Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

ITunes актуализация? IOS 4.0.2?


BANNN

Recommended Posts

Да се избягва всякаква актуализация на iTunes или ъпдейтване на операционната система! С тази актуализация е възможно Apple да пусне IOS 4.0.2 за да заздрави Safari и да блокира Jailbreak.me. Призовавам ако все още не сте си запазили сигнатурите за 4.0.1 да го направите!

Това е само слух, че ще бъде тази вечер!

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IOS 4.0.2 е наличен!

П.П. - Колко ли хорица ще изпищят тази вечер :question:

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко излезе - 4.0.2 - нооо аз лично няма да бързам, макар, че съм фабрично отключен и имам сегнатури от 3.0 до 4.0 и съм със стария айбуут... не се знае какво са направили този път, съветвам никой да не бърза с този ъпдейт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако вече сте с 4.0.2, Jailbreakme ще поиска сваляне до 4.0.1, за да джейлне телефона ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A някаква информация относно новостите в 4.0.2?

Адашче то е ясно за какво дойде ъпдейта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уж е легално джейлбреака пък почнаха с магариите си. Нищо неможе да им се разбере на тея вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто не очаквах да направят тази магария с джейла. То големи реклами голямо нещо "Легален джейлбрейк" (пак останахме с дръжката на теслата в ръка).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек това си е дупка. Освен за джейл може да се ползва и за друг секс :) ако ме разбираш. Така ли да си оставят пропуска?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) Това, че е легален jailbreak-а не означава, че Apple ще оставят всичко ей така и няма да продължават играта на котка и мишка с jailbreak-аджиите и unlock-аджиите
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ме лъже паметта в сайта на Apple има информация само когато излезе основен ъпдейт на iOS т.е. когато излезе 2.0; 3.0; 4.0 и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не пише нищо защото за тях е по добре да ъпдейтнат колкото се може повече потребители и да не може да джейлват и да качват кракнати приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от друга страна 4.0.2 е полезна заради PDF Exploit-a. Както спомена The Shaman, секса с това може да си е чисто изнасилване ...

Аз затова от Сидия съм си инсталирал PDF Loading Warner. Не че не може да се заобиколи или е супер защита, но все пак е временно решение докато комекс "оправи" нещата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 4.0.1 имаше цяла пресконференция, та в сайта им ли няма да пише за нея :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саурик пусна в Сидия безплатно "PDF Patch". Откакто Комекс пусна в мрежата сорса на експлойта препоръчват всеки с 4.0.1 (или по-ниска версия)да си го сложи, освен ако не се чувства късметлия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези напълно откачиха,некъдърниците от Apple пуснаха два фикса за нула време,защото немогат да измислят нещо свястно и OS X е същата бъхлива история.Те за това и Microsoft ги подиграват в сайта им.Но май нарочно оставят дупки в iOS за да си продават продуктите,ако няма lailbreak много по-малко хора биха използвали iPhone.Както винаги ще си играем на кой ще прецака другият първи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В tweeter GeohotUS казва, че до няколко часа ще има SnOwbreeze 2.0, който ще джейлва всичко от 3.х до 4.0.2, ама това го четох преди около 6 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано ми помогне благодаря

gorgior:Омръзна ми да повтарям, че предходно мнение не се цитира. Ти си ми четвърти за днес. И използвай главни букви.

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В tweeter GeohotUS казва, че до няколко часа ще има Redsnow 2.0, който ще джейлва всичко от 3.х до 4.0.2, ама това го четох преди около 6 часа.

Това е фалшив акаунт! Geo Hotz вече не се занимава с jailbreak и unlock на iPhone!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...