Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Nano Pad за iPhone


The Shaman

Recommended Posts

nanopad-1.jpg

Няма нужда от много обяснения, просто вижте сайта и видеото по-долу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е доста интересно. Като гледам как го мият с вода, предполагам, че е с плътно покритие от микро ведузи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да на истина е много интересно . Някой има ли представа от къде мога да си закупя този аксесоар от България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива падове има от поне година. Един приятел има такъв в колата - полезен е и си върши работата. :)

Линк за този, който съм тествал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във Aukro е пълно с такива... гледах и преди време мислех да си купя за в колата но се разколебах. Някакси не ми вдъхва доверие телефона ми да си седи свободно из таблото без да го държи нещо :) Гледах ги преди по 11лв май бяха, сега нз как са :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го взех от Шел това Gecko и съм много доволен. В момента ми е отгоре на таблото и единственият минус е, че през деня яко напича слънцето, следователно супер много се нагрява телефонът. Иначе в началото го пробвах и на отвесната част на таблото - щом държи и на павета... :) И като се зацапа - с топла вода се измива (аз го правя с мокри кърпички) и е като ново!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...