Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Син екран при звързване на iPhone към компютъра


valkorn

Въпрос

Здравейте на всички от сайта и ФОРУМА! НА ХОРАТА който помагат и с голямо търпение ни четат въпросите и ни отговарят!

А сега и аз съм един от тези където задават въпроси. Да мога да кажа, че преди да пристъпя към тази крачка четох и се ВЪРТЯХ из целия ФОРУМ намерих малко само инфо, но това не бе изчерпателно, а сега към въпроса ми!

инсталирах си Itunes пробвах каква ли не версия,но неможе да ми разпознае телефона т.е. разпознава го до ПЪРВОНАЧАЛНИЯ момент когато го закача на ПС-то и това трае само 15-20сек. от там се рестартва сам СИН екран и до там, след това клинк само като звук и до ТАМ, а да и чак стигнах до преинсталация на компа си, но и това не реши проблема, но аз съм УПОРИТ :( .

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

вградена ми е на лаптопа, а той е acer. възможно ли е тя да е такава ?

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да.

Синия екран излиза когато имаш снимки във Photos.app заснето с телефона. Изтрий снимките и вържи телефона към компютъра и не би трябвало да ти изкарва синия екран.

За съжаление не зная решение на проблема :-/ Мъчих се точно на един лаптоп Acer с този проблем, но така и не успях да го разреша, така че да работи и камерата на лаптопа и да няма проблеми при свързване на iPhone-а със снимки в него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Адсолютно ! Това беше един от първите ми проблеми и се оправи чрез деинсталиране на софтуера за камерата. Друг начин няма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма и да стане... Камерата на Acer е едно дяволско творение, и е проклето до 9–то коляно. И милиард пъти да деинсталираш софта, след минутки пак ще го открие, и ще мъче да се върже.

Единственият начин е хардуеърно откачане на проклетото нещо, иначе ще си играеш със син екран когато и както му скефне на това чудо...

Все пак опитай да махнеш поне временно софта с това – USBDeview (бях го качила в някоя тема тук, пусни търсачката), и докато още не се е усетило злото, пусни iTunes, дано качи епълските драйвъри успешно и бързо, че да закачиш телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря ти Sladichu, но отново нищо не става и ми писна ужасно и ще взема да го сменям телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема е в това, че когато в телефона има снимки направени с него компютъра го разпознава като камера и драйверите на acer (creative) за камерата си пречат с драйверите на apple за телефона. Опитай да деактивираш камерата от Device Manager и й махни драйверите. Разбира се ако не ти е нужна камерата на лаптопа.

Другия вариант е когато имаш снимки направени с телефона да ги прехвърляш на компютъра чрез WinSCP (през Wi-Fi), след това да ги изтриеш от телефона и тогава няма да има проблем като го вържеш към компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

сигурен ли си, че камерата е Creative? Щото и Logitech QuickCam 10 прави същите въртели. Ако е Лоджитек просто update на драйвера на камерата директно от сайта им и си готов.

Ако не е, можеш да опиташ следното:

От Device Manager, избери iPhone (под imaging/Portable Devices) и от там "Update Driver", не му давай "automatically search for a driver", а вместо това му дай ръчно да търси в C:Program FilesCommon FilesAppleMobile Device SupportDrivers и би трябвало да нямаш грижи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
adept, сега като попита и се разрових и наистина камерата на Acer-а с който се занимавах февруари месец беше Logitech, а не Creative (бъркам ги двата щата). Лаптопа беше Acer TravelMate 8200 и тогава обнових драйверите на камерата с най-новите по това време - v. 9.4.0.1120 от 12.03.2008г и ефект нямаше.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ами до колкото знам, проблема с камерите на ЛТ и Туньо е масов и след любезна подкана от Ейпъл, ЛТ си ги фикснаха наскоро (март тази година)

Дори листнаха проблема в FAQ (поне на немската си страница): Windows stürzt beim Synchronisieren eines iPhone ab, wenn QuickCam installiert ist

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

така сега да БЛАГОДАРЯ отнова на всички и с помоща на mupo и малко повече търпение се ПОЛУЧИ, но сега и ще пробвам начина и на adept

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

да споделя, че и на adept вариянта със ъпдейта работи.

БЛАГОДАРЯ на всички :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...