Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Secret iPhone codes


alessandros

Recommended Posts

Реших да потърся в google/ беше ми интересно / дали има тайни кодове за iPhone, както е при Nokia и ето резултата. Намерих доста комбинации, който ще опиша/кой код какво прави и какво показва/ и споделям с вас. Дано на някой да свършат работа.

1. *3001#12345#* натиснете Call Влизате в Field Mode

Field Modeразкрива много от вътрешните настройките на вашия iPhone, по-специално до актуална мрежа и информация за клетки.

2. *#06# Показва IMEI-я / не е нужно да натискате Call /

IMEI /за който не знае/ е уникален идентификатор на вашия хардуер на мобилния ви  телефон. Заедно с вашата информация от СИМ-а ви идентифицира чрез доставчика на мрежата./така вече се откриват крадени телефони-толкова по тая тема/

3.*777# и натиснете Call. Салдо по сметка за предплатени услуги iPhone.

*225# и натиснете Call. Баланс на сметка. (Абонаментни само)

*646# и натиснете Call. Проверка на минути. (Абонаментни само)

Тея трите кода са ясни смятам

4.*#21# и натиснете Call Настройки за call forwards.

Запознайте се с настройките на изпращане на повикване. Ще видите дали имате гласови, данни, факс, SMS, синхронизиране, Async, пакети за достъп и call forwarding включена или изключена.

5.*#30# и натиснете Call Линия за разговори

Това показва дали сте разрешили или забранили повикващата линия, вероятно и броят на линиите.

6.*#76# и натиснете Call Проверете дали линията е активирана, или не/1 или 2/.

7.*#43# и натиснете Call Проверете дали чакащото повикване е активирано

Показва чакащото повикване статус на гласови повиквания, данни, факс, SMS, синхронизиране на данните, Async данни,достъп пакети дали са включени или блокирани.

8.*#61# и натиснете Call Проверете номера на неотговорено обаждане

Показване на номера за изпращане на гласови повиквания, когато едното повикване е без отговор. Показва и възможностите за пренос на данни, факс, SMS, синхронизиране, Async, пакети за достъп.

9.*#62# и натиснете CallПроверете номера на повикване, когато услугата е достъпна.

Това се отнася за call forwarding

10.*#67# и натиснете Call[/b Проверете номера на повикване когато линията ви е била заета

Това се отнася за call forwarding

11.*#33# и натиснете Call[/b Проверете за / това незнам как да го преведа/ call control bars.

Проверка на всички обичайни заподозрени (глас, данни, факс, SMS и т.н.), за да видите дали блокирането е включено или е блокирано за изходящи.

Повечето са пробвани от мен и работят.Ами дано да съм бил полезен!!!!!

Made it by alessandros

Редактирано от alessandros
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повечето са пробвани и от мен, и нито едно не работи освен IMEI, който няма как да видя. Мтел, ако е от значение. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на Мтел и всички, освен тези от точка 3, си работят.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички пробвани от мен, с изключение на 1. и 3. - работят. Отделен въпрос е каква работа вършат.

п.п. Също М-тел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са стандартни команди към мрежата и има значение САМО операторът към който ги подавате (е и телефона - не всички телефони могат да "четат" отговора).

Пример - когато активирате текущи прехвърляния от менюто на апарата - телефонът генерира именно *21...

Знаех доста едно време, мобифоните изобщо нямаха меню разговори :)

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...