Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Mac OS Snow Leopard on Dell Inspiron 11z


walker007

Recommended Posts

Колеги, моля за помощ. Нов съм в този раздел и ми е много трудно.

http://inspiron.dell.laptopi.notebook.bg/laptop-dell-inspiron-1110-dell00230/specifications/ Ето това е машинката.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам инспирон, за снежния леопард незнам дали ще стане но пробвай с iDeneb 10.5.5 (1.3), трябва да стане. Но с драйверите ще имаш зор - чети тук http://www.insanelymac.com/forum/. На мойто HP мини се отелих докато до направя, по принцип мини-тата трудно стават защото все нещо в тях е странно, не е като по разпространените модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам същият колега и в други форуми да отваря идентична тема, както и много други колеги се опитват да му помогнат с идеите си. За какво му е мнението на толкова много хора, което малко или много си прилича.?!

Един съвет от мен: Вземи и напиши в "Гугъл" какво те интересува и го прочети внимателно. Повярвай ми, той ти е най-добрия приятел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е с писане на теми не става, аз докато направя първия хакинтош се попилях от четене в форумите за 5-6 дена, или поне с писане на нещо конкретно за грешки при инсталация или за кекстове. Така с общи прикаски си далече от истината, ако очакваш баш за твоята конфигурация да ти каже някой как точно става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е проблема, че нито в Google нито никъде не пише дали моя Dell става за Хакинтош... За това питам насам-натам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само не казвай, че не си чувал за този сайт-http://www.insanelymac.com/forum/. И какво се вижда посредата?- вижда се търсачка на Google. Я напиши в нея модела на твоя "Делл". Първото нещо, което направих е да проверя, дали има поддръжка. Но недей очаква някой да прави всичко вместо теб. Не е гот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, колко познато, още си пазя шпиндела с нанизани всички леопарди :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, бре, колега - не разбра ли че имаш да четеш камара материал и те чакат купища експерименти? Шансът някой от нас да го е врътнал и да седне да ти обяснява наготово е нулев.

Аз се мъча като грешен дявол, 6-ти месец :), защото имам лаптоп с едно от най-врътканите дъна - vaio vgn серия. Давам жокер - версията описана в профилът ми, запали от воле, само че не съм догодил видеото на нейтив и уай-фай чипа не ми бачка. Свали си я от TPB и пробвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що се пра'иш на ущипан? :)

Линк към торента

.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...