Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

От един форум за сателитна телевизия, в темата се сравняват две марки сателитни чинии:

антената не е по-голяма от Triaxa като размер, а работи по-добре от нея

Как да не е по голяма бре ,от 105см до 120см,колко е?Ако ти влезнат в задника 15см,няма да ги усетиш ли?

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

То, бива тесла ама чак толкова селска:

Prodavam iPhone 4 dva broq. Bql i cheren 16GB. Fabrichno zakliucheni. Firmwave 5.0.1 BB 4.11.08. V idealno sastoianie sa be draskotini po sebe si, s predpazna lenta sa i ot dvete strani oshte ot zakopuvaneto im ot Angliq. kodirani sa kam AT&T. ostavashta garanciq i na dvata do 12.2012g fabrichna ot APPLE. Cena 620lv broikata. Za snimki mi pishete na Skype: хххх, tel: ххххх
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От един друг форум :yikes:

хора има много програмки които си харесах плюс тази Barrel и WeatherIcon но навсякъде всички казват дръпнете....напишете.....и т.н. в cydia ми аз като нямам, четах форумите за това как се инсталира сидия-та ооообаче или е само за джейлнати iphoni или нищо неразбрах, с 4s съм и имам само appstore

може ли някой да ми каже може ли от някъде и аз да си сваля тези програмки или сидията или поне 90% от нещата за които става въпрос в целия форум, защото навсякъде се споменава само от Cydia от WinterBoard но неможах да намера тях как да ги инсталирам

много ще съм благодарна за помоща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие: Re: Sygic Aura Drive Eastern Europe- Central Europe

Здравейте инсталирвам програмата, но ми изкарва съобщение да не се ползва докъто шофирам, и се питам само пеша разходки ли е навигацията? Пробвах я в колата и след кратка работа се само изключи. Ако някой има идея къде бъркам, ще се радвам да сподели Предварително благодаря!

:tooth: :tooth: :tooth:
REBEL sim iphone 4S unlock 95 Лева

RGKNSE sim iphone 4S unlock 105 Лева

* Поддържа всички мрежови SIM карти 2G, 3G, WCDMA

:thinking:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле тоя пич с навигацията е непобедим , как им ги ражда главата такива.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавието на темата е "Пръдливата съседка".

Значи има отгоре мен една съседка която надвечер стои постоянно на терасата си.Като изляза надвечер на терасата да си пуша цигара тая я чувам, че е отгоре мен на терасата и тая кибичи отгоре и от време на време пърди мощно и се чува при мен.Чудя се тая не се ли усеща че се чува еба си.Тая вечер бяхме с едни приятели на терасата и тая като се изряза мощно тея се чудят кво става.Иначе като я срещна във входа е една важна и превзета ама като е сама на терасата е в тихата си лудост с това пърдене.Съседа който е над нея също ми е казвал, че я е чувал редовно да пърди на терасата.Ебаси разпоретината пръдлива дето е тая.Мисля си да принтирам на един лист "ПРЪДЛА" с големи букви и да и го пусна в пощенската кутия ама си мисля че ще се досети че съм аз.Чудя се какво да и направя че да се усети и да не пърди така на терасата, че като дойдат хора да не ме излага тая.

:blink:

Само и единствено в дата.бг, разбира се.

За тези, които имат нерви и желание да изчетат цялата тема:

http://forums.data.b...0%BA%D0%B0&st=0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из "Борса"

Човека си продава 4-ката, защото:

Продавма го защото е много ценен за мен, а ми е трудно да го пазя.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие: Здравейте Приатели малко помощ за iPhona ми

Здравейте някой може да ми каже вариант по коъто мога да закачам към iPada ми външна памет флашка или хард диск ???

Благодаря предварително.

:scratch:

Е, тоя утрепа вола с лопатата:

Заглавие: Re: Shazam или SoundHound ?

Аз имам и двете. Shazam e за музика където се пее, а SoundHound е за хаусове

Малиии:

ЗДРАВЕЙ ТЕ КОЛЕГИ......ИМАМ СЛЕДНИА ПРОБЛЕМ ......IPHONE 4S ФО.....РАЗПОЗНАВА ГЛОБУЛ И М ТЕЛ.............КАТО НАБИРА.НЕ СЕ 4УВА НИЩО А И ЗАПЕЦВА НА ПОСЛЕДНИА НАБРАН И ПОСЛЕ ПРИ ВЛИЗАНЕ С ЗЕЛЕНА СЛУ6АКА АНБИРА ПАК ТОЗИ НОМЕР А И НЕ ОТ4ИТА МИН ЗА ГОВОРЕНЕ АКО СЕ ВДИГНЕ ОТСРЕЩТА....РЕСТОРНАТ Е И ПАКК
здравейте неска от настройките дадох доакат пипам нещо си Restore маи беше и трагна да зарежда ..

зареди се и ся пуска се телефона показва ми ябълката посредата показве едно дето уш пак се зарежда и сиди така след 15-20 мин се рестартира и пак същтото какво може да е станало и дали може да го оправя ..

Шуут ми, плийз...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, но това със Shazam и SoundHound, е тъпотията на годината и няма кой да я бие до края на 2012-та! Направо му давайте приза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Seedno nqkoi mi razkazva6e film na Stivan Spildsberk
stafan speldsbruk se pi6e. aman ot negramotnite
:get-crazy:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте неска от настройките дадох доакат пипам нещо си Restore маи беше и трагна да зарежда ..

зареди се и ся пуска се телефона показва ми ябълката посредата показве едно дето уш пак се зарежда и сиди така след 15-20 мин се рестартира и пак същтото какво може да е станало и дали може да го оправя ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нищо няма да залагам ;)

Единственото което знам е, че излезе ли - ще го сдобия :tooth:

Не е истина какви думички сме имали в родния език...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Намирам се в Пловдив, приемам и по ЕКОНТ с опция "отвори преди да платиш"

Търся напълно запаен iPhone 4, черен, желателно официален, желателно с гаранция, желателно ФО или заключен към МТЕЛ.

Цена - 500 - 550 лв

Телефони със забележки не стават !

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли нещо или...?

Здравейте колеги! Продавам СПЕШНО iPod Touch 2G 8GB iOS версия 4.3.3
:scratch::liar:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майко мила :afraid:

привет,инсталирах windows 7 ultimate от zamunda рилайза с най-много сидъри,като почнах да го слагам на въпросното y570 избрах windows 7 ultimate x86, сега като влезна в control panel и дам систем ми го изкарва 32bit operation system, също така се вслушах в коментара на 1 колега и дърпам от сайта на nvidia последния рилайз 295.73 desktop win7-vista32bit international-whql.exe и 1 вид и сайта ми изкарва,че съм с 32битова операционна система,това нормално ли е да е така или просто ми е сложило 32 битовия win а не 64-вия въпреки,че съм сигурен, че избра x86 ultimate ?

P.S както четох темата и видях,че хора се оплакват от драйвъри за touch-pada и не съм го инсталирал нарочно, да го инсталирам ли той за какво служи или да си го оставя без него ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива неграмотници...

За снимките в България ще дойдат също Юрген Прочнов, който сме виждали в лентите "Шифърът на Леонардо"...

Из вести.бг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Намирам се в Пловдив, приемам и по ЕКОНТ с опция "отвори преди да платиш"

Търся напълно запаен iPhone 4, черен, желателно официален, желателно с гаранция, желателно ФО или заключен към МТЕЛ.

Цена - 500 - 550 лв

Телефони със забележки не стават !

Благодаря

Само не можах да разбера дали запален или запазен! :tooth:

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth:http://www.cars.bg/u574395 :tooth:

4082181o.jpg

Допълнителна информация Колата ми е запазена и много красива, като искам да отбележа, че всичко по колата е немско и японско. Колата е закупена от. Никога не е карана през зимата, дори в момента е на закрит паркинг. Всичко по колата работи. Сменени спирачни дискове и накладки, амортизация преди около 1000км. По двигателя нищо не е бутано, нарочно за да си запази ниският разход на гориво(до 120-130км максимум 7. 50). Карбоново фолио на предния капак, отстрани лайсните свързващи се отзад на бронята, огледалата: Интериора отвътре е с бяло карбоново фолио+ задните врати отвътре: Кожен подлакътник: Аларма: Сменени рингове на километража: Оригинална навигация със ТВ. Мултифункционален волан: Автопилот: Ел вътрешен пакет+огледала: Джанти на БМВ 5 серия спорт. Гуми на не повече от 1000км. : Предна-задна броня+прагове на М5 като задната броня е омрежена: Фарове ангелски очи на Хелла и атомни стопове също на Хелла: Оригинални халогени на М5. Има звук, който неможе да се обърка на друго място. Специално звука трябва да се чуе, той е уникален. Без да преувеличавам, има ремус със звук на издигащ се самолет(плаша хората още от далеч, понякога като минават покрай колата). И четирите ауспуха работят не са само за красота сложени. ВСИЧКИ документи са платени на колата до лятото на 2012 + КАСКО. Не ми плащате само вниманието, което ще получите с колата. Няма да повярвате, като оставите колата някъде и се върнете след 5-10мин, как са се насъбрали мъже, деца-оглеждат, снимат, разпитват. Всеки който види колата се обръща още веднъж. Цената мисля че изобщо не е много, тъй като колата няма година. Двигателя трябва да се види, колко е чист, просто нямам снимки. Мога да направя и бартер за пистов мотор, до 2006 година. Колата е далеч по-хубава на живо. Трябва да се види!В момента живея във Варна.При бартер цената е по-висока!!!

Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само не можах да разбера дали запален или запазен! :tooth:

Западен, човека не ще китайски или бразилски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ако го видя още един път във Варна, ще го пална :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Недей, но ако ще го опикаваш - пийни една бира от мен преди това ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...