Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SendPDUClass0


BANNN

Recommended Posts

sendpduclass0_0.1.4_iphoneos-arm.deb

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Това ще ви позволи лесно да изпратите SMS FlashSMS. FlashSMS е съобщение, което изпращате до получателя (като конвенционален SMS), освен че не се съхранява в паметта на телефона, той се показва директно на вашия iPhone и е анонимен! Можете също да го инсталирате от Cydia като добавите този соурс: http://cydia.frenchiphone.com

y.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уникална е програмката.Работи перфектно,но става само от един айфон на друг да се пращат смс-и

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля неговори преди да си пробвал... пратих не само на iPhone.... пращах и на китайски телефончета и на нокиики и всичко си работи... и от 6 телефона само 1 неможа да получи SMS-а...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,наистина става,но на няколко HTC-та не се получи.Много ме радва.Някой знае ли на какъв принцип работи тази програмка и дали се таксуват смс-ите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Аз си инсталирах това работи, само добавяш ! преди текста и става флаш примерно !Здравей. Праща на всичко :naughty3:

Редактирано от direct3d
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото. Изглежда яко.Сега ще го пробвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни по-подробно за тази програмка? Пиша номера и давам сенд , горното не го променям, а остава 33 ? На какъв принцип работи , казвате, че е анонимно, но отново излзиа номера? Как се таксува ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Хмм или аз не правя нещо... Нали това 33 горе не го променям и пиша номера с +359 примерно, обаче ми изписва едно "SMS Sent over iPhone modem!" и мах нищо не се получава ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

даваш това 33-> да стане 359 и пишеш номера +358889123456 примерно Или избираш от телефонния указател

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...