Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Падна ми копчето за регулиране на звука!


Vancuver

Recommended Posts

Колеги, падна ми копчето за регулиране силата на звука! В мен е. По принцип телефонът е още в гаранция (1-годишната от Епъл изтече, имам още една година от магазина в България). В нета бях чел, че на някакъв с този проблем му сменили целия телефон, което ми звучи много налудничаво, но... Обаче аз реално нямам гаранция от Епъл. Според вас има ли смисъл да го давам гаранционно? По-скоро ако това наистина е така - бих го дал, но иначе кой знае къде ще решат те го правят - нямам вяра много много на всеки и за това си мисля, че ако ще се отремонтира в България - най-добре да го дам на Авелики.

Според вас какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и много лош вариант - да ти пробутат друг, ремонтиран(кой знае от какво) телефон. Ти си решаваш сам, не очаквай някой да го направи вместо теб - кой мислиш, може да поеме отговорност за думите си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ха , снощи разглеждах тази тема и днес сутринта и моя бутон беше паднал Ха-ха-аа. Бутона си работи , задържа се, но явно трябва да се залепи. Ако можеш сподели какво си направил със своя, и ако може и друг да даде съвет. Телефона е 3Г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми беше пропаднал Power бутона, но преди два дена смених панела собственоръчно и си го оправих сам като му подложих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам ли какво да го правя този бутон , да го лепя ли...Иначе панел за 3г колко върви, къде мога да намеря и дали да рискувам сам да го сменям ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ами на мен в момента телефона ми е в сервиз, че нещо получи "white screen of death", който не изчезна и с преинстал на софтуера... Та там трябва уж и копчето да оправят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

На мен също преди малко ми падна този бутон.

Бихте ли споделили как се справихте с този проблем?

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли очевидно от постовете - сервиз! Попълни си профила, имаш 15 минути.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А само един въпрос-един проятел е с iPhone 2G и вече бутона за сайлент моде се движи свободно,Има ли оправия или сервиз?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седя и се чудя какъв зор са видели та така ви падат копчетата? :tease3:

Като чета направо окапват, сякаш са презрели круши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък моя го изпуснах и падна точно на това копче. Вече не може да се натиска, но съм го увеличил и така си стои без да го пипам. Като прибавим и факта, че Power бутона не ми бачка от доста време + счупено стъкло долу до Home бутона и общo взето целия телефон го смлях... Е все пак работи де... :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

И моето е паднало някъде по празниците. Т.е. нямам го копчето.

Въпроса ми е могат ли само копче да ми сложат в някой сервиз или трябва цял панел ?

В тоя ред на мисли панела варви ли с бутоните или те се продават отделно ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо кой знае не се е случило, не е болка за умиране на времето като имах 3г ми падна само металната пластина на копчето за звука с каноконлит внимателно и леко го оправих. А за резервни части погледни в digitalen.org

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...