Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes 9.2 невидима заплаха. НЕ ЪПДЕЙТВАЙТЕ АКО ПОЛЗВАТЕ SPIRIT !!!!!!


alessandros

Recommended Posts

Днес Apple пусна iTunes 9.2 който носи в себе си основно подръжка на IOS 4, но е опасен за бъдещ jailbreack с Spirit.Да разясня малко за новия iTunes 9.2. Значи,който има вече джейлнато устройство с Spirit то било iPad , iPhone или iPod touch няма да има проблеми при синхронизация, но който сега ще джейлва устройство с Spirit директно ще влезе в boot loopи ще изгуби синхронизация.За потребителите ползващи PwnageTool и redsn0w няма да има проблеми. Пак ще повторя;

Тези от вас, които искат да джайлбрейкнат своя iPhone, Ipod touch или IPAD, като използват Spirit за Jailbreak инструмент се препоръчва да стоят настрана от това до второ нареждане.Като се мъчите да направите джайлбрейк, устройството ще губи синхронизация и ще влезе в boot loop.За тези от вас, които вече са джайлбрейкнали може спокойно да ъпдейтнат до ITunes 9.2,

bf6d53269cd229de.jpg

A и ето и промените по ред:

iTunes 9.2 comes with several new features and improvements, including:

• Sync with iPhone 4 to enjoy your favorite music, movies, TV shows, books and more on-the-go

• Sync and read books with iPhone or iPod touch with iOS 4 and iBooks 1.1

• Organize and sync PDF documents as books. Read PDFs with iBooks 1.1 on iPad and any iPhone or iPod touch with iOS 4

• Organize your apps on your iOS 4 home screens into folders using iTunes

• Faster back-ups while syncing an iPhone or iPod touch with iOS 4

• Album artwork improvements make artwork appear more quickly when exploring your library

Dоwnload iTunes 9.2 for Windows and Mac

Свали

Made it by alessandros

Редактирано от alessandros
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко без да погледна тука направо upgrade-нах на 9.2. Телефонът ми е jailbrake-нат с blakra1n и unlock-нат с blacksn0w, няма проблем при синхронизация. Другото ново е поддръжката на x64 Outlook, което поне в моят случай е от полза щото най-накрая си синхронизирах контактите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iFunBox не работи с iTunes 9.2. В момента в който се стартира и се изключва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Update - Днес след изключване не иска да включи, само ябълката и до там... Не знам дали има връзка, по-скоро да защото друго не съм правил. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iFunBox не работи с iTunes 9.2. В момента в който се стартира и се изключва.

Свали

Теглиш това нещо и го слагаш в папката на iFunBox :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Update - Днес след изключване не иска да включи, само ябълката и до там... Не знам дали има връзка, по-скоро да защото друго не съм правил. :(

Не е от iTunes това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нема значение, ресторнах вече :( То пък сега ще вземе да излезне 4ката скоро, та пак ще ресторвам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, аз нямах такива проблеми изобщо - инсталирах 9.2, пробвах да качвам 4.0 GM (със 3GS ФЗ 47-ма седмица) - не се получи нещо, не съм и задълбавал защо и ресторнах до 3.1.2 (официален фирм) през 9.2, после го джейлнах със Spiritа - никакви ядове нямаше, даже току що изключих и включих телефона да видя дали ще има проблем.

iFunBox при мен се затваряше веднага след стартирането му, но снощи пък си вървеше пушка, без да го ъпдейтвам или каквото и да било..

П.С. Черния дъжд не искаше да джейлва (първо пробвах с него - ей тъй за спорта) - ревеше че липсва файла ASL.dll !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да разбера дали съм използвал SPIRIT за jailbreak на фабрично отключен 3GS със 3.1.3 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам най-лесно би било ако телефона ти е след 41ва седмица и след рестарт не иска да го включваш към компютъра си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не,телефона е купуван през септември миналата година и не трябва да го включвам към компютъра след рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо – въпросът ти не е за тук.

Но понеже вече си оранжев, а днес не искам да боядисвам:

1. Порови се във файловата система, в някоя от папките ще намериш следи чрез име на файл, съдържащо инструмента за джейл. Днес не ми е ден да го направя вместо теб, и да ти дам директен път...

2. Ако бях на твое място, вместо да се чудя, досега да съм направила чист рестор към сегашния ти FW с фабричен такъв, след което, щом искаш да качваш къстъм–джейл с подходящия инструмент, и тогава – качвай на воля къстъм...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като имам 9.2, мога ли да си инсталирм по стара версия в друг уиндовски акаунт за да ползвам спринт за 3gs с нов бутром? И ако да имам 2 въпроса:

1.Коя е най-удачната по-стара версия за спринт? и

2.Ако джейлна на по старата версия, мога ли да направя профил след това на другия 9.2 iTunes?

малко объркано стана :)

ПП

ако случайно съм сгафил с темата и поста - ЧРД ЧРД ооо ойойой ЧРДДД какаа! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..... за да ползвам спринт за 3gs с нов бутром? И ако да имам 2 въпроса:

1.Коя е най-удачната по-стара версия за спринт? и

:rolling:

Ми да ти кажа, ама като не знам какво е това "спринт"...:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спринт беше безалкохолна напитка по времето на другаря Тодор Живков. Заместител на Тоник-а. Доста гадна, между другото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О боже, през цялото време съм го чел Спринт! ХАХХА :) ОК въпросите си седят но нека Спринт се чете Спирит (анг. Spirit) :) моля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахах, тук възникна конкуренция в творчеството... ти не бе спринт, сптинт, и още... :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Мога ли да попитам нещо... в момента съм с iPhone 4 и единствения начин, за да се отключи телефона, беше да си сложа новия iTunes. Сега означава ли , че след като излезе новия Spirit няма да мога да jailbrake-на, заради iTunes ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новия брейк бачка онлайн :( и няма как тюнсът да го блокира. Задължително направи синк и бекъп в тюнса преди джейла и върни бекъпа след това, иначе има проблеми с нет-а и фейстайм-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...