Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Smashing iPhone 3GS +пироефекти

За малко в агония телефона да вземе и да отмъсти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пепо, на тоя са му шитнали ментак и като е пипнал тъчскриѝна, баси, много ядосан е :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един от ''най-смислените'' сайтове :biggrin:

http://www.isstevejobsdead.com/

http://www.thingsididlastnight.com/

http://isitchristmas.com/

http://www.sometimesredsometimesblue.com/

Редактирано от Blurry
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съобщение на книжарница в Скопие: ”Поради изчерпване, желаещите могат да получат Историята на Република Македония чрез СМС".

:bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Защо Господ е дал на жената два броя устни?

- Първите - да говори глупости, а вторите - за да й прощават за наговорените глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Българин подобри световния рекорд по хвърляне на диск. Диска е бил на Веселин Маринов ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.... Добавете и факта, че имаме и съфорумници (приятели) македонци и...

...и Шопи, и Добруджанци и Майни. :tease3:

Но това е друта тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Windows :D :D :D :D :D

Три дена храбро инсталирах

Трих, слагах, регистрирах.

Не тръгваш и не тръгваш сам,

показваш само син екран.

Първо ми съсипваш FAT,

преминавам през Format,

но не стига таз беля,

нов дял трябва да ти заделя.

Хоп, пак не се получи

работата се закучи,

драйвер някакъв незнаен,

искаш в цикъл най-безкраен.

С Wizardа отново споря,

но не мога да го сборя.

Нямам Plug And Play модем,

разбери го бе кретен.

Изнервям се, та чак треперя,

CDто искам да намеря,

та да тръгнеш най подир,

а не под DOS да пиша Dir.

Уж тръгна, пуснах Service Pack,

О, не – ще инстарирам пак.

Най-после посред нощ,

използвах софтуера лош.

На сутринта от шлаката изрових,

процесор спечен и пророних:

Да бе мирно си седяло,

не би от Setup умряло.

Редактирано от mishocs
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бай Иван бил един обикновен работник в една голяма българска фирма. Един ден във фирмата, в която работил щял да дойде премиера на проверка, за да види как върви работата. Шефа наредил, че всички служители да си вършат работата, така, както всеки ден. В деня на проверката, колата на премиера спряла, слязъл от колата и когато видял бай Иван да разтоварва кашони, се развикал:

- Бай Иване! Бай Иване! Приятелю! - и се прегърнал с бай Иван. Шефа на фирмата погледнал учудено, но си замълчал.

Срещата с премиера минала. След известно време САЩ сключила договор с българската фирма и президента на САЩ щял да дойде на посещение във фирмата. Шефът на фирмата пак казал, че служителите трябва да си вършат работата, все едно нямало никого на посещение. Започнали да кръжат хеликоптери над покрива на фирмата, от тях накацали по стрехите снайперисти, пристигнали 20 коли, от които излезли мъже с автомати... охрана голяма. Най- накрая пред входа на фирмата спрял брониран джип и от него изкочил президента на САЩ. Разбутал охрана и взел да вика:

- Bai Ivane! Bai Ivane! Where are you my friend? - и той взел да прегръща бай Иван и да го разцелува, който този път бил целия плувнал в пот и паяжини. На тази случка, шефа на фирмата казал само: "Ааааа..", но останалите си мисли запазил за себе си.

Минала и срещата с президента на САЩ. След 2 години, на Великден, шефа на фирмата решил да отиде до Рим за Великден, заради Великденската проповед на папата. Решил да вземе със себе си и бай Иван, който вече 26 години, неуморно и покорно си пренасял кашони, та решил да направи подарък на подчинения си. Отишли в Рим, папата почнал проповедта и по едно време се чуло:

- Бай Иване, бай Иване, разбрах, че си тук. Моля те, ела тук при мен.

Погледнал бай Иван шефа си, а той с опулени очи само му направил жест да ходи.

Свършила проповедта, бай Иван си поговорил с папата и тръгнал да търси шефа си. Отишъл и видял тълпа хора около началника му, който бил припаднал. Когато дошъл в съзнание, бай Иван отишъл при шефа си и го попитал какво станало.

- Виж сега, бай Иване. От 26 години ти пренасяш в моята фирма кашони. Когато дойде премиера и взе да те прегръща... приех го. Когато дойде президента на САЩ и взе да те прегръща и целува... добре, приех го. Но, когато отиде при папата и един китайски турист ме попита "Кой е онзи човек до бай Иван"... е тогава не издържах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Решил папата да се поразходи из Рим. И понеже искал да бъде малко по-инкогнито решил да вземе такси. Речено-сторено. Качил се той на таксито и тръгнали. Обаче то Рим голям град - задръствания, светофари - таксито едва пълзи. По едно време папата започнал да се изнервя и се навел към шофьора:

- Карайте малко по-бързо, ако обичате.

- Как ли не - отвърнал шофьора - не виждаш ли, че е пълно с карабинери? Ще дам малко газ, ще ми вземат книжката и оставам без работа.

- Добре - казал папата ядосан - сядай отзад, аз ще карам! Да видим кой карабинер ще се заяде с мене.

Качил се папата отпред и подкарал таксито. По едно време обаче ги спира карабинер. Поглежда през прозореца на таксито и... ХЛЪЦ! Вижда че работата е дебела. И какво да прави, какво да прави - вади GSM-a и звъни на шефа.

- Абе, шефе, спрях тук един за превишена скорост, ама той е важна клечка. Какво да правя - да го глобявам ли?

- Хиляда пъти съм ти казал - отговаря му шефа - спреш ли някой, не ме интересува колко е важен, глобяваш го и точка.

- Абе, шефе... абе тоя е наистина много важен бе ....

- Е, важен, важен - казал шефа - да не би да е по важен от мене, бе?

- Ами, шефе.... как да ти кажа.... по-важен е....

- Е, добре - казал шефа - по-важен от мене. Ама тия разпоредби да не съм ги измислил аз? Като е по-важен от мене, да не е по-важен и от кмета, бе, а?!?

- Ами шефе... по-важен е.

- Ей, слушай - стреснал се шефа - това да не би да е нещо... ПРЕЗИДЕНТА, а?

- Не бе, шефе... още по-важен е!

- Е, ДОБРЕ ДЕ, КОЙ Е ТОЯ !?!?

- Не зная, шефе, АМА ПАПАТА МУ Е ШОФЬОР...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така се получава,ако решиш да му сложиш нещо различно от OSX :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...