Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Шаблон за по-лесно изрязване на Micro Sim


vasko1987

Recommended Posts

Предполагам, че доста хора във форума вече имат Iphone 4 или iPad. Има доста клипчета в интернет за изрязване на мирко сим. Като цяло изрязването не е нито доста трудно, нито доста лесно. За по несръчните, а и по несигурните това би свършило работа:

http://dox.bg/files/dw?a=aea89d23d9

Има си описание на английски, но за тези, които не разбират ще ги напиша и на български.

ВАЖНО:

1.Задължително принтирате копието 1 към 1- на 100%, формат А4.

Ако сим картата ви не съвпада точно със шаблона, значи не сте принтирали както трябва.

2.Използвате двойно залепящо тиксо или лепило и поставяте сим картата в шаблона.

3.С помоща на линийка, очертавате местата, по които трябва да изрежете сим картата.В случая използвате всички линийки.

4. Накрая изрязвате.

От сайта, който е направил този шаблон има и директен линк с видео качен в youtube.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

p://www.chinabuye...iphone-and-ipod17175.jpg

С тази машинка става за секунда ;))

Редактирано от biser ivanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, верно ли? Пу, аз се мъчих с ножицата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Пиша тук въпреки, че въпроса ми не е много по темата. Ако прецените създайте нова тема.

Препоръчайте ми преходник от нано сим към микро сим и към стандартен сим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш си нано сим от Вивател, в нея има точно такива преходници. Струва 3,90 лв. Сега чух че са спрели да ги продават свободно, но не е проверено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане опарих се аз от изрезка. Сложих я с изрезката в едно BB. Картата се разместила и после на сервиз да е махат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се заклещи в сегашния телефон една изрязана, но благодарение на сервиза всичко е наред. Иначе преходници май има в dice.bg

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ама на dice не вярвам. Само като видях, че продават бяла петица с 50 лв. повече от черната и затворих прозореца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое е странното? И на двете цените са завишени, но така, че да има някакъв баланс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е завишени са, но е време малко да се осъзнаем. Не мисля, че сме чак такива балъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайс.бг вече ме отказват да си купя 2-ри скъп калъф за 5-цата.

- Ами съжеляваме, не може да отворите кутията.

- Fuck off

Как да си купя калъф за 100лв, без да мога да го пипна и погледна, да видя как стои на телефона. Тъпаци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно има завишение на клиенти, които отварят и връщат стоката и после на търговците им е трудно да я продадат без отстъпка.

Око да види, ръка да пипне, а пък после може и от ebay. ;)

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Клиент съм им от самото им начало и винаги е било така. Не ме разбирайте погрешно, харесвам ги и съм доволен, но вече са достатъчно "големи" за да имат по бройка за мостра. Поне за по-скъпите модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалавям, редактирах докато постваше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак това са калъфи. Това е все едно да си купиш обувки без да ти дадат пробваш. В мола в бургас има icenter. Там никога не са ми отказвали да ми покажат или да пробвам какъвто и да било аксесоар.

Всичко е до маркетинг. Ако ти не си цениш клиентите как очакваш да те ценят те?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...