Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да слушаме свалена музика от Iphone?


eek

Recommended Posts

здравейте имам един въпрос

как мога да слушам от самия телефон песни като използвам плеъра на телефона

бях прочел в една тема за един плеър при който се прави "shortcut"

може ли да се направи същото с плеъра на телефона и

само със мак ли може да се направи "shortcut"

или да ги местя с ifile

аз съм с 2г 2.2.1 фирм

мерси ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да слушаш песни от плеъра на телефона (iPod.app) трябва преди това да си си качил песни на телефона чрез iTunes и след това си ги пускаш.

С iPod.app няма как да слушаш песни ако не са на телефона ти и ако не са качени чрез iTunes в телефона!

Един от плеърите с който можеш да слушаш песни които не са качени чрез iTunes т.е. качил си песните ръчно в /var/mobile/Library/Downloads/ е dTunes.

С iFile също може да се слуша музика и да се правят shortcut-и, макар че не ти разбрах идеята с тия shortcut-и. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това с shortcut-овете беше от един плеър

pwnpleyr или нещо подобно там там писахте че става затва се зачудих има ли как да стане и тук

но като цяло се чудих как да си плейвъм песните които туко що съм свалил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как си си ги качил песните - ръчно , с iTunes или си ги свалял от нета дирекно от телефона . За рично и от iTunes mupo ти обясни , а ако си ги свалял от нета през телефона би трябвало това да е станало посредством програма и би трябвало да можеш да си ги слушаш от нея .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С MewSeek Pro могат да се внедряват свалени песни в iPod.app, но беше бъгав, а и новата версия май не беше кракната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

взимаш един кабел,слагаш го в телепфона и после в твто или уредбата....

слушаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

А има ли някакъв начин да си сваля от тела клиповете които сам свалил чрез "mxtube"или поне мога ли да ги прехварля някаде другаде във тела.Предварително благодаря :(:smile::biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, не, не разбирам защо някои хора чакат всичко наготово и дори не си правят труда да потърсят и почетат малко! :twisted:

zzemy, това се отнася за теб, явно не си прочел нито една от важните теми, ако обичаш, поиграй си малко с търсачката и се просвети малко що е то файлова система, програмки, с които да достъпвш същата, и тогава няма да задаваш въпроси, по които тук вече са изписвани 98634659716537654376 мнения.

Между другото, ако не си се запознал с правилата, които си декларирал, че се задължаваш да спазваш при регистрацията си – подобно поведение грубо ги нарушава, затова – ето и още един съвет, който не е зле да приемеш и като лично неофициално предупрждение:

Светкавично изчети внимателно правилата на форума, моля!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...