Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Може да е на "конкуренцията", гледам че е тунинговано "с вкус" какъвто им е "Apple порталът" :)

"Как да зареждате вашия iPad 1/2 от Windows, XP и PC компютар"

Това е тема, създадена от Админ :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Горките хора с Виста и 7-ца са прецакани :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаете за предстоящото излизане. Някои от сега заформили ли са се като сериозни да направим една партийка от UK да ни доставят?

От Англия няма ли да е по лесно ?
:scratch:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Грейт Британ е още по-лесно :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо и най-важно условие е да имате джилбрейкнато устройствоС iFunBox или др.файлов менажер навигирате до директория var-system-libary-coreServis-SpringBoard.app.Отваряте папката и намирате плийлист N82AP.plist.

Thunder разправя че на Епъл им трябва нова файлова с-ма. Ей я, на! Намериха я в друг форум :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За iPhone4/3GS/iPad1 може да направи tethered jailbreak със redsh0w 0.09.10b6.Също така със redsh0w 0.09.10b6 може да се направи къстъм фирмуер за 5.1.Но след всеки рестарт на устройството,трябва да го вързвате към компютъра и да палите телефона със redsh0w.

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От скоро имам Iphone модел i332 EMC, който купих от един познат много евтино !

Основното което ме притеснява е цената и работата с iTunes, просто не го вижда и след всички томове литература, които прочетох и внимателното следване на съветите ви няма резултат ((

Затова искам да разбера от вас, които имате оригинални телефони моят реплика ли е или просто е оригинален, но внос от Китай, както ми казаха като го купувах !

Като го свържа чрез USBто към копютъра и натисна Mass storage на iPhone, ми излиза на PCто като два преносими памети, едната картата памет на телефона, а другата самия iPhone(само 45 килобайта, което също много ме притеснява)!

А в iTunes изобщо не го виждам като устройство ((

Другият ми въпрос е дали iPhone PC Suite променя облика на менюто на самия телефон ???

И моля ако някой има същия модел да ми даде малко повече инфо за него.

НЕ си жалете критиките към мен, няма да се обидя

"Докато има балъци - уиски с фъстъци"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е не само как да свалим килограми а изопшто как да поддържаме или влезем в по добра форма.Не всички хора тук са на диета.Определено има и такива които нямат излишни килограми и искат да натрупат малко мускулна маса.А мускул се създава с много качествени калории и много здрави тренировки.Съответно ще е нужно сериозно въстановъване. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те. - какво е ipad-a ? Нищо повече от един осакатен интернет браузър без download, без flash и осaкатен музикален плеър, в който не може да видиш директорийте и не чете flac. Аз за друго смислено приложение не се сещам.

:blink:

Темата е "Защо да НЕ си купувам ipad2 !!!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повечето собственици на андроиди излизат точно с тия аргументи. Що се чудиш? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но ако си купят айпъл продукт бързо забравят за това което са говорили преди това ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е от един мото форум. Направо си плачеше за публикуване... :tooth:

question.gifПрепоръчайте ми каква жена да си взема?

« -: Септември 15, 2011, 08:11:00 am »

Малко ми е неудобно, но все пак да попитам. Наскоро направих годините и започнах да се оглеждам за подходяща жена. Повечето ми приятели вече си имат и си живеят с тях без проблеми. Понеже до сега не съм се женил, не знам каква жена би ми подхождала, като за първа. Мисля да я използвам предимно за с*кс, но понякога и да готви, да пере и да чисти... Предпочитам да не е много рязка, а да има по-спокоен характер. Също да не иска много грижи и внимание, да не прави големи разходи и да не е много капризна и претенциозна.

Оня ден видях една в един сайт за запознанства и много ми хареса, обаче е 75 килограма. Опасявам се, че може да ми дойде малко тежка в началото, не знам дали ще мога да я удържа, особено при някои пози... Иначе е много запазена и няма следи да е удряна или да е падала. Приятелите ми препоръчват като начало да си взема 25-килограмова, максимум до 40-килограмова, но се опасявам, че такава много бързо ще ми омръзне и още първата година ще трябва да я сменям. Пък знаете какви разходи се правят за една сватба, и за развод... Един приятел има 65-килограмова жена и оня ден ме пусна за един час с нея (много държеше на предпазните средства) - нямаше никакви проблеми, даже много ми хареса. Казаха ми, че жените от 75 килограма нагоре ядат повече и изобщо правят по-големи разходи - за дрехи, за чанти, по-бързо износват обувките...

Моля ви да ми препоръчате каква жена да си взема за начало. В бъдеще ми се иска по-голяма, като си мечтая някога да се кача на 100, даже и на 110-килограмова.

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем.Изтеглих си новата версия на iTunis само че там няма отметка за безплатна регистрация!Някои може ли да ми помогне?Благодаря предварително.

Отговор:Тунис е държава в Северна Африка, населена предимно от араби. Има излаз на Средиземно море. Граничи с Алжир на запад и с Либия на юг и изток.

а iTunes e нещо съвсем друго

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ако не бъркам, е мноого стар пост от "отвъд", да?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,но пресен,пресен....... :smile:

Въпрос за пазаруване в AppStore:Здравейте,исках да ви попитам за да се купи приложение от AppStore трябва да дам примерно номера на картата на баща ми а паролата аз ли си я измислям или трябва да дам тази,която му е на картата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:blink:

телефона е вав перфектно састояние и слушалки сарядно моше бартер сас ипфон 4с бял и моя е бял иос 5.1 басебанд 2.0.10

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека не е свикнал с БГ-азбуката май ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички Искам да попитам дали мога да ползвам GPS на Ipod-a си и с кое приложения, качих си Igo после Navigon Europe, но не намира GPS сигнал
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Според AwkwardTV ако държите в менюто и бутони + надолу това изглежда свеждане до минимум на главното меню на Apple и отглеждане на меню, за да преминете през възможните резолюции на дисплея, включително:

1. 480p

2. 576p - 50Hz

3. 720p HD

4. 1080i HD

5. 720p HD - 60 Hz

6. 1080i HD 50Hz

7. (Настоящата нестандартна резолюция, ако имаш един комплект чрез система Предпочитания)

:yikes:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам оригинален кабел от Iphone -Belkin, дължина 1,75см.,кабела е здрав работи,излишен ми е затова го продавам ако някой има нужда. Цена- 5 лева...
Чисто нови слушалки -от ipone 4s-слушалкита са с микрофон и контрол на звука -оригинални.ЦЕНА 20ЛВ.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... това ще реши проблема . Но за в бъдеще не оставяй телефона да пада под 50 процента защото ще ти прави проблем отново... ]
:scratch:

Оп, на някой май му "сипаха" :D

mirage-iskam 4s da si polzvam a otnosno nokia 1110 vzemi si ti da si q polzva6,kogato mi e kef si polzvam vsi4ko kogato ne mi e kef ne go polzvam ne sam na 10 da rovq kato vas facebook i tem podobni gluposti
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...