Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

IPhone 3Gs 3.1.3 проблеми при рибуут (забива и се рестартира самичък)


kirlqta

Въпрос

Здравейте

пиша с цялото си уважение към форума и всичките му потребители, с които искам да споделя проблема си, таейки надежда, че някой ще даде помощ и ще хвърли яснота върху моят проблем.

Телефонът ми е Iphone 3GS 3.1.3 . и е фабрично заключен. Джейлбрейкнах го със Спирит след това през Сидия добавих 666repo.ultrasn0w.com инсталирах пакета рестартирах телефона, сложих картата на м-тел и телефона работи безпроблемно цели 2 часа след което започна да губи и намира сим картата когато си пожелае.Изписваше грешки "invalid sim", "no sim installed" след което автоматично пак самичък си я намираше, без да съм я вадил и слагал наново. Това не се случваше постоянно, понякога телефона работеше и по 5-6 часа без проблем, но проблемът все пак се появяваше. Днес сутринта реших да рибуутна, просто ей така. Задържах хоум бутона и тнт. телефона се рестартира и 2 секунди след като зареди и слайдъра за отключване се появи телефонът заби. Рибуутнах отново и отново няколко пъти, но ефект нямаше. Оставих телефона както е "забил",защото дори не мога да го изключа, и забелязах, че през интервал от 5-10 минути сам се рестартира стига до същото място, отново забива и отново се рестартира и тнт.

Когато свържа телефона към компютъра windows и itunes си го разпознават даже синхронизира :) Моля ви помогнете

P.S. Ако съм засегнал някой, моля да бъда извинен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Деинсталирай ultrasn0w и после го инсталирай пак.Може да помогне!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това с преинсталирането няма да помогне. Подмени си картата в съответния оператор, може да е похабена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен като ми зависна така само рестор го оправи и после Set as New, защото при връщането на BackUp-a пак забиваше!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този пост е преместен и за това искам да добавя, че става дума за 3GS ФО iOS 4, няма нищо общо с рибуут(но нали модератора го е преместил и това няма значение)... Проблема е че телефона както си седи и отива на ябълката седи си там после си буутва пак нормално, но преди малко ми се случи да ми върне част от настройките както са фабрични.. Някакво решение ?

Редактирано от o3Mo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Поста е преместен, защото е пряко свързан с това заглавие (виж в кавичките). Не може всеки проблем да бъде съпровождан с отделна тема. Надявам се, че тук също ще намериш отговор на въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Единствено (засега) решение - рестор. Сложих 4.0 на телефона на шефа ми. Същите проблеми през ден, както са при вас. Очевидно е че 4.0 е недоизпипано дръвче - никога досега не е имало толкова оплаквания от проблеми при нова ОС. Яка консумация на батерия и постоянни сривове - и двата телефона първоначално бяха без джейл - 3Г и 3ГС. Нямам думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моя бачкаше около седмица на 4.0 и нямах никакви грижи!

Една всъщност- без джейл :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лошото е, че опитах да си сваля SHSH файловете с umbrella и може да ги запише само за 4,0 и 4,0,1 на 3.1.3 и по-долните версии не иска (CYDIA DOES NOT HAVE YOUR SHSH FOR iPhone3GS 3.1.3 (7E18) THERE IS NO WAY FOR YOU TO GET THEM. SORRY. YOU ARE JUST TOO LATE.) а не мога да си спомня дали бяха качени на сървъра на сидия даже не знам как да го проверя. Чудя се дали ако ъпдейтна до 4.0 (тъй като вече съм ги записал за тази версия) ще ми реши проблема и ще мога да джейлбрайкна и отключа, за да може да се ползва тоя телефон в крайна сметка :( Ако ми кажете пък как мога да проверя тия файлове дали ги има на сървъра на сидия, ще съм ви още по-благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
CYDIA DOES NOT HAVE YOUR SHSH FOR iPhone3GS 3.1.3 (7E18) THERE IS NO WAY FOR YOU TO GET THEM. SORRY. YOU ARE JUST TOO LATE.

Ъмбрелата ти е дала отговора, съжалявам. Чакаш джейлбрейк за 4.0/4.01.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...