Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Новия Spirit за Jailbreak на всички iDiveces (вкл. iPhone 4) е отменен!!!


alessandros

Recommended Posts

a45e0fc4c9299cd2.jpg

Тази новина ще донесе много разочарование за много от вас, но за сега се отменя пускането на инструмента . Беше оповестено, че Jailbreak за iPhone 4, 3GS, iPad и iPod touch 3G ще бъдe освободен този уикенд, но членовете на iPhone Dev-Team и MuscleNerd потвърдиха, за това леко забавяне, което се е наложило заради някои от важните приложения на iPhone 4 като FaceTime, които имат проблеми след Jailbreak-а. Както MuscleNerd каза:

няма смисъл в реализацията на един недообмислен Jailbreak инструмент, който причинява проблеми за крайните потребители.

Някои от тези въпроси също бяха споменати от Saurik в последното си интервю. Да се надяваме, че всички тези въпроси ще намерят своите отговори така, че ние да имаме най-накрая работещ инструмент за Jailbreak (и отключване) за iPhone 4, iPhone 3GS (новия bootrom), IPAD на IOS 3.2.1 и IPod Touch 3G / 2G (MC модели).Ще чакаме и ще видим.

Всички новости относно тази новина/ дата на пускане/, а и самият инструмент за Jailbreak ще бъде публикувано в b2ca82fb607efaf6.png

Редактирано от alessandros
  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spirit Jailbreak For iPhone/iPod/iPad on iOS 4 will release on [sunday or earlier] :pray:

It's Sunday the Funday :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде не остана умирам от нетърпение.Браво на момчетата от Dev-Team дано да излезне по скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше интервю по Ustream.tv към 5:00ч тази сутрин на Dev-Team и потвърдиха че утре със сигурност излиза джейла.Казаха че бил готов и само оставали да го тестват.Comex каза че може и още тази вечер да го пуснат.Айде със здраве.Не остана колеги :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично няма да спя, ще го чакам цяла нощ, няма и да излизам, а кви оферти ще пропусна, па пустия мерак ме убива да го джейлан най накрая

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично няма да спя, ще го чакам цяла нощ, няма и да излизам, а кви оферти ще пропусна, па пустия мерак ме убива да го джейлан най накрая

И аз съм с тебе братле ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би по-късно... Незнам цял свят е в очакване... Постоянно гледам дали няма някаква информация и ако има веднага ще я постна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отивайте да се наспите, цяла нощ сте чакали.:tooth: Това, че са започнали първите тестове не означава, че ще бъде пуснат днес или утре. Не виждам какво толкова ще ви стане и ще пропуснете ако разберете с няколко часа по-късно за излезлия jailbreak. Друг е въпроса, че при първата версия на Spirit след използването му имаше неприятен ефект състоящ се в изтриване на снимките в телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз мисля също като тебе.По-добре е да се изчака малко повечко защото пак може да има неприятни странични ефекти.

Редактирано от Grievous
Цитати, цитати!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз излезе ли, директно джасам. Всички си имаме бекъпи, джейл си нямаме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Геохот е написал, че Саурик е изпратил на Комекс буутстрап-а. Сега предполагам, че всичко зависи от часовата разлика и ще излезе тази вечер (Българско време)! Поне така си мисля...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Геохот е написал, че Саурик е изпратил на Комекс буутстрап-а. Сега предполагам, че всичко зависи от часовата разлика и ще излезе тази вечер (Българско време)! Поне така си мисля...

Да.И аз така мисля.Само незнам колко е часовата разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На отделен пост ли трябва да ти кажа да се спреш с тези цитати!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...