Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

vLoud


NoGood

Въпрос

Незнам дали темата е за тук и ако не е, моля преместете я :lol:

Писнало ли ви е iPhone-а Ви да звъни тихо със създанения от Вас Ringtone? Е, има алтернатива за това- vLoud. vLoud е сайт,който усилва избрания от Вас Ringtone (или песен).Ъплоудвате желаното,сайта автоматично го преработва,чеквате Loudest и сваляте.Сами ще разберете ,че разликата е огромна! :razz:

EDIT: Забравих да спомена ,че форматът на файла трябва да е .MP3

nJoy

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Хареса ми сайта , но с увеличаването на звука само на песни , които са mp3 нещо ме усъмни . Обаче пробвах да засиля една песничка , направих я на ринг и си остана увеличена ;) Мерси много за инфото :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно това е системата на сайта.Рингтончето минава оттам във формат .MP3,сваляш си го,правиш го .M4R и пак си свири по-силно от преди.... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има една програмка за windows, казва се MP3Gain. Аз си я ползвам от мнооооого време.

Зареждам си всички мр3-ки, казвам й колко силни искам да са и тя ми ги прави по-силни или по-слаби.

Друг полезен ефект е, че ми прави всички песни в плейлиста да звучат с еднаква сила. Няма вече усилване или намаляване на плейъра, щото тая била силна, а оная не. Изравнява ги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А има една програмка iTunes, в която можете да правите абсолютно същото. Преди да качите песента в устройството давате десен бутон/get info и усилвате звука колкото ви хареса. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Правилно. Има я тази опция, която между другото важи и за филмите.

Само че, ако става дума за мп3-ки, на мен ми е по-удобна MP3Gain. Не бих седнал да цъкам get info на 2000+ песни една по една :biggrin:

Но за рингтон съм съгласен че iTunes си е напълно достатъчна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...