 5:30 до 7:00 часа.

Някой да подскаже Амстердам на кой точно континент е? Или нас ни е преместило земетресението? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди десетина дни една моя приятелка намери един iPhone. (повярвате ми, това наистина се случва). След като беше пуснато съобщение за намеренн телефон (това става в ресторант) и никой не се обади, приятелката ми ми го подари. Тя си има Галакси, и то е доста по-готино и по-ново. Но аз съм стар фен на ябълката
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

как да си върна бекъм от айклауд
Аз имам такова фолио дето да предпазва екрана от надраскване и тем подобни, пък чак от ткави работи да служи ехехюю. Моят 3Г го метам и изпускам от маса и от джоба ми е падал ама толкова пъти .... ааа да напомня, че имам гумените предпазетили и заради това, така че ползвайте гуми хораа.

И баща ти е трябвало да ползва :tooth:

Доколкото съм чувал на хоум-бутона на айфоните се натрупва нещо като кеш памет(???), която бърка работата му. Т.е. проблема е софтуерен, не е в хардуера. Рекалибрация(???) на бутона се извършва по следния начин:

1. Задържаш Power Button докато "Slide to Power Off" се появи.

2. Задържаш Home Button, докато се върнеш в хоум скрийн

Не е зле тая процедура да се повтаря периодично.

И тоя счупи стрелката...

У замундата пълно "патриоти":

кои са най-великите, питаш? ами да ти кажа. по-скоро да изброя (само случаите от значение в световен мащаб):

тервел разкостил арабите, дето се опитали да напраат ръш византия и от там- на европейския съюз като цяло. с по-малка армия такъв бой сме им тръснали, та арабските историци почнали да викат, че един българин на кон може да нападне и убие (цифром и словом) 20 000 двадесет хиляди арабски бойци. (е... ти и бойците тогаваsmile1.gif)

западните хронисти пък го кръстили спасителят на европа

борис, християнството и книжнината няма да коментирам. само ше кажа, че русия имат да кажат едно мерси за религията, буквичките, книжките и средновековната си култура като цяло. и че в монголия пишат на кирилица.

симеон при ахелой така е разпукал гърчолята, че тва е признато за най-бруталната касапница за ранното средновковие(па може и за некое по-късно)

западноевропейските рицарчета нещо задобрели по едно време, таман си помислили, че са безсмъртни, и цар калоян такъв кьотек им тръснал при одрин, че направо им спрял тока и на импрерийката и на се.. че и императорчето им изфърлил като мръсна котка от стените на царевец(ама последното е само хипотеза.. имало неква интрига с царицата, която била некво средновековно курве, ама тия работи са недоказуеми)

и татаро монголите, дето прегазили целия свят, като дошли до тука, са зели от шутовете и пестниците. и то качествено. та решили, 4е от другата страна на дунава нема нищо интересно и ше си седят на левия бряг.

после прескачаме един леко неприятен период((

и отиваме на балканската война. и врабчетата знаят за непревземаемия одрин. да бе, ма наште нали са прос народ, не са имали коско джамити стратези и военни светила, да им кажат, че е непревземаем. не са разбрали, просто, кво да правиш-неук народ.. та го изнесли за 3 дена.. 1700 убити & ранени при атаката, а турците, дето са ж дифенс- 8к убити при превземането. нейсе. военния министър на франция след 1 балканска казал- ако зависи от мене, за съюзници предпочитам 100 0000 български войници, пред която и да е европейска армия.

1та свтовна при дойран..е тва вече е грубо.. французи, англичани, гърци.. направили сме ги за посмешище. буквално. особено третата битка(то предишните е била същата работа, ама тука просто е било повече)-

8 дивзии срещу 1.4 от наша страна.. наште голи, боси, гладни, че и с оскъдни амуниции.. па бой, па бой.. елато повече. ние- 800 убити, ония - най малко 20 000 (цифрите варират в различните източници, особено англиските. сега даже викат, че били 3 000) да, ама съм чел спомените на ч пичага, дето е бил там и вика, че само след първия ден, само пред неговия окоп имало 3000 англичани, дето са дали фира. а мисла на него да повярвам. не знам защо.. а! може би за тва, че министър председателя на англия, лойд джордж, след тая зверска сеч е казал- "никога до сега в историята на англия, не сме давали толкова много жертви в една битка"

2та световна пък- нема такива куриози)) от свален изтребител с противотанково оръдие (прецедент в историята), до танкове, дето минават по кози пътеки и излизат в гръб на противника от другата страна на планината.. ония немците - шах с пешката. един вика- ми аз мислех, че тия танкове някак си с парашути са ги пуснали. ми не са, брат. хитреци са) и са сърцати момците)). и тва е една малка част. моля отбележете. има още мноо

:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,днес си взех телефона защото го давах за отключване - джейлбрейкване.Като го взех видях,че имам въпросното приложение - Installous.Едно приятелче ми каза,че и на него като са му го отключвали са я качили (той е с Iphone 4 с micro sim) и ми каза,че мога да си тегля всички ПЛАТЕНИ приложения чрез това приложение - БЕЗПЛАТНО.Обаче,одеве си изтеглих приложение и след това видях,че най-долу в описанието му пише 0,99$.Другото нещо което забелязах е,че като извадя сим картата не иска да тегли приложения.Бихте ли споделили дали всичко което тегля е безплатно или накрая ще ми дойде някоя сметка която ще е 3 пъти цената на Iphona.

П.П телефонът е Iphone 3GS с обикновена (не micro) сим карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие: Re: MacOS Lion

ахаха да И аз от кажи речи толкова го имам инсталиран и го ползвам

Сега ще питам същото за Снежния Лъв

Обява:

23. Заден гръб MESH за Galaxy S II високо качество

Преден гръб и задно лице имате ли?

Зад тази програма siri истинско лице ли стои?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговора на въпроса за Сири:

Да. Но десетките милиони телефони й идват в повече да отговаря веднага. И затова понякога казва: Sorry, I can't take any requests right now...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...