Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с payment information...


iVani

Recommended Posts

Здравейте драги съфорумци.

Директно към темата.

Какъв ми е проблема...преди няколко дена по ''случайност'' взеха ,че ми свършиха паричките в картата и след като реших да си update-на прословутия Facebook се оказа ,че не става макар да си е FREE.

Това е shot iTunes акаунта ми...

screenshot20100625at756.jpg

Трябва ли задължително да си вкарам някое евро в сметката или има и друг начин с който не съм запознат.

Благодаря предварително..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва.

Купил си нещо и когато са се опитали да си вземат парите от картата ти са ударили "греда" :) Сега, докато не си получат парите, няма да може да ползваш акаунта за сваляне и ъпдейт на приложения, независимо дали са безплатни или платени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би автоматично отказва на гърци, защото си унищожиха и фалираха държавата

Имаш ли сега пари в картата? iTunes иска да имаш валиден начин на плащане в регистрацията, иначе тя няма да ти е валидна. Вкарай карта, с която можеш да правиш разплащания.

П.П.

Дължиш им 5.57 евро за нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябва да се спра с шопинг терапията ,а и ще трябва да си вкарам някое друго евро в тази карта...това за гърците ми хареса :)

Оказа се ,че господата от Apple са симпатяги....ако на мен някой ми дължеше пари най-вероятно щях да му спра всички възможни ресурси ,които са възможни...

Отново благодаря за бързия отговор....наистена се грижете много добре за този форум ,макар понякога да сте леко агресивни ,но без агресия неможе да се управлява тази тълпа от неразбрали хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

И аз похарчих повече от колкото имаше в картата. Вчера вкарах пари дръпнати са от сметката, но продължава да пише че им дължа 15 евра, а са платени. Колко ли време ще съм с блокирано плащане?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...