Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple стартира iPhone 4 Case Program


adept

Recommended Posts

Apple пак замазват гафа с новия iPhone 4, но все пак е нещо :)

Ако сте си поръчали iPhone 4 преди 30 Септември, можете да поръчате iPhone 4 Bumper или Case на друг производител от Apple БЕЗПЛАТНО

Трябва да направите следните стъпки:

1. Свалете iPhone 4 Case Program от App Store.

2. Стартирайте програмат от телефона си и влезте с iTunes Store акаунта си или с Apple ID.

3. Изберете си Bumper или Сase.

* Ако вече сте си купили такъв, то Apple ще ви възстанови сумата по покупката + таксите и пощенските разходи

post-12-002444800 1285260559_thumb.jpg

повече инфо: Apple

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, но така никой не се намери да драсне някой ред :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И някой вече си получиха Bumper-рите :)

Някой ако му трябва помощ, да пише на лична. За съжаление БГ не е в списъка на програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То смее ли някой дума да отвори за iPhone 4 вече след патакламата от спорове и заключени безкрайни теми :)

Моя бърмпер пристига утре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

prasko, какво ти пречи да дадеш информация тук, а трябва да те търсят заинтересованите на лично и да чакат да им отговориш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@mupo мисля че е ясно как става, но адреса за пращане не може да е в БГ.

Т.е. мога да дам моя, но не мисля че е редно да го поствам тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да спама, но трабва да отговоря.

Личен адрес мисля, че е лична информация и затова мисля, че не е редно да се поства тук, а той е нужен. Затова бих го пратил на нуждаещите се на лична.

А пари за тази услуга нямам намерения да искам. Разбира се да пратя Кейса до БГ няма да е за моя сметка! Пращането не мисля, че ще е повече от 2 до 4 EUR. Всеки ден съм в пощата, така че мога да постна точната цена още утре.

П.С.

Още в първия пост е описано как става поръчката. Програмата е за хамериканци. Стъпка едно - избираш си кейс, стъпка две даваш адрес за доставка. Понеже БГ не фигурира предлагам помощ.

Програмата може да е свалите от американския АппСтор.

За тези който са си купили Кейс от онлай Стор-а, Айпъл отдавна върнаха парите автоматично. За тези който са си купили Кейс от магазин (независимо как са платили) , с фактурата на място в някой магазин на Айпъл връщат сумата. Посленото не съм го пробвал и не мога да дам повече инфо.

Edit:

Вчера получих още един от поръчаните кейсове. Бях решил да разнообраза малко и поръчах кейс на Грифин.

Да сподела - Бъмпара ми харесва много повече от кейса на Грифин. Т.е. ако някой си поръчва безплатен кейс, да не се двоуми. Да поръчва Бъмпар!

Edit:

Доставката излиза 6 EUR

Редактирано от prasko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...