Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с антивирусна програма NOD4


webcounter

Recommended Posts

Имам проблем с тази програма. Искам да я изтрия, но не мога, защото е постоянно отворена и активна. Ако някой знае как да я затворя, ще съм му благодарен да ми обясни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не знам къде се намира Activity Monitor. Това част от операционата система ли е или е приложение. Както виждате , не съм много на " ти " с mac os

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да част от ОС -е (нещо като таск менаджер при бозата)

Влизаш в Applications/Utilities-Activity Monitor

Или наи лесно пишеш Activity Monitor в Spotlight (горе в десния ъгъл,лупата)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е гавра да слагаш антивирусна на MAC OS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема ще попитам в тази, защото е близка до моя въпрос. От няколко дена съм с Мак и още не съм много запознат и се извинявам предварително ако въпроса ми не уместен. Нужна ли ми е антивирусна програма за Мак, ако да например коя ще ми пропоръчате и евентуално от каде да си я сваля?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако внимаваш какво сваляш и инсталираш - няма да ти трябва. Ако се притесняваш от "автогол" - тогава търси.

Препоръчвам : http://products.drweb.com/mac/?lng=en

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко относителна работа, ще помисля дали да слагам. Мерси много за информацията, както и за препоръката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Привет,

Преди около месец си сложих НОД, направих му всички ъпдейти, след което при сканирането за вируси не откри нищо. Ползвах си мака повече от година без антивирусна и след като сложих, се оказа, че не съм лепнал нищо. С антивирусната програма мака ми стана доста тромав. Държах я около седмица и я разкарах. Може би след година ще си кача пак само за да сканирам и пак ще я махна.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...