Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone4 - jailbreak и unlock


BANNN

Recommended Posts

Публикувано (редактирано)

Не е измама тества се и хака до колкото съм известен е дело на Comex от Девтима.:D

fe22b80e3d447f40.png d5e003057cc41d3e.jpg

- Инструментът е в процес на разработване и изпитване, няма да бъде на разположение веднага!

Редактирано от GPower
Допълнение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да го дават и да пробваме,че така не се издържа :tooth: Ама щом е от дев-тийм значи трябва да е истински.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Де да знам, не ми се ще да бутам конспирации, но замислете се, как пък така се мотае джейл толкоз време с некви си мотиви. Замислете се колко телефона стоят за продажба само в България дето не могат да бъдат продадени щото са фабрично заключени. От тези близо 1700000 бр. колко ли са на договор според вас. Да не се окаже, че има негласно споразумение тоя с оня- все пак говорим за много сериозни цифри.

Само хипотеза от един обикновен юзер, дет няма търпение да му дойде сидиика.

п/с: Ми за да могат да се продадат максимум бройки Фабрично Отключени в бързината

Редактирано от netcomlan
...изясняване на хипотезата
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стискам палци да е скоро!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еййй има хора който още не са разбрали! За какво ги имате тея телефони?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, разбрах къде ми е грешката. Търся тема за unlock на iphone4, наистина не можах да открия в форума. Ако някой може да ми даде линк към такава тема (ако вече съществува такава, че започнах да се съмнявам вече...) ще съм му много благодарен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

c699976078a7068a.jpg

Персонала на Dev екипа е направил успешен Jailbreak на iPhone 3G;iPhone 3GS (включително нови BootROM) и дългоочаквания iPhone4 Jailbreak. Според скорошна публикация в Twitter MuscleNerd съобщи, че Jailbreak за всички устройства с IOS 4.0 е почти готова. Голяма помощ в работата е на COMEX - създателя на

Spirit.

Най-вероятно инструментът ще бъде универсален, подобен на BlackRa1n и Spirit.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Geohot е Jailbreak-нал Apple iPhone 4!!!!!!!

b0ed26fb1a026d4c.jpg

Geohot says:

Отново казвам, моля, не питайте за дата на пускане на иструмента. Всеки човек, който прави това ме кара да се откажа от това което правя, малко по-малко.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакам го,като малко дете Нова Година:rock:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GeoHot е написал, че той няма да изкара приложение за jailbreak на iPhone 4. Голям брой от коментарите под блог поста му са негативно настроени към него и го наричат арогантен, егоист, горделив, само се хвали за щяло и нещяло, та*ак, за*ник и че е на път да се превърне в Стив Джобс в света на iHack обществото. Също така се оплакват от хака му на PS3 поради който милиони потребители сега не мога да инсталират друга ОС на PS3 и че не е удържал на обещанието си да предоставя custom firmware за PS3.

Всички знаете, че при jailbreak с blackra1n трябва да се инсталира допълнително afc2add и ако не се лъжа това се налага защото GeoHot не го е добавил в кода си, само и само да е по-малък и него не го бъркало, че потребителите трябва да го слагат допълнително. Честно казано ако бях аз щях да гледам да улесня потребителите, но....

С други думи, не чакайте Geo, а някой друг да намери (ако вече не е) дупката открита от него и да изкара приложение за jailbrek на iPhone 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно Гейо рабори вече за Стив или е гушнал някой $, за да държи нас в напрежение и очакване на Jail. Много по-евтино е да се подкупи Гейо отколкото да обеднее AppStore

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчето не е длъжно на никой с нищо. Може и да има причина за държанието си. Бързо забравяте ; )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...