Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS iOS 4.0 Final custom FW [Само за ФО със стария iBoot]


ThUnDeR

Recommended Posts

iPhone 3GS iOS 4.0 Final custom FW [Само за ФО със стария iBoot]

Свали

Добавете repo: http://apt.saurik.com/cydia-3.7/

Такаа. Значи къстъма, който е дал ThUnDeR не може да бъде сложен ако вече сте качили оригиналната iOS 4.0. За да го направите ще е нужен даунгрейд до 3.1.2 (не 3.1.3) защото има някакъв скандал със Spirit. Това означава, че трябва да имате запазени файлове в Cydia. Аз току що ресторнах и съм вече модерен със Cydia.

След минутка и снимки.

Редактирано от ThUnDeR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за въпрос-а, въпреки че пише за ФО , ако го сложа на ФЗ , после е ясно че ще се ъпне ББ . Питам се дали ще мога да го отключа с ultrasn0w 0.93, който работи с до последня ББ ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ако имам карта на оператора, към който е заключен, в смисъл - след качването на фирма, първо се активира, след това се отключва.. ще стане ли ? :tooth: На 3ГС ФЗ 46 седмица ? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е сигурно. Поне при мен има някакъв проблем. Имам карта на AT&T и когато тръгна да го активирам ме пита куп въпроси за номера ми, за тарифния ми план и прочие. Общо взето не сработва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такаа. Значи къстъма, който е дал ThUnDeR не може да бъде сложен ако вече сте качили оригиналната iOS 4.0. За да го направите ще е нужен даунгрейд до 3.1.2 (не 3.1.3) защото има някакъв скандал със Spirit. Това означава, че трябва да имате запазени файлове в Cydia и да сте направили джейлбрейк с blackra1n. Чак тогава може да сложите този къстъм. Аз току що ресторнах и съм вече модерен със Cydia и оригинална iOS 4.0.

vcxv2x.png1ylqvp.png

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли че при мен ще стане от първият път : ? - 3gs 32 gb 3.1.3 ( custom ) (JB) blackra1n Или ще има нужда да сваля до 3.1.2 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях с 3.1.3 jail със spirit и зацепи на рестора...след това се опитах 2х да update-на от itunes до ios 4, но и 2та пъти даваше грешка в свалянето...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, прочети пак поста на Grievous! Поне десетина пъти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говоря за firmware от itunes оригинален, не за custom-а от 1вия пост.Дава ми грешка при download-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има линк за фърма във форума - изтегли си го оттук и няма да имаш такава грешка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте линк за CFW IOS4 за 3G който да не ъпдейтва бейсбанда да е активиран и джейлнат +cydia . В момента съм с 3.1.2. BB 05.12.01. С новия bootloader съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети пак заглавието на темата:

iPhone 3GS iOS 4.0 Final custom FW [Само за ФО със стария iBoot]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3GS iOS 4.0 Final custom FW [Само за ФО със стария iBoot]

Това колко по-червено трябва да е, за да разберете, че е само за фабрично отключени телефони и то със сария iBoot?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous , след като restore-на с този custom и добави линка към cydia, iBEC и iBSS запазиха ли се в сървъра на Saurik?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте линк за CFW IOS4 за 3G който да не ъпдейтва бейсбанда да е активиран и джейлнат +cydia . В момента съм с 3.1.2. BB 05.12.01. С новия bootloader съм

Къв нов буут те гони на 3G??? За него няма значение и, изобщо не си за тази тема!!!

Няма такъв :mad: - за новият буут НЕ СТАВА!!!

Пише го и заглавието...

А, ти, толkова ли си застрелян, та не четеш че е с 3G?

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със 3 GS и с качен iOS 4 GM , има ли смисъл да минавам на iOS 4.0 Final custom FW и трябва ли да правя даунгрейд преди да кача кастъма от първия пост?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...