Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с часовника


ypechdb

Въпрос

Здравейте! От няколко дни съм с кожен калъф на iPad-а, който обаче при затварянето има магнити /падат се от двете страни на Home бутона/. Днес забелязах, че часовникът изостава /по-точно в момента, в който изключа iPad остава на същия час/. Възможно ли е това да се дължи на въпросните магнити?

А въобще има ли някаква опасност от използването на подобен кейс? Може ли да прецака сериозно устройството?

Редактирано от ypechdb
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

И на мен ми правеше такива номера iPad-a. След това не искаше да се синхронизира с iTunes... Реших проблема с рестор. От тогава ( приблизително 1 месец) нямам проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Благодаря ви за отговорите! Най-вероятно наистина няма нищо общо с магнитите на кейса. Междувременно се разтърсих в Интернет и разбрах, че има доста ползватели на iPad с подобен проблем. Рестарт и ресет оправят временно нещата, препоръчва се да се направи наново синхронизация. При мен последното реши проблема-...засега /дано да нямам такива и занапред/. Странното е, че това нещо се случи след като синхронизирах на другия ми компютър, който до момента не бях ползвал за тази цел.

Ето и линк към Apple support discussion с информация по темата-http://discussions.info.apple.com/thread.jspa?threadID=2392277&start=0&tstart=0

Дано да съм бил полезен и ако има някой с подобен проблем нека сподели.

Редактирано от ypechdb
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...