Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhonetic 2.2.1


Гост

Recommended Posts

iPhonetic е софтуер, който ще кирилизира вашия iPhone/iPod Touch напълно по ваш вкус. Във версия 2.2.1 се поддържат фърмуер 2.2 и 2.2.1 на устройствата. Функциите, които iPhonetic предлага са следните:

  • Българско меню - пълен превод на всички системни програми и менюта[/*:m:wbtp0yp8]
  • Логотипи и настройки на трите основни мобилни оператора в България[/*:m:wbtp0yp8]
  • Търсене в контактите на кирилица[/*:m:wbtp0yp8]
  • Българска фонетична и БДС клавиатура[/*:m:wbtp0yp8]
  • Шрифт DejaVu - по-компактен и красив шрифт, чрез който кирилизираният телефон изглежда много по-добре[/*:m:wbtp0yp8]
  • Разпознаване на номерата[/*:m:wbtp0yp8]
  • Форматиране на номерата[/*:m:wbtp0yp8]
  • Премахва Call Forwarding Active съобщението при набиране[/*:m:wbtp0yp8]

За да инсталирате iPhonetic на вашето устройство, трябва първо да му е направен jailbreak и да има сложена Cydia. След това отваряте Cydia, избирате Manage -> Sources -> Edit -> Add и въвеждате следния адрес - http://www.vsavov.com/iphone/. Ако преди това сте имали инсталирана стара версия на iPhonetic, първо влезте в нея, върнете всички опции на Стандартно, махнете я и тогава сложете новата версия.

Ако сте си слагали някакъв пакет от Cydia, който премахва Call Forwarding Active съобщението, най-вероятно е да ви даде грешка и да не можете да сложите пакета. Това се оправя като премахнете пакета за Call Forwarding Active и след това сложите iPhonetic.

Пакета се разпространява безплатно. Ако искате да дарите, използвайте бутона Donate в края на страницата на iPhonetic!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Grievous

    6

  • Raptole

    5

  • mupo

    4

  • Adamov

    3

Топ автори в тази тема

Нещо не ми се получава резултат :)

Излиза ми иконката на 2-рата страница като изтегля, след като съм добавил сорса, ама като си избера да ми сложи логотип, да ми сложи бг меню, руска клавиатура - всичко това не го прави :)

Незнам защо :(

едит: по време на инсталацията ми изписа, че ми свършва дисковото пространство, трябвало да изтрия малко снимки(или музика) и видео :)

вече не помня точно какво

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като му дадеш "Приложи" от програмата, после отиваш ли да си ги пуснеш (клавиатурата/езика) от Settings.app?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като му дадеш "Приложи" от програмата, после отиваш ли да си ги пуснеш (клавиатурата/езика) от Settings.app?

хаха ... голяма съм шушумига значи :(

хаха ... мерси много :)

ама логотипа още не е оправен, нито пък клавиатурата(за писане на БГ) :)

ако е от това, че iTunes ме пита веднъж дали да ъпдейтне, че имало нови настройки на оператора и аз му разреших, то тогава какво да правя сега?

Понеже може да е от него :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За логото ако искаш разгледай: Смяна на името на оператора с лого по избор.

За клавиатурата мисля, че ти бъркаш нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееех че мързел значи :)

Така да не ми се прави сега това ръчното с логото :)

А иначе за клавиатурата и на мен ми се иска да бъркам, но неще :(

ще ровя още и ще търся :)

иначе ако се сетите нещо пишете ;)

сори

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, дори след рестарт не иска, това е третия път, който сега избирам да се слага логотип, слагам после приложи, после рестарт и пак не :)

едит: оправих клавиатурата, сега само логото остана :)

@ Марианке, права си, от мене е :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Руска сложих и тръгна, иначе от менюто Сетингс няма БДС, нито Фонетична всякакви езици, Руски също, него го намерих и го сложих, иначе направих го вече с програмката, изтеглих я наново и пак наново всичко и пак неще :)

Явно е заради iTunes, Понеже ме пита веднъж дали искам да си ъпдейтна настройките на оператора на телефона, че имало нови и заради това :)

незнам и аз вече :(

иначе ме е много яд за това проклето лого, утре(т.е. днес но сутринта към 9) ще го слагам :) ако не стане тази вечер

А клавиатурата незнам какво ще я правя, абе стана манджа с грозде ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

The host is unreachable ... за съжаление това ми дава. Има ли проблем с хоста или проблема да го търся в мен :?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Провери дали слагаш последната наклонена черта при въвеждането на сорса в Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и без нея, никога не съм я слагал и всичко е ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали слагаш последната наклонена черта при въвеждането на сорса в Cydia.

Пробвах по всякакъв начин - когато добавя сорса и след това започна да търся Iphonetic въобще не ми я намира програмата незнам защо така!? В Internet Explore когато въведа адреса ми изписва следното:

The website declined to show this webpage

HTTP 403

Most likely causes:

•This website requires you to log in.

What you can try:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я пробвай да добавиш соурса който е http://www.vsavov.com/iphone и след това не натискай search а самият соурс и изчакай да видиш какво ще даде.

п.п. това от днес следобед. Правих един телефон и се добавя без проблеми.

j5h2jk.png2i7mlo2.png2e4iu4x.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не забравяй да натиснеш "Приложи, Ок".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...