Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Recommended Posts

Мога ли да сложа iOS4 на Touch 3G (32 гига), с Blackra1n ли трябва да стане, постоянен ли ще е джейбрейка и това, че е "зареден" предварително с 3.1 дали е проблем?Съжелявам, че задавам (може би) елементарни въпроси, но не следя сцената от доста време насам!

Редакция:

Предполагам това върши работа, ако няма нещо читаво за 4-ката?

Редактирано от BardoSore
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За iOS4 върху iDevice с новия буутром, още няма джейл. Ползвай спирит на 3.1.3 от линка (или тук, от форума).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже все още не съм си взел машинката (много поздрави на Unicoms за "експедитивната" работа), когато я омагьосам, трябва ли да изпълня упътването от тази тема или има друг чалъм?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, слагаш AppSync 3.1.x

От синфул е добре ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъпия itunes 9.2 ми показва това, като условието си е изпълнено!

f_1m_59e312a.png

Другото е, че не вдявам как се ъпдейтва апликация.Пускам си я при apps, пита дали да замести другата, потвърждавам, но после не иска да се синхронизира...просто си седи старата апликация.Това се получва с PES 2010...защото едната версия не тръгна на 3.1.3, но другата си тръгва...там е работата, че трябваше да изтрия старата и така да сложа другата версия.Ама не искам така, просто си искам да се ъпдейтне.Да се замести един вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам същото устройство като BardoSore. http://thetechjournal.com/electronics/iphone-electronics/jailbreak-ios-4-0-iphone-3g3gs-on-windows-with-sn0wbreeze-1-6-1-expert-mode.xhtml Това дали би могло да проработи? Знам, че отгоре пише, че е за АйФон, но дали става за iPod Touch 3G?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е, как не те мързи да ровиш в чуждоезичен сайт, а те мързи тук да ползваш търсачката на форума? :think: - чети, в сайта си пише за какво става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BardoSore, това се появява когато приложението не е кракнато както трябва.

А за ъпдейтите мисля че това е начина :think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам...явно трябва да е различна версия (примерно 1.0 --> 1.1) за да отчете промяната в апликацията и да се синхронизира на ново, аз така си го обяснявам.Мерси и за пояснението за авторизацията.Кофти, че тая игра за сега е кракната само от nostradamusGr и то изглежда некачествено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам въпрос свързан със темата, вчера си закупих айпод тъч 8Гб, който се оказа МС модел и четейки насам натам, това онова относно точно тези модели, разбрах че мога да мина към ОС 4 чрез сноу брииз, но проблема е там че направих глупавата грешка да ъпдейтна от айтюнс на 4.0.2, а сноу брийз изисква 3.1.2. Та ви моля да ме опътите как мога да си сложа 3.1.2 фърмуер или по скоро как да го даунгрейдна, като имате впредвид че съм се ровил до сега и съм в безизходица, а и ако някой ми препоръча темата за даунгрейд от 4.0 на 3.1.3, няма смисъл тъй като след инсталацията на ЛибЮсб юсбито ми отказа отвсякъде и беше неуспешно, моля за някакво решение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи рестор до 4.0.1 (все още се подписват SHSH) и след това jailbreak чрез www.jailbreakme.com

4.0.1 можеш да го изтеглиш от темата с всички FW за iPod Touch, след това Shift+Restore и избираш 4.0.1 който си изтеглил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Muро, извинявам се но немога да намеря темата със този въпросен фърмуер? В интернет от http://www.felixbruns.de няма изобщо 4.0.1...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

;) е хубаво де iTouch няма 4.0.1 :whistle: Тогава опитай с 4.0 и да се надяваме че го подписват и него все още.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От този сайт http://www.iphoneheat.com/2010/08/jailbreak-ipod-touch-3g-2g-mc-non-mc-ios-4-0-1-4-with-with-jailbreakme/ си тегля 4.0.1, което е за Айфон 3г, предполагам ще стане за тъча?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не става за iTouch! Извинявай подведох те, iTouch няма 4.0.1 от 4.0 скача на 4.0.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо миро, сега изтеглих ос 4 и тръгна да го ресторва и ще видя до къде ще опре...

П.П. Ресторна се и сега отивам до барчето с уайфая и се моля да няма проблеми... Мерси много!

П.П.П след джейла за мен не се отнася ънлока чрез ултрасноу нали?

Редактирано от JokerBrand
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що да не се отнася? Отключи си го и си говори на воля от iPod-а. Само трябва с флекс да изрежеш една дупка за сим картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно момчета, всичко ще се оправи, длъжен съм и тъпи въпроси да задавам, знае ли човек каква изненада го чака...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А къде видя или прочете, че

длъжен съм и тъпи въпроси да задавам
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, новичък съм във форума, регистрирах се, защото наскоро си взех iPod Touch 2G 8GB и съм с последния софтуер 4.1. Има ли Jailbreak за него, и как бих могъл да приложа хака? Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новичките, излъгали при регистрацията си, че са прочели и безпрекословно се засължават да спазват правилата на форума, подлежат на строго наказание.

Особено, когато дори и след това ги мързи да се запознаят с тях, и да действат в съответствие с тях, като вместо да положат усилие, и се запознаят с основите на материята, ползват търсачката, четат, и първо самостоятелно се пробват да решат проблемите си, веднага в движение плясват пост в първата изпречила се пред погледа им тема с призив да бъдат издундуркани и персонално обгрижени по дъвкани до безумие неща чрез преразказ на форума в тяхна чест! :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...