Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Мразя Aveliky


Adamov

Recommended Posts

Искам най-отговорно да заявя, че мразя aveliky за дето ми показа iPad и ме обрече на хиляди безсънни нощи!!!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък му се радвам :lol:

Мразиш админа - ей това е свобода на словото.:doh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E, какво толкова бе Пепи, голям iPod. :rolling:

P.S.: Това като го чуя....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавието направо ме накара да заеквам :lol:

А иначе - голям iPod, какво толкова - дори ми направиха забележка "Е даааа.....ама няма телефон!" :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се :lol: от към заглавие, адамчето знае как да привлича внимание!

п.с. и аз така съм за iPad, но скоро ще ми мине/идва от щатите/:mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето за занимавка ако нямаш какво да правиш... друг смисъл в него аз поне не виждам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да си купиш нещо, в което не намираш практическо приложение. Манияк съм на тема Gadgets, но това.... :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е безсмислено устрийство. Само едно ще кажа:

Откакто го имам, не съм спрял да чета на него книги. А аз обичам да чета доста. Идеален е за тази цел а и за доста други неща, които ми трябват.

Тъй че аз приложение си му намирам и прекрасно ми върши работа :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много хора си купуват неща, на които не намират практически приложения. Или не им изкарват обратно парите. Или хиляди други неща. Просто ей така да ги имат. Аз ще го ползвам за това, за което искам да го имам. Разглеждане на страници, слушане на музика, играене на игри. В момента пиша и книга. Мисля че с този Pages ще ми е изключително удобно да дописвам и ще мога да го правя по всяко време време. Плюс това, ще правя и видео ръководства и за него, което пък ще бъде от ползва за потребителите на iPad. Както настоящите, така и бъдещите. За съжаление обаче... скоро май няма да имам iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също много искам да си взема iPad, но "просто искам да си взема iPad". Все още за мен няма килър приложение, което да ме накара да си го взема. На практика не предлага никаква ексклузивна функционалност, поне към момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки сам си преценява кое му е нужно и кое не и дали ще има ползва от него.Аз лично имам огромна полза от моя iPad и всеки ден все повече се убеждавам в това.

Освен всичко, което изброи Adamov , моята подготовка мина почти изцяло на iPad-a.Почти всички учебни материали (лекции, учебници, чертежи..) вече ги има в електронен формат.Освен това книги като Нойферт (Neufert) за по 300лв , които са задължителни за сферата, с която тепърва ще се занимавам и тежат колкото тухла, освен, че ги имам безплатно, винаги са в мен. Освен това на практическите ни изпити ни дават да носим ако щем цяла библиотека с книги, по простата причина, че няма какво тепърва да научиш на изпита.Аз нося само iPada.

Дори един изпит по сградостроителство, на който се чертае един детайл на дограма, който трябваше да се чертае в мащаб 1:1 директно го свалих с паус от дисплея на iPada, като просто го зуумнах с линийката в този мащаб. Ситуациите в които ми е помогнал засега са учудващо много, а го имам от скоро. Да не говорим за това колко е бърз и колко му издържа батерията.Няма лаптоп, който да го носиш цял ден с теб без да го усетиш, цял ден да цъкаш и чак вечерта да земе да му пада батерията. Откъм приложенията килър, за които deezel спомена, мойто е едно: GoodReader

img0140e.pngimg0141v.png

Редактирано от uncivilized
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На теб, очевидно е помогнал, ама масата си го купува само за да го разнася в мола или в планет:)

Както неведнъж съм казвал - при липса на други атрибути...и айпад-а ще свърши(работа) :lol:

Един млад потребител(няма да кажа кой) викаше:

"Знайш к'во е яко, като спреме на аерогарата в Париж за прекачване, да извадя от чантата Мак(или айпад - все тая), а, не някакво смотано PC."

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не само на теб... А с тва заглавие като от "Жълт шок" събра публиката..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм го виждал това нещо!

Не съм и идвал до София :lol:

Сашо и на мен обеща да го покаже, ама аз нема да го мразим :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@pe6o666 - Не им позволявай да ти го покажат в никакъв случай - това е зараза! И аз съм болен вече. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Особено ако alxx иска да ти го покаже. :rolling:

:deletetopic:

Редактирано от uncivilized
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...