Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За: е-books, chitanka, бат' Цецо и още нещо....


cvalio

Recommended Posts

Недей да говориш за Unison. Какво знаеш за тях ?

Хората които го направиха и задействаха ми бяха ("бяха") приятели и състуденти.

Знам цялата им история и цялото им "погребение"( в буквалния смисъл на думата). Така, че недей - моля те.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами Макарона го познавах и си беше отявлен престъпник. Унисон почти легализираха пиратството у нас. Ти какво хубаво може да кажеш за тази компания? Аз лично не можах да се сетя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами Макарона го познавах и си беше отявлен престъпник...

Ами .... какво да ти кажа? .......

На "Макарона" (Емил Димитров се казва момчето, ...казваше се....) аз съм му "държал ръцете" да пише музика, аз съм един от хората, които му осигуряваха плочи от "запад" и пр. и пр. Знам мноооооого добре как почна Унисон, какво правеше.... защо го правеше(интересно ми е как и защо реши, че е отявлен престъпник).... и повярвай ми... не те легализираха пратството.... правеха го, но и и си плащаха....тук думата не е "легализираха" - въпрос на бизнес .Хайде да не изпадаме в "дребнави" подробности

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами отявлен престъпник е, защото имаше поточна линия за пиратски дискове в Ботевград и държеше близо 100% от музикалния бизнес, не плащайки и 1 ст. за авторски права. След като го подгониха, я премести в Черна гора, а съдружник там му беше Аркан. Беше доста близък с Маргините, после и с Жоро Илиев. Може да е бил страшен пич и сигурно ти е кофти за съдбата му, но това не го прави честен гражданин. Ако беше в Германия, например, щеше да си е жив и здрав и да си излежава 20 годишна присъда. В България няма правосъдие и затова го убиха като куче, най-вероятно същите му приятелчета от сик, вис и тям подобни трибуквия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...