Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

546742_374932402579564_276320914_n.jpg Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива бабички са за похвала и уважение, макар да съм сигурен(точно в случая), че някое внуче, олигофренче я е навило за фото сесията. Иначе и снимката я има в темата поне още 2, 3 пъти. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредния NFS шампион-карач :smile:

Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нашенец отишъл на гурбет в Африка и там хванал някаква странна болест, от която пикаел като лейка. Отишъл на доктор:

- О, това е неизлечима африканска болест, но ще ви дам адреса на един мой приятел флейтист...

- ???

- Той ще ви покаже как да запушвате дупките, така че да не се опикавате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проверете, дали случайно не сте селска пръчка!

Селската пръчка е ендемичен вид за българското общество. Словосъчетанието отдавна е устойчив конструкт, който хвърчи от уста на уста и с който се отбелязват определен тип момиченца и женички. Докъде обаче се простира понятийната рамка на "селска пръчка". Кои са основните белези на този интересен и обсъждан социален вид, който така ясно го дискриминират от останалата фауна на родната джунгла с етикет БеГе общество.

В самото начало не мога да пропусна интересния факт, че представителите на селските пръчки са изключително и само от женски пол. Предполага се, че за да осигурят продължение на вида, селските пръчки използват поредица от заучени посредством телевизионните предавания ритуали, водещи до сношение с мъжки от друг вид на българската фауна. Въпросните сношения очевидно в голямата си степен се осъществяват без предпазни средства и водят до продължение на вида селска пръчка.

На чисто биологична основа селските пръчки до голяма степен притежават първичните и вторични белези на нормалните хомо сапиенс индивиди. Видът селска пръчка обаче се дистанцира от своите биологични братовчеди благодарение на редица външни и поведенчески черти.

На първо място като стабилна характеристика се очертават леопардовите щампи, т.е. дрехи и аксесоари, носещи характерната за леопардите окраска. Оказва се обаче, че селските пръчки козината си менят, но нрава не. С други думи техните одежди могат да бъдат и в други екзотични животински принтове като зеброво, тигрово и жирафово. Допуска се и наличието на друг тип щампи, сходни с животински окраски, за които аз не съм чувал или не успявам да разпозная с невъоръжено око на улицата.

Друг отявлен външен белег на селската пръчка е т.нар. физиономия "пилешко дупе" или duckface (от англ. - патешка мутра). Изглежда въпросното лицево изражение е естествено за този причудлив вид. В над 98% от направените фотографии на селски пръчки този белег е наличен и изключително ясно изразен. Предполага се, че останалите 2% от наблюдаваните селски пръчки са млади и неуверени представителки на вида, които като защитна реакция спрямо социалните хищници известни като "хейтъри", емулират друго лицево изражение, заучено посредством наблюдение на представителките на вида хомо сапиенс. Въпросната защитна реакция изчезва веднага след намесата на социокултурните фактори, които развиват в селските пръчки сляпа резистентност към нападките на хейтърите.

С това се изчерпват външните белези, които отличават селската пръчка от обикновените хора. Представителите на този вид обаче демонстрират и набор от чисто поведенчески черти, които да направят границата между тях и класическия хомо сапиенс отличителна.

Основна тенденция в поведението на селските пръчки е проявата на вербална агресия, която е както средство за защита спрямо нападките на хейтърите, така и инструмент за атака срещу същите. Всички доводи против съществуването на вида и всички критики върху социалното му поведение срещат неразбиращото равнодушие на селската пръчка, която реагира с тирада от обиди и нападки, насочена към хейтъра. В случай, че селската пръчка пък иска да затвърди своя статут във вида, тя задължително проявява вербална агресия спрямо предварително избрана жертва, независимо дали последната е обикновен човек, хейтър или друг вид от социума.

Ако обаче селската пръчка срещне силен и трудно победим съперник, тя търси помощ от други представители на вида. Чрез ясна система от сигнали, съдържащи много "Муце", "Скъпичка", "Любима" и т.н. застрашената селска пръчка успява да събере около себе си още поне 2-3 себеподобни и с обединени усилия да се опълчат на иначе костеливия социален хищник.

Към отличителна тенденция селските пръчки са склонни и в музикалните си предпочитания спрямо останалите видове. Очевидно поради ограничен интелектуален капацитет, селската пръчка набляга на елементарни стилове като чалга, поп-фолк, комерсиална поп и денс музика.

Последният фактор, който отделя селските пръчки като друг вид в рамките на българското общество, е поведението на останалите видове спрямо този, което се изразява в отявлена неприязън, омраза и чести нападки с цел заличаването или поне ограничаването на разрастването на вида селска пръчка.

До момента не е открит метод, по който видът да бъде премахнат, а и самата селска пръчка изглежда необходима за поддържане на биологичното разнообразие в рамките на родния социум. Въпреки усилията на естествения враг - хейтъра, нито една от двете популации не взема превес в сблъсъка помежду им, което пък на свой ред поддържа до голяма степен видовия баланс.

Препоръчително е при сблъсък с представител на вида селска пръчка да се избягва вербален и интимен контакт, а физическият да бъде ограничен до естествена самоотбрана с бухалка или мачете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж и Мечо да е прекаран!

Прасчо и Мечо вечерят. В чинията остават две кюфтета - едното цариградско, другото - болярско. Прасчо забожда по-голямото, болярското, и го лапва. Мечо недоволства - "Аз ако бях, щях да взема малкото". Прасчо отговаря - "Ми ето ти го малкото кюфте, защо бучиш".

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трима негри се надлъгвали кой е по черен. Първият казал:

- Аз като работя, черна пот тече от мене.

Вторият казал:

- А аз като се порежа, черна кръв тече от мене.

А третият казал:

- Ха, това нищо не е, аз пък като пръдна и излизат сажди.

==========================================================

Влиза шефа в офиса, води трима чужденци и казва на секретарката:

- Миме, направи кафета за тия тримата педераси!

Глас от групичката:

- Двама педераси, аз съм преводача…

427459_4053146540402_1816895421_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Катаджия спира кола за проверка. Поглежда в колата. Вижда, че всички са поставили предпазните си колани и процежда през зъби: - Ей-й-й, за пет лева ще се издушите, бе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от Men.bg

За 2 лв. получаваш: тетрадка с чалгатропка на корицата, диск на същата + учебно помагало! Само сега, промоция!

снимка: Е. Косева

(Да, сериозни сме. До там стигнахме.)

523508_10151371063024008_433728405_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

603561_478822472136860_2047533088_n.jpg

422354_349392095145409_1917649120_n.jpg

530913_255367134582877_449673001_n.jpg

408251_255745171211740_1939882960_n.jpg

523076_255644101221847_2002050982_n.jpg

За съжаление последното е адски вярно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от Men.bg

::(( Повечко патрони в пълнителя си трябват за тия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Корпоративен урок:

Мъж влиза под душа, докато съпругата му точно привършва със своя, когато на външната врата се позвънява. Жената набързо увива една кърпа около себе си и тича да отвори. Отвън стои Боб - съседът. Преди да е казала и една дума, той предлага:

- Ще ти дам 800 $ ако свалиш тази кърпа!

След като помислила за момент, жената свалила кърпата и застанала гола пред Боб.

Секунди по-късно т

ой й връчил 800 $ и си тръгнал. Жената се загърнала отново и се върнала в банята.

- Кой беше? - попитал съпругът й.

- Боб ... съседът - отговорила тя.

- Чудесно! - казал мъжът - Спомена ли нещо за 800-те долара, които ми дължи?

Бизнес поука:

Ако навреме споделите с акционерите си важна информация, отнасяща се до кредит и риск, бихте могли да избегнете изобличаване.

*********************************************************************************************

Корпоративен урок 2:

Свещеник предложил на монахиня да я откара до манастира. В един момент, тя скръстила крака, така че единият й крак се оголил. Отецът едва не катастрофирал. След като овладял колата, той леко прокарал ръката си по крака й.

- Отче, припомнете си Псалм 129 - казала монахинята.

Свещеникът отдръпнал ръката си. Но малко по-късно, докато сменял скорости, той отново поставил ръката си върху крака й.

- Отче, припомнете си Псалм 129 - казала монахинята отново.

- Прости плътската ми слабост, сестро! - извинил се отецът.

След като пристигнали в манастира, монахинята се прибрала. Свещеникът бързо изтичал в църквата за да погледне Псалм 129. Същият гласял: "Давай напред и търси, нагоре ще откриеш благоденствие".

Бизнес поука:

Ако не сте добре информирани в професията си, рискувате да пропуснете чудесни възможности.

524379_10151010546711606_1374867507_n.jpg

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...