Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

zToggle


BANNN

Recommended Posts

2afd2174cd4c963f.png

zToggle е ново безплатно приложение от репото на BigBoss достъпно в Cydia, само за iPhone 3G IOS 4x. Приложението, което позволява да изключите или активирате Multitasking или Wallpaper без да е необходимо да използвате Redsn0w и PwnageTool отново. Не е необходимо и ръчно да променяте файла N82.plist.

Всичко става много лесно с zToggle .

0f599fbf3f839c65.pngbc90cec4f512439e.png63e2aaf5bc5e267a.pngdd312ddfed93934d.png

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

По-късно като се прибера ще дам линк към файла ако не го направи друг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

След инсталиране лок скрийна ми стана черен и не мога да го променя. Махнах програмата, но проблема си остана. В сетигс ми показва, че имам сетната картинка, но си остава черен. Някави предложения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай я пак, изключи опциите и тогава я деинсталирай, но преди това си задай свои тапети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След инсталиране лок скрийна ми стана черен и не мога да го променя. Махнах програмата, но проблема си остана. В сетигс ми показва, че имам сетната картинка, но си остава черен. Някави предложения?

Надявам се слагаш версия 3.0 на приложението, тъй като в предните две версии iPhone 3GS не се поддържа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм те разбрал правилно след като я инсталиран пак, сложих на off background и multitasking но сега въобще нямам тапет, като е на On поне имам на хоум скрийна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я отиди в /private/var/mobile/Library и изтрий LockBackground.jpg да видим к'во ще стане :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато правех всички тези техники телефона се зареждаше в компа. След като му дръпнах кабела всичко се оправи - имам тапет на лок скрийна.

П.П. Чак сега се усетих, че като се зарежда телефона от пред е батерията на черен фон. Много съм.... :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:lol::rolleyes::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Пази се, човече, малцина са като теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

А няма ли такава програма или адон,които да затварят отворените приложения с хоум бутона или чрез някой от начините,които предлага Activator.Тоест например:еднократно натискане на хоум бутона-излизане в бекграунд режим,два пъти натискане-затваряне на отвореното приложение.Става въпрос да се използва вградения мултитаскинг,а не този който предлагат Backgrounder,Proswicher и прочее

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер.Благодаря ти.Сега ще го пробвам

P.S.Пробвах програмката и е много добра.Точно това е което искам.Има само едно дразнещо нещо.При всяко затваряне на приложение с нея се появява един информиращ надпис "Removed Background" Има ли начин това да се махне и да не се показва?

Редактирано от kokobrise
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Младежи /и девойки :biggrin: /, това работи ли ви на 4.3.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

според мен не на 4,2,1 не работи коректно пример отваряш приложения в началото налична 366 мв памет като затваряш приложенията с HOME-а паметта остава 288 мв от което си правя извода, че просто не се виждат отворените приложения.

Редактирано от zera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...